En iyi küresel fotoğraf Türkiyeden

Lereenim

Onur Üyesi
Pro Üye
Emoji Skoru
870
EN İYİ KÜRESEL ISINMA TÜRKİYEDEN

En iyi küresel ısınma fotoğrafı Türkiye’den National Geography ile Nikon’un ortaklaşa düzenlediği Uluslararası fotoğraf yarışmasında Türk fotoğraf sanatçısı Salih Güler, ’The Rising Star Award’ ödülünü kazandı. Güler, Tuz Gölü’nde çektiği ve küresel ısınmayı anlatan fotoğrafıyla ödüle layık görüldü.

1959 doğumlu olan Salih Güler, fotoğraf çekmeye 2002 yılında başladı. Kısa sürede büyük bir başarı gösteren Güler, 5 yılda 60’ın üzerinde sergiye imza atarken, fotoğrafları onlarca ulusal ve uluslararası fotoğraf yarışmalarında ödül ve sergilemelere layık görüldü. Dünyayı kasıp kavuran küresel ısınma gerçeğini anlatan fotoğrafıyla dünyanın dört bir yanından binlerce fotoğrafçıyı geride bırakarak Güler, bu başarıya imzasını attı.

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

susi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
lereenim Tuz Gölü ben oraya gittim Şereflikoçhisar a orada güneş çok güzel doğuyor ve batıyor özellikle izledim Tuz Gölü bembeyaz gökyüzü kırmızı,kızıl, mavi,sarı tüm bu renkleri aynı anda sergiliyor. bu güzel yer yazın göl görünümünde ama kışın tamamı bembeyaz.98 yılında gitmiştim birdahada göremedim. Görülmesini tavsiye ederim.
küresel ısınma... bu güzelliğide almasa...

susi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
lereen sen neredesin bu aralar ben az katıldım ama seni hiç bulamadım köşe neden yapmıyorsun

Lereenim

Onur Üyesi
Pro Üye
Emoji Skoru
870
Canım teşekkür ederim buralardayım ama karşılaşmıyoruz galiba .Köşe işini düşünüyorum .Bilmem yapabilirmiyim .

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
leerenim çok güzel bir paylaşımdı sağol canım ..
köşe aç lütfen orda sıkılmazsın dışarıyada yazarsın okuruz seni...

burcukutlu

anne, eş, çocuk, kardeş..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
supper bir fotograf sagol lerenimmmm

hobietamin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Salih Güler merceğini konuşturmuş, sana da teşekkür ederiz Lereenim, bu arada yazı sanırım bir haberden alıntı ama "dünyayı kasıp kavuran küresel ısınma gerçeği" lafını sevdim...Sevgiler , saygılar...

Yukarı Alt