En çok neyi israf ediyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    891

Mihail Zoscenko

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2010
3.878
8.666
Zamanı israf ediyorum en çok, instagramda ne kadar çok zaman geçirdiğimi appden görünce girmeyi bıraktım, artık 10 dk bile girince inanılmaz çok geliyor günlük 3-4 dk anca giriyorumdur. Böyle küçük şeyler çok zamanımı alıyormuş. Evde geçirdiğim zamanı da zenginleştirmeye çalışıyorum iş yaparken bişeyler dinlemek, bişeyler izlerken yüz yogası yapmaya kadar geldim allah sonumu hayretsin. Zamandan sonra da parayı istaf ediyorum en çok ama şükür büyük israflarım yok çoğu konuda. Yine de zamanımı daha iyi kullansam fena olmaz.

C i n n e t Nur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2019
1.877
6.285
Kendimi......

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-03-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 217 gün kaldı.

Üç gün içinde bebeğinizin kolları biraz uzayacak ve dirseklerinden bükülmeye başlayacak. Bebeğinizin baş ve diğer parmakları artık ortaya çıktı. Henüz kısalar ve aralarındaki perde hala kıvrımlı bir halde duruyor. Bu noktada bebeğinizin kolları 1 bu bir yazısı büyüklüğünde. Bebeğinizin kalp atışlarını duymak isteseniz bugünden sonra doppler ile bebeğinizin kalp atışlarını duyabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mehdeniz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
16
6
Zamanı...
İdealist olup hayaller kuruyorsun, uçuk kaçık da değil, yapabileceğin şeyler.
Sonra hayat rutinleri seni evlilik,çocuk denklemine sürüklüyor sen de sanki evlenmezsen ölürsün gibi kendini bir anda gelinlik provasında, çocuk altını alırken falan buluyorsun.
Evet evlilik çocuk da güzel ama hayaller,idealler...
Neyse zaman, en çok israfım

Yukarı Alt