• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

en iyi balık yağı hangisi??

ali_ye

RABBİME ŞÜKÜR
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
1.800
10
KIZLAR KESİNLİKLE CARLSON ÇÜNKÜ OMEGA_3 İÇERİYOR BALIK YAGLARI İKİ ÇEŞİTTEN OLUSUYOR BUNLARDAB BİRİ BALIĞIN KAYNATILARAK ÖZEL İŞLEMLERDEN GEÇİRİLİP VİTAMİN TAKVİYESİ YAPILIP SATILANLAR Kİ BUNLAR GENMELDE İŞTAH ACIP KİLO ALDIRMAK İÇİNDİR BİR DİĞERİ İSE OMEGA_3ACISINDAN ZENGİN OLAN BALIGIN YAGINDAN ELDE EDİLENDİR BU İSE BEBEKLERİN BEĞİN GELİŞİMİ İÇİN ÖNEMLİDİR VE BUNLRI YETİŞKİNLERDE TABLET OLARAK ALABİLİR DOKTOR BİR AİLEDEN OLUSUYORUZ TOPLU GÖRUS BUDUR BENİM OĞLUM PORTAKALLISINA BAYILIYOR BİR ŞİŞEYİ VERSEN İÇER 6 AYDAN SONRA BEBEKLER KULLANABİLİR BUTUN BEBEKLERİNİZE SAGLIKLI GUNLERkaydirigubbakcemile3
benım kızım 5yasında ıstahsız ve cok zayıf boyle oluncada cok cabuk hastalanıyor carloson kapsul bır kutu kullandık bıraz toparlandı iştahı acıldı suan ara vermıştım tekrar aldıracam

rosesuccess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
5
0
ben 7 aylıkken başladım seven seasın arkadaşlar yazın balık yağını kullanmanın bir sakıncası olurmu özellikle içinde d vitamini olanını

inciragaci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2010
106
2
benim bebeğim 3 aylık. doktor bana balık yağı verdi, 6 aya kadar ben kullanacakmışım, 6 aydan sonra bebeğim.siz de kullandınız mı?

winniethepooh

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2011
4
0
Arkadaşlar en iyi balık yağı krill yagıdır.dünyanın en temiz balıgı krilldir.diğer balıklar temiz sularda yaşamadıkları için içlerinde ağır metaller vardır.krill antartikada buzulların içinde yaşayan küçük kabuklu bi balıktır. Ben krill yağı kullanıyorum.dünya sağlık örgütü balık yağları içinde krill yağını tavsiye ediyor.ablam norveçte yaşıyor norveçte herkes krill yağı kullanıyor ben de norveçten temin ediyorum.umarım artık türkiyede satılır.

beren34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
509
7
doktora özellikle sordum seven seas en iyisi dedi bende 3 aydır kullanıyorum bebeğim hasta dahi olmuyor bağışıklığını kuvvetlendiriyor ayrıca içinde vitamin olması daha iyi her yemeği yedirebiliyormuyuz mesela benim bebeğim yoğurttan nefret ediyor bu balık yağının içinde d vitamini var yoğurt yememesini sorun yapmıyorum yani gün içinde yemek yemesede artık kafama takmıyorum eksiğini karşılıyor..

quart

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2011
20
0
arkadaşlar benim kızım 5 yaşında şimdiye dek balık yağının nedenli yararı olduğunu bildiğim halde pek kullanma greksinimi duymadım nedeni ise 2 yaşına kadar anne sütü ile besledim daha sonrada iştahı yerinde idi fakat bu arlar çok sık hastalanmaya başladı tahlillerde bağışıklık sisteminin düşük olduğunu öğrendim onun için kullanmaya karar verdim ama açıkçası hangi balık yağını kullanmam gerektiğini bimiyorum banada yardımcı olursanız sevinirim:)

Yukarı Alt