en-kübra moda evi tarafından dolandırıldım arkadaşlar ne yapabilirim ???

elifgibii

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
65
Ne olacak şimdi :/ kiralasan sıfır gelinlik kiralayan yerler var , üzülme sakin kafayla oturup bi çözüm bulmaya çalışın :/

Yakın zamanda düğünü olan arkadaşın vs yok mu gelinliğini beğendiğin ? İsteyebilirsin belki
hiç bilmiyorum oturdum kara kara düşünüyorum :KK43:

DenizinYosunKokusu

Kıyındaki bir beyaz çakıltaşı,sularındaki mavi...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
49.989
banada öyle yaptıalr gelinliğin parasını aldıktan sonrada ne aradılar ne sordular. sonrada zaten yamuk vasat bi gelinlik verip kovdular :KK43: gitme kimsenin başına gelmesin bu ya çok kötü bi durum düğün öncesi moralim sıfır hevesim kalamdı
O kadar yamıukluğu nsıl farketmediniz,yalnızmıydınız,sizle gelende mi farketmedi?
Ben kardeşimin gelinlik provasında herşeyine bakmıştım,artık ablası siz bir çekilin demeye başladılar,aldırış bile etmedim,her sorunu söyledim.

elifgibii

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
65
O kadar yamıukluğu nsıl farketmediniz,yalnızmıydınız,sizle gelende mi farketmedi?
Ben kardeşimin gelinlik provasında herşeyine bakmıştım,artık ablası siz bir çekilin demeye başladılar,aldırış bile etmedim,her sorunu söyledim.
ben tek gitmiştim anlamadım :KK43:

DenizinYosunKokusu

Kıyındaki bir beyaz çakıltaşı,sularındaki mavi...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
49.989
ben tek gitmiştim anlamadım :KK43:
Tek gideni kale bile almıyorlar,artı insan üzerindeki elbiseyi tam anlayamaz,karşıdan birinin bakması gerek.
Bir daha tek gitmeyin,anne abla arkadaş biri,hatta mümkünse hepsi olsun yanınızda:KK66:

belinaytugce_34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.202
Konu ssahibi ne yaptınız? Gelinliğin resmi var mı merak ettim? Ben de oraya gideyim diyordum ya vazgeçtim şu an. Fatura için şikayet ettiniz mi?

elifgibii

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
65
Konu ssahibi ne yaptınız? Gelinliğin resmi var mı merak ettim? Ben de oraya gideyim diyordum ya vazgeçtim şu an. Fatura için şikayet ettiniz mi?
KEsinlikle tavsiye etmiyorum. Hic bisey yapamadim dukkandada pasajdada kamera olmadigi icin kanitlayamadim ariyorum mesaj atiyorum cevap yok. Gidince zaten kovuyolar. Parayi alana kadar ilgi alaka tam guven veriyolar. Ama parayi aldiktan sonra hersey degisiyo. Malesef resim yok 😞

yuksekokceler_2016

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
227
KEsinlikle tavsiye etmiyorum. Hic bisey yapamadim dukkandada pasajdada kamera olmadigi icin kanitlayamadim ariyorum mesaj atiyorum cevap yok. Gidince zaten kovuyolar. Parayi alana kadar ilgi alaka tam guven veriyolar. Ama parayi aldiktan sonra hersey degisiyo. Malesef resim yok 😞
Düğün 13 Nisanda demiştiniz ? Tarih mi değişti anlayamadım ? Hala çabalıyor gibisiniz, şu anda süreç tamamlanmış olması gerekmiyor mu

sunsea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.044
Konu sahibi gelinliğinizi iyi bir abiye terzisine götürün bence. Ne diyecekler belki bir düzeltme yapabilir. Dava edersiniz o ayrı bir mevzu da su anki durumu kurtarır en azından belki.

Began

Çok yakında memur olacak...
ÜZGÜN
Pro Üye
Emoji Skoru
32.161
Son durum nedir? Gelinliği hallettiniz mi?

Yukarı Alt