Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Endişem uyutmuyor

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve senik tarafından 13 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2018
    Konu Sahibi : senik
  1. senik

senik Everything is alright. Üye

Ödül Puanları:
    33
    İyi geceler herkese,
    Bu saatte kim görür bilmiyorum ama endişem beni uyutmuyor.
    Yaklaşık 2 senedir kemiklerimde ve eklemlerimde ağrı şikayetim var. Hassasiyet hissediyorum, kalça kemiğimde, el-ayak bileklerimde sızı şeklinde hissediyorum en çok. Doktora gittim çeşitli tahliller yapıldı ve bir şey çıkmadı. Doktor romatizmadan şüphelendi. Bana ağrın olduğunda ağrı kesici al, bir sene sonra kontrole gel dedi.
    Üstünden epey zaman geçti ara sıra ağrım olsa da beni çok zorlamadığı için -günlük hayatımı etkilemediği için- doktora gitmedim, önemsemedim.Romatizma diye düşündüm hep. Zorlamadıkça da doktora gitmeyecektim. Ara ara vücudumda morluklar da gözlemledim. Bir yere çarpmış gibiden çok, nokta nokta şeklinde morluklar. Kendiliğinden geçiyordu. Sonra yine... Bacağımın üst kısmında oluşuyordu daha çok. Yine önemsemedim. Kalça kemiğimde ve ayak bileğimde ağrı ortaya çıktı geçen gün, ayak bileğimdeki beni epey zorladı. Belimde de sabahları epey tutukluk hissediyordum.
    Bugün mağaza kabininde pantolon denerken bacağımın arkasında büyükçe bir morluk gördüm yine. Aileme gösterdim ve çok endişelendiler. Onların endişesi beni de çok kötü etkiledi. Yarın doktora gideceğiz. Ama kötü sonuç alma korkusundan uyuyamıyorum.

Hiç böyle bir şey yaşayan/duyan var mı? Bir panikle açıyorum bu konuyu da. Gerçekten çok korkuyorum. Onun dışında ateşim, kilo kaybım, kanamam vs yok. Sadece kemik/eklemlerde ağrı, hassasiyet ve bacakta morluk... (Bel, kalça, bileklerde ağrı en fazla.)

Teşekkür ederim.

gercekneydi bunu beğendi.
  2. 13 Ağustos 2018
  3. Kaybolmuscennet

Kaybolmuscennet Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    48
    Bu durumun aynısını kuzenim yaşadı çok yakın zamanda.
    Korkma. Doktora git mutlaka. Kuzenimin tahlilleri temiz çıktı.
    Stres ve düzensiz beslenme sebep olmuş. Eğer tahliller kötü çıksydı ki inşallah seninde kötü çıkmayacak. Çok rahat bi tedavi sürecinden bahsetmişti doktor.
    Kuzenim aşırı yoruluyordu vücudunda özellikle yorulunca morluklar artıyordu. Sürekli uyumak istiyordu vs.
    Kan üretimi yapan hücrelerde sorun vardı ve düzenli doktora giderek ilaçlarını alarak atlattı.
    İçini ferah tut.güzelce uyu. Ve gerçekten iyice ilgilenecek bir doktora git.

Samsonn, gercekneydi ve senik bunu beğendi.
  4. 13 Ağustos 2018
  5. Kozlenmis patates

Kozlenmis patates Güçlü bir kadın:) Pro Üye

Ödül Puanları:
    198
    D vitamine baktırdın mı?

6. 13 Ağustos 2018
  7. Kaybolmuscennet

Ödül Puanları:
    48
    Aklına kötü şey gelmesin canım. Bahsettigim tedavi kemoterapi değil. Kansızlık ve kan ilacı

gercekneydi ve senik bunu beğendi.
  8. 13 Ağustos 2018
  9. Kaybolmuscennet

Ödül Puanları:
    48
    Yani ailenin korktugu gibi bişy değil

senik bunu beğendi.
  10. 13 Ağustos 2018
  11. Oznurr26

Oznurr26 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    İyi düşün paniğe kapılma allahın izniyle kötü bir şey yoktur inşallah..

senik bunu beğendi.
  12. 13 Ağustos 2018
  13. Melegiimm22

Melegiimm22 ☆7.Takım☆/Bk85.2 Gk67.5/ Hedef 65 Boy 1.72 ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    178
    Canım benim vucudumdada oluyo hep morluk sonra kandiliginden geciyo
    Dediğin gibi en çokta on bacakta oluyo
    Bazemde kolumda
    Morda degil sarımsı morluk gibi oluyo
    2.5 senelik evliyim bekarkendd olurdu hep yani kötü bise oldugnu düşünmüyorum morluklarin inşaAllah öyle değildir

senik bunu beğendi.
  14. 13 Ağustos 2018
  15. Agatha_m

Agatha_m Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    Korktuğun hastalık 2 sene beklemezdi tatlım çoktan daha da kötüleşirdi.Bence rahatca uyu.Kansızlık ya damına benzer bir şey çıkacak.Tedavini olursun güzelce geçer.

gercekneydi, senik ve Kaybolmuscennet bunu beğendi.
  16. 13 Ağustos 2018
  17. kittycat

kittycat simsiyahım farkım yok hiç geceden Üye

Ödül Puanları:
    123
    geçmiş olsun aklınıza kötü şeyler getirmeyin:KK20: iyi düşününki herşey iyi ve güzel olsun :KK39:

senik bunu beğendi.
  18. 13 Ağustos 2018
  19. Kaybolmuscennet

Ödül Puanları:
    48
    Sizde ihmal etmeyin.snçta ciddi bi soruna dönüşebilir

Melegiimm22 ve senik bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.