• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

en iyi balık yağı hangisi??

ohcanimadeysin

♥pamugum ve prensesim ♥
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2009
6.897
28
arkadaşlar farklı balık yağları deneyenler varmı..ve bunlardan gelişim için en etkili olanı hangisi..ben şuan seven seas kullanıyorum ama aklım diğerlerine de takılıyor..bitmek üzere başka bi balık yağına mı geçsem diye düşünüyorum.

hasret0587

1kız+1oğul +1minnak oğluş daha
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
8.617
1.876
hiç şüphesiz solgar omega 3 canım diğerleri fasa fiso işin sonu buymuş hem bitkisel..

_JaLe_

kıpırdak oğlum benim..:))
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2009
1.028
1
bence forever living'i bi araştır "arctic sea omega 3" ayrıca omega 9 da var içinde hiçbir yan etkisi yok ben distribütörlüğünü yapıyorum kesinlikle tavsiye ederim

Tontirik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2010
12.628
8
ben kullanmıyorum ama bi ara cok araştırmıştım
carlson balık yagını öenriyorum
içinde d vitamini yada başka vitamin yok.o nedenle yazında kullanabilirsin.

elizab@

pımpığın annesi
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
301
4
balık yağı kullanmaya ne zaman başladınız? 1 yaşından sonra diye biliyorum, yanlış mı acaba? takvimlerinizden bebeklerinizin daha küçük olduğu görülüyor

atospatos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2009
135
0
arkadaşlar ben 8 aylıkken kullandım doktorumuz verdi.O ara beslenme uzmanı arkadaşomla konuşurken bu konu açıldı ve kullanmama mı önerdi çoçukların yağ hücre sayısını arttırdığını söyledi.Ama şu an oğlum hastalandı ve zayıfladı baya ne yapsam tekrar kullansammı diye düşünmüyor değilim.

FERAYKANAL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2007
982
3
Ben seven seası kullandım ama kullanmasaydım ne olurdu bılmıyorum solgar ın bebekler ıÇın balık bayı var mı kı o markayada gÜvenıyorum

Yukarı Alt