En İyi 10 Rimel

Selma

Popüler Üye
Pro Üye
28 Ekim 2007
290
28
36
Gözler, makyaj rutinimizin en önemli etaplarından birini oluşturuyor. Maskara sürmeyi unuttuğumuz zaman kendimizi çıplak kalmış gibi hissedip dünyaya yorgun gözlerle bakıyoruz.

Makyajınızı ve bakışlarınızı daha dikkat çekici hale getirecek en iyi 10 maskarayı kadinlarkulubu.com olarak seçtik.

Guerlain, Noir G maskara
Guerlain Noir G maskara öncelikle şık, dikkat çekici ambalajıyla gönlümüzü fethediyor. Ambalajında bulunan ayna, maskarayı uygularken etrafta ayna aramaya son veriyor. Yoğunluk, uzunluk ve siyahlık verme konusunda da tartışılmasız bir başarıya sahip olan Noir G maskara, formülü ve yapısıyla alkışı hak ediyor.

Lancome, Hypnôse maskara
Lancome’un ikonikleşmiş ürünü Hypnôse, 10 yıldır kadınlara hacimli, uzun ve kıvrık kirpikler sağlıyor. Tüm kirpikleri tek tek saran maskara, akma ya da yapışma yapmadan ihtiyacınız kadar uygulanabiliyor. Hypnôse senelerdir en iyi maskaralar listesindeki yerini koruyor.

Benefit, They’re Real! maskara
Benefit’in en iyi maskarası olarak tarihe geçen They’re Real! formülü ve yapısı sayesinde birçok ödüle layık görüldü. 3 kata kadar uygulanabilen maskara dökülme, topaklanma ya da akma yapmıyor. Maskarayı fırçasıyla iki şekilde uygulamak mümkün. Plastik fırçanın ucundaki dikey kıllarla kirpiklerinizi ayırabiliyor, yatay kıllarlaysa yoğun hacim verebiliyorsunuz. Maskarayı uyguladıktan sonra kirpikleriniz takma kirpik kullanmışsınız gibi dolgun, uzun ve kıvrık görünüyor.

Clinique, High Impact Extreme Volume maskara
Plastik kısa kıllara sahip fırçasıyla High Impact Extreme Volume maskara kirpiklerinize hemen hacim kazandırıyor. Sıvı formülüyle topaklanma yapmıyor ve birkaç kat uygulama imkanı sunuyor. Gün boyunca akma ya da dökümle yapmıyor.

Dior, Diorshow Iconic Overcurl maskara
Kavisli fırçasıyla mükemmel kıvrım ve uzunluk sağlayan Diorshow Iconic Overcurl maskarayla dramatik bakışlara sahip olabilirsiniz. Uzun süre kalıcılığını koruyan maskara akma, dökülme veya ağırlaşma yapmıyor. Yoğun, kıvrık ve uzun kirpikler istiyorsanız, ideal bir seçim olabilir.

MAC, Haute&Naughty Too Black maskara
Haute&Naughty Too Black doğal ve yoğun bir görüntü elde etmek için iki ayrı ürün kullanmayı sonra erdiriyor. İki ayrı uygulama fırçası olan ürünün bir fırçası daha yoğun görünüm sağlarken, diğeri daha doğal görünüm veriyor. Ağır bir yapısı olmayan maskaranın formülü kirpikleri düzgünce kavrayıp şekillendirirken size simsiyah kirpiklerle etrafa gülümsemek kalıyor.

L’oreal Paris, Mega Volume Collagen 24H maskara
Simsiyah ve dolgun kirpiklere sahip olmak için Mega Volume Collagen 24H kullanmanız yeterli. İçeriğindeki kolajen ile kirpikleri dolgunlaştırıyor, özel fırçası sayesinde tüm kirpikleri kaplıyor. Dolgunlaştırıcı özelliği olmasına rağmen uygulama sırasında topaklanma yapmıyor.

Yves Saint Laurent, Baby Doll maskara
Baby Doll maskaranın formülündeki yumuşak reçine, yoğun renklerin maksimum seviyede dağılmasını sağlıyor. Ürün, ince dokusuyla kirpikleri uzatıp kıvırıyor ve uzun süre kalıcı oluyor. Kalın ve ince aralıklı kıllardan oluşan fırçası, kirpiklerinizi tek tek ayırdığından daha iri gözlere sahip olmanızı sağlıyor.

Max Factor, False Lash Effect maskara
Dolgun ve uzun kirpikler sağlayan False Effect mascara çarpıcı bakışlar yaratıyor. Orta kıvamlı yapıya sahip olan ürün çabuk kuruma özelliğiyle bulaşma riskini azaltıyor.

Maybelline, Volume Express Colossal Smoky Eyes maskara
Yoğun siyah renkli, buğulu bakışlar isteyenler için Volume Express Colossal Smoky Eyes maskara iyi bir seçim olabilir. Kirpiklerinize kıvrım, hacim ve uzunluğu aynı anda verebilen hafif yapılı ürün, 2-3 kat uygulama sonucunda buğulu bakışlar yaratıyor.


$en-iyi-10-maskara-3.jpg $en-iyi-10-maskara-11.jpg $en-iyi-10-maskara-4.jpg $en-iyi-10-maskara-5.jpg $en-iyi-10-maskara-6.jpg $en-iyi-10-maskara-7.jpg $en-iyi-10-maskara-8.jpg $en-iyi-10-maskara-9.jpg $en-iyi-10-maskara-10.jpg $en-iyi-10-maskara-12.jpg