En son izlediğiniz, tavsiye ettiğiniz filmler ve yorumları?

CaRMiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
602
14
36
Evet kızlar.. Sitemizin böyle bişeye de ihtiyacı olduğunu düşündüm.. En son izlediğiniz filimleri yazın bakalım.. Beğendiniz mi beğenmediniz mi?? Ona göre fikir edinmiş oluruz :KK70: 10 üzerinden puanlama yapalım...

Mesela benim en son izlediğim film The Notebook ( Not Defteri.).. İnanılmaz güzel bi aşk filmiydi. 10 üzerinden 9 veriyorum..

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

moondance

kuzucuklarım
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2006
319
1
Ice Age -2 ..(buz devri)
Dün gece seyrettim çok süperdi :)
Ve ...
Kar ve Kaplan .......Kesinlikle bunu da tavsiye ederim. :1yes2:

1BukeT

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2006
1.454
27
hokkabaz.....bence çok başarılı bir film ve sonu sürprizli.....tavsiye ederim

serde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
43
0
39
evet betüş hokkabaz gercekten farklı bır hıkaye ve basarılı oyunculuk süper bır fılm

mucizem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2006
370
2
Ben de en son Hokkabaz `ı seyrettim , ama size katılamıycam malesef.çünkü Cem Yılmaz`ın hiç alışık olmadığım yönüyle karsılastım.konu zaten yok yani..Ne olduğu belli değil.Sadece Mazhar Alanson `un oyunculuğunu çok begendim filmde.Tavsiye etmiyorum

1BukeT

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2006
1.454
27
mucizem nasıl konu yok dersin anlamadım..yani okadar seyrettin konuyu anlamadın öylemi??:1shok: ...

cranky

Guru
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2006
744
5
36
kızlar bende hokkabazı tavsiye etmem.resmen sinemadan kendimi atmak istedim,o kadar sıkıldım yani.
ama tepenn gözleri diye bir flm var gerilim sevenlere,gerçekten çok beğendim.

mucizem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2006
370
2
mucizem nasıl konu yok dersin anlamadım..yani okadar seyrettin konuyu anlamadın öylemi??:1shok: ...
ya ne bilim anlamadım işte sadece seyrettim kötüydü bence betüş cüm yaa
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

moondance

kuzucuklarım
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2006
319
1
bende tepenin gözlerini salı günü seyrettim süperdi...filmden birkaç resim..
Link Silinmiştir.Link Silinmiştir.Link Silinmiştir.Link Silinmiştir.

çarşamba akşama REST STOP ı izledim o da muhteşem arkadaşlar gerilim sevenler muhakkak kaçırmasın...
Link Silinmiştir.Link Silinmiştir.Link Silinmiştir.Link Silinmiştir.

dün akşamda DATE MOVIE (BULUŞMA OLAYI) yi seyrettim romantik komedi film süperdi
Link Silinmiştir.Link Silinmiştir.

jovi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
130
0
36
Hokkabaz ı seyrettim pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim 10 üzerinden 5 bence!filmi izlerken dakikaları saydım resmen :KK43:

aslican

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2006
204
1
40
en son izlediğim film raydan cıkanlar süper bir film herkese izlemesini tavsiye ederim..10 üzerinden 9 veriyorum filme............:)

serayy

çook şeker
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.478
3
en son çikolatayı seyrettim ve çok çok hoşuma gitti. tavsiye ederim herkese başrollerde Juliette BIONCE var. ayrıca Johnny DEPP de oynuyor.
ayrıca film seçerken en çok tercih ettiğim yol oyuncuların kim olduğuna bakmak. eğer bir Charlize THERON veya Denzel WASHINGTON filmi varsa asla başka filmi tercih etmem. herikisininde oyunculuğuna bayılıyorum. haa birde Morgan FREEMAN var.onunda filmlerini severim.

ÇİKOLATA
Konu : 1959 kışında Vianne Rocher ve küçük kızı, sakin ve kendi halinde bir Fransız kasabası olan Lansquenet'ye gelir. Kiliseye gitmeyen Vianne bir de çikolata dükkanı açmaya karar verince kasabanın dar görüşlü belediye başkanı bunu engellemek için elinden geleni yapmaya başlar.

Ancak Vianne, kasaba halkıyla olan sıcak ilişkileri ve lezzetli çikolatalarıyla herkesin sevgilisi olur. Bu arada yakındaki nehir kenarından gelen Doux adlı bir adama da aşık olur. Diğer taraftan da kocasının baskısından kaçan Josephine'e yardım etmektedir.