• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

En iyi ingilizce kursu hangisi?

mervemervemerve

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2011
4.232
93
ınforlangı arastırıcam kızlar cok sagolun gıdıp konuscam hatta bı ara bayagı begenılıyo sanırım

krizanten

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2012
24
0
Infolang Dil Okulları'nı kesinlikle öneririm arkadaşlar, ayrıca öğretme garantili olduğunu duymuştum..Yararlı olabilir :KK66:
Ben de infolang dil okullarına gitmiştim.
i can speak English :p
şaka bir yana çok eğlenerek ve verimli öğreniyorsunuz.

separate

Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2012
1
0
Ben diğer iller konusunda çok bilgili değilim ama İzmir, Bursa ve İstanbul'daki arkadaşlara gidebilecekleri bir kurs önerebilirim. Arkadaşım bir kaç kursa gittikten sonra nihayet sonunda Justenglish de iyi bir eğitim aldığını söyledi. Ben de kursa orada başladım. İngilizce öğreniyorum ve öğretmenlerden, kurumun yaklaşımından, ortamdan çok memnunum. herkese öneririm

mavibipembe

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
9 Mart 2020
3
0
yüksek lisans sürecimde en fazla ihtiyacım olan şeyin makale okumak ve profesyonel bir şekilde çeviri yapabilmek olduğunu farkettim. bu eksikliklerimi giderilmek adına kurs arayışına girdim. birçok kursla görüştüm görüştüğüm kurslardan biri de akademik batı dilleriydi. akademik anlamda kendilerine ait translation kitabını görünce çok şaşırdım. ve bu dersi veren eğitmenin yeminli mütercim tercüman olduğunu öğrendim. daha önce duymadığım bir sistemdi. ben ikna oldum dil eğitimi düşünen arkadaşlar varsa gidin görüşün derim :)

Yukarı Alt