en son bitirdiğiniz kitap

sanat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
608
3
en son okuyup bitirdiğiniz kitap hangisi? hali hazırda ouduğunuz kitap başlığı var ama ben bitirdikten sonraki duygularla bişeyler yazın istedim çünkü bazı kitaplar bitmeden anlaşılmıyo

ben en son ye sev dua et i bitirdim. çevirisi kötüydü. italya hindistan ve endonezya diye üç bölüm. italya kısmı kötü çeviride son nokta . ama ilerledikçe düzeldi. yaşanmış hikayeydi kendisi. tavsiye edermisin derseniz kötü çeviriden bıkmazsanız okuyabilirsiniz

KanCicegi

Güçlüyüm!Çünki;Umudum Var
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
940
3
ben en son jean christophe grange ın taş meclisi kitabını bitirdim
sonu biraz garip bitti ama olsun yinede okuması zevkliydi

mira

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
3.622
1
buğün tutulmayı bitirdim
sthephane meyer in
alacakaranlık
yeniay
tutulma
geriye şafak vakti kaldı
ama kitaplar çok pahalı
evde öteki var ece vahapoğlu nun onu bitiricem bu ara

SalvaMea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2007
761
2
Çıldırtan Koku ... otobüs yolculuğunda bir baktım bitirmişim. enteresan bir konusu vardı.

C

cadalozza

Ziyaretçi
..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:

walker

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
1.470
1
elif şafak aşk bitirdim
uzun bir süre elime kitap alamadım bir kaç gun önce alacakaranlık serisine başladım
inş. araya zaman koymadan bitircem bu seriyi :)

ozlemarda

Şeker Prenses♔Tuz Kral♕
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
3.570
5
safiye sultan ya ipek urgan ya gümüş hançer üçleme bi kitap ilk ikisini bitirdim üçüncüsü kaldı

mavilim85

Ecrinim❣️Ceylinim
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
172
0
34
Bende haftasonu bitirdim Jean Christophe Grange'ın Siyah Kan kitabını.Soluksuz okudum çok heyecanlı bir kitaptı tavsiye ederim.Yarından İtibaren de Dan Brown'ın melekler ve şeytanlar kitabına başlayacağım.

KucukBocuk

mucizeler benimle olacak!
Pro Üye
11 Nisan 2008
9.630
35
39
Sevgilimi Sepetlemek ıstiyorum adlı eğlenceli bir kitap okudum...
şimdi de Portakalın Aklı Olsa diye felsefik birkitap okuyorum :)

uzun zamandır kitap okumuyordum...yeniden başladım diyebilirim...

aslında Mitolojiyi çok merak ediyorum... ama isimlerçok karışık geliyor... Mitoloji ile ilgili tavsiye edebileceğiniz bir kitap var mı ?

zerrecik

Guru
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
299
7
canan tan-"yüreğim seni çok sevdi" adlı romanını dün bitirdim bana biraz "piraye"yi anımsattı ama yine de güzel bir roman diyebilirim

sanat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
608
3
bi kaç günde peşpeşe bitirdiğim kitaplar. istemenin esrarı muhammed bozdağ, kitabı aşk iskender pala, uçurtma avcısı khaled hosseini, kayıp gül .bütün kitapları okumak istiyorum nolcak benim halim

penelophe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2009
32
0
En son bitirdiğim kitap ''KATRE-İ MATEM''İskender Pala nın kitabı bece sürükleyici bir kitap tavsiye ederim

PrensesPeri

yepyeni bir yaşam :)
Pro Üye
23 Mayıs 2007
8.752
574
35
iskender pala katre-i matem..osmanlı bir el yazmasının sadeleşmiş ve türkçeleşmiş hali konu güzel ama anlatım sadeleştiği halde hala ağır akannehir

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.385
190
Elif Şafak-Siyah Süt'ü bitirdim..
Her kadının ve bir kadının hayatının evrelerinde neler hissettiğini bilmek isteyen kocalarının okuması gerektiğine inandığım bir kitap..
Kesinlikle öneriyorum.

BenPia

Queen
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
4.898
18
siyah sütü gecen yil okumustum bende..guzeldi..

aslinda tutunamayanlari okuyorum ama sabah keyifsizdim esimin aldigi kitaplardan birine takildi gözüm ve oturup okudum 80 sayfalik bir kitapti bol sulu boya resimli
kücük prens kesinlikle okuyun
zaman zaman elinize alin yine okuyun

Alinda

Guru
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
864
163
Sevmek Zorunda Degilsin Beni - Sinan Akyüz

Bir hayat kadininin hayat hikayesi...

M

mtfclr

Ziyaretçi
Elif Şafagın aşk adlı kitabını okudum yordu beni onun üstüne Çağlar Cilaranın Çağrı isimli kitabı öykü sürükleyici trabzonda yaşanan içindeki gerçek aşk hikayesi beni çok etkiledi okuyanlar tavsiye etmişti okumaya deger gerçek aşk nasıl olur bunu gördüm o kitapta

mel_tem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2009
8
0
En son Suzanne Colins'in Açlık Oyunları adlı kitabını okudum şimdide devamı olan Ateşi Yakalamak adlı kitabını okuyacağım gerçekten çok değişik bi konusu var beğendim.

canayakxixn

Bir Nefes&Düş Gibi
Pro Üye
7 Mayıs 2008
4.943
3
45
Pınar Sarp'ın 'Benim Kasam Bacak Aram'

Bu kitapta hayat kadınlarının yaşamından kesitler sunuyor.

aigina_s

şahlanıp gitmek içmde var
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2009
87
0
sana birşey söylicem ama gülmek yok... cumartesi öğleden sonra dinlenmek için okunursa keyifli vakit geçirilebilecek bir kitap..