Endoskopik yüz germe - Facelift

grey97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2019
5
0
Merhaba, eylül başında endoskopik yüz germe ameliyatı olacağım. Ancak işimden 1 hafta izin alabildim. 1 hafta sonunda yüzüm ne aşamada olur acaba? Şişlikler, ödem gözlerde çekiklik vs. Bu operasyonu geçiren arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz? Lütfen

adventurerpassenger

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2016
957
1.340
Merhaba, eylül başında endoskopik yüz germe ameliyatı olacağım. Ancak işimden 1 hafta izin alabildim. 1 hafta sonunda yüzüm ne aşamada olur acaba? Şişlikler, ödem gözlerde çekiklik vs. Bu operasyonu geçiren arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz? Lütfen
hangi doktora olucaksınız acaba?

grey97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2019
5
0
1 hafta asla yetmiyor, en az 3 ay lazım. Burda yorum yazan herkes aynı şeyi yazmış. Ben de Karaca başaran a oldum , ona olan bir Kaç kişiyle daha tanıştım 1 haftada iyileşen yok
ciddi misiniz ya. ben biraz araştırmıştım karaca başaranın instagramdan sayfasnda da paylaştıklarına baktım. 1 haftada hiç fena olmayan şekilde iyileşen hastaların resimlerini koymuş. mailde de 10-14gün içinde tam iyileşme sağlarsınız yazmıstı. Ama hiçbir hastasıyla konusmadıgım için buraya yazmak istedim. Siz nasıl bir süreç geçirdiniz? Gözüm çok korktu şu anda ama şimdi olmazsam bir daha uzun süre olmam zor gibi gözüküyor ve kesinlikle 3aylık bir vaktim yok maximum 2 haftam var ve kimsenin bu operasyonu bilmesini istemiyorum. ne yapcam bilemiyorum

Yukarı Alt