En çok ne isterdiniz

ada!!!

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar en çokyin icat edilmesini isterdiniz hayatınızı kolaylaştırması için basit şayler de olabilir sözle giderilebilecek şeyler de olabilir paylaşırsak belki çözümleyebiliriz yorumlarınızı bekliyor olucamsositososito teşekkürler

samyeli34

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
418
aklıma gelen ahlak ve sabır gerısı kolaylaşır dıye duşundum ben. olanı yok etmemek onemlı her gecen gun ıcatlar cogalıyor ama neyleyım kotuye kullananları oyle bırşey olmalıkı bızı bızden ınsanlıktan cıkarmamalı bulursanız ben hazırım:)

pinkgun

İzmir'im
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ışınlanmamızı saglayacak bişey olsun da ne olursa olsun, yolda harcadığım zamana çok acıyorum çünkü(beninmki pek basit yada paylaştıkça çözülecek birşey olmadı gerçi kaydirigubbakcemile3 )

snmglr

Anne
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Çamaşır ütülemeyi hiç sevmiyorum,dolayısıyla ütü yapan bir robot icat edilsin isterim,hele bu sıcak havalrda hiç çekilmiyor kafamçokkarıştı
Birde benim gibi eşi devamlı klasik giyinen ve hergün kıyafet değiştiren birisi iseniz çokmu şey istiyoruz yani,kendim için istiyosam namerdim -tatlicadiarzu-

ada!!!

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
valla benim bildiğim elmayı ışınlamışlar ama geri getirememişler ütü yapan roboto ggelince o da asimoya programlanıyomuş sanırım

firstday

Canlarım ve ben
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
walla ben böyle, 10 dakikada hazırlanmamızı sağlayan bir icat isterdim..şöyleki..mesela o gün saçlarınızı kıvırcık istiyorsunuz ve spor, pembe tonlarında giyinmek istiyorsunuz..istediğiniz bilgleri söylüyorsunuz giriyorsunuz kabine sizi hemen hazırlıyor..öyle dolap kapısında saatlerce ben ne giycem diye beklemek yerine icatın senin için seçtiği en uygun kombinasyonu giyiorsun, saçın düz fön istiyorsan yapıyor takını kıyafetini o seçiyor...offf ne güzel olurdu ama yaaa

rabia fatma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben soğan doğramaktan nefret ediyorum mümkünse soğanları minik minik doğrayacak bi alet icat etsinler:KK70:

elitu

Rabbim sen yardımcımız ol
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
icat diyosunuz belki garip gelebilir ama benim işle güçle bi sıkıntım yok Allaha şükür. sonuçta bizim elimizde. ben apayrı bir şey hayatta en çok bir an önce bir bebişimin olmasını istiyorum. diğerlerini işi gücü umursamıyorum doğrusu

Yukarı Alt