Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ender Saraçtan 3 Günlük Toksin Atıcı Diyet...

Konusu 'Diyet Listeleri' forumundadır ve ardaeren tarafından 21 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Ocak 2007
    Konu Sahibi : ardaeren
  1. ardaeren

ardaeren Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben bu diyeti henüz uygulamadım çünkü daha emziriyorum.en kısa zamanda yapacağım.dobra programında ender saraç tan dinledim ve not aldım 3 günde 2 kilo verdiriyormuş hemde yağlardan gidiyormuş su kaybı olmuyormuş.yapan olursa benide bilgilendirin lütfen

1.GÜN:
    Öğlene kadar yeşil elma kompostosu 2-3 kase içilecek

• KOMPOSTO TARİFİ:2-3 yeşil elma,3-4 kabuk tarçın,5-6 karanfil,14-15 tane kuru üzüm komposto hazırlanacak

• gün boyu 7-8 kase lahana çorbası içilecek

LAHANA ÇORBASI TARİFİ:1 lahana,3-4 diş sarımsak,1 soğan,maydanoz.kimyon,zerdeçal(karaciğerden toksin atar),1 tatlı kaşığı zencefil(yağ yakıcı özelliği vardır),acı sivri biber (metabolizmayı hızlandırır),1 tatlı kaşığı sıvı yağ.tencerede hepsini pişir blendırdan geçir.

• 2.GÜN:
        öğlene kadar 2 elma ve istediğin kadar salatalık

• Öğlen:domatessiz yeşil salata özellikle tere konulacak.üstüne 1 kase yağsız yoğurt yenecek

• 2 saatte bir yeşil elma yada salatalık yenecek

• Akşam:hafif haşlanmış kabak,2-3 kaşık yağsız yoğurtla yenecek yeşil elma yenecek

3.GÜN:

SABAH:1 bardak yağsız süt 2-3 ceviz içi,elma
              ÖĞLEN:1 Porsiyon kabak yağsız yoğurt avuç içi kadar lor peyniri
              AKŞAM:Taze fasülye ıspanak yada brokoli.ayrıca akşam bol bol kivi yenecek

• birde tüm günler bol miktarda bitki çayı içilecek(yeşilçay,rezene ısırgan vb)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.