1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
 2. Notu Gizle

Enerji pramitleri

Konusu 'Alternatif Tıp' forumundadır ve rida tarafından 25 Aralık 2008 başlatılmıştır.

  25 Aralık 2008
  Konu Sahibi : rida
 1. rida

  rida بسم الله Üye

  Katılım:
  26 Kasım 2007
  Mesajlar:
  2.214
  Beğenildi:
  4
  Ödül Puanları:
  348
  Piramitler; insanoğlu için halen gizemini koruyan, üzerinde çalışıldıkça yeni boyutları keşfedilen gizemli yapılardır. İnsanlık bugün bile, dünyanın çeşitli bölgelerinde inşa edilmiş olan piramitlerin nasıl ve neden yapıldığını araştırmakla meşguldür.

  Mısır’da, Latin Amerika’da ve hatta Çin’de bulunan piramitler son yüzyılda araştırmacıları bir hayli meşgul etmiş ve çeşitli tezlerin ortaya atılmasına sebep olmuştur. Bilhassa Mısır Piramitleri’nde yapılan bir takım deneyler ve alınan sonuçlar; insanoğlunun bu gizemli yapılara bakış açısını değiştirmiştir. Boşalan pillerin piramitlerin içinde kendiliğinden şarj olması, sütün bozulmadan uzun zaman durup, yoğurda dönüşmesi, metallerde paslanmanın görülmemesi, bıçakların ve tıraş bıçaklarının keskinleşmesi gibi sayılabilecek daha birçok örnek; piramitlerin özellikle enerji bakımından çok yönlü bir işleve sahip olduğunun anlaşılmasına sebep olmuştur.

  Çekoslovakyalı bir mühendisin, 1940 yılında tıraş bıçaklarını keskinleştiren bir piramidin patentini almasıyla devam eden olaylar, piramit şeklindeki süt kutuları ve şapkalarla günlük yaşamda da kendini göstermeye başlar. Nihayet, Büyük Piramidin Fransa’da yapılan mini kopyasında gerçekleştirilen “et deneyi” (Et bozulmadan kalır ancak suyunu çekmiş vaziyettedir) bilim çevrelerinin o güne kadar pek kabul göstermediği bu gerçeği dünyaya duyurur. Gizemli enerji kaynağı piramitleri tekrar insanoğlunun kullanımına sunmak amacıyla Biotekniker Kyborg Enstitüsü kurucusu Dr. Harald Alke bir dizi araştırmaya başlar. Alke; insan vücudunun enerjisine en uygun piramit enerjisi için; çift yönlü enerji piramitlerini yapar ve denemelerine başlar.

  Kozmik enerji ve dünyanın manyetik enerjisini belli bir sığada buluşturma esasına dayanan enerji piramitleri, kısa sürede bir çok sonucun alınmasına sebep olur. Alke; Aura&Kirlian kameralarla yaptığı çekimleri bilim dünyasına sunarak, uygulamaya koyduğu bu enerji çeşidinin ne kadar etkili olduğunu ispatlar. Pyramed Bio Enerji Merkezi’nde kullanılan enerji piramitleri; Dr. Harald Alke’nin keşfettiği çift yönlü piramitlerdir ve merkezde iki adet büyük, bir adet küçük enerji piramidi kurulu vaziyette hizmet vermektedir. Ayrıca 5 adet konik piramit çeşitli şekillerde kullanılmaktadır.

  Enerji Piramitleri; özellikle moleküler düzeyde parçalanmalara sebep olarak, ölmekte olan doku ve hücreleri yenilemektedir. Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan kanı sulandıran Enerji Piramitleri; kan akış hızını arttırmakta ve dolayısıyla tıkanıkları gidermekte etkili olmaktadır. Bu anlamda şeker hastalarının piramit içinde yaşadıkları rahatlama ve pozitif etki; etkin olarak kullanılmaktadır.

  Enerji Piramitleri’nin tansiyonu düzenleyici etkisi, merkezde defalarca görülmüş ve tansiyon hastalarına ilaca bağımlı olmaksızın yaşama şansı tanınmıştır. Kronik yorgunluk, uykusuzluk gibi bir takım şikayetlerle gelen hastalar; uygulanan seanslar sonrasında bu şikayetlerinden tamamen kurtulmuştur. Enerji Piramitleri’nin hücre yenileyici etkisi, her tip insan için olumlu sonuçlara yol açmıştır ve açmaktadır. Enerji Piramitleri’nde kalma süresi; Kemal Tuna tarafından kişilerin durumlarına göre belirlenmektedir. Kalp hastalarının uygulanan seanslar sonunda büyük oranda şikâyetlerinin azaldığı gözlenmektedir. Sırt ağrılarında ve vücuttaki blokatların açılmasında şaşırtıcı sonuçlar elde edilmektedir. Enerji Piramitleri’nin bedeni ve zihinsel rahatlamaya yol açtığı Pyramed Bio Enerji Merkezi’nde yaşanan birçok olayla kesinleşmiştir.

  Enerji Piramitleri, etkili olduğu alan içinde bakteri üremesine izin vermediği için; bu anlamda tıbbi uygulamalarda büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Konsantrasyon sorunu olanlar için uygulanan seanslar, kişiden-kişiye farklı ama tamamında pozitif sonuçlar alınmasına sebep olmuştur. Pyramed Bio Enerji Merkezi’nde öncelikli ilkelerden biri; cilt altına inerek herhangi bir uygulama yapmamak ve kimyasal ilaç kullanmamaktır. Kemal Tuna uygulamalarında özellikle bu hususta son derece titiz davranmaktadır.

  Bio Tensor aleti aracılığıyla enerji ve hastalık ölçümleri yapılan şahıslar en uygun ve uyumlu biçimde Enerji Piramitleri’yle buluşturulmaktadır. İnsanoğlunun yeniden keşfettiği bu muazzam enerjinin en güzel biçimde kullanılması ve faydalı olması dileğiyle…

  ALINTIDIR
   
 2. 29 Aralık 2008
  Konu Sahibi : rida
 3. merrik

  merrik Ziyaretçi

  gerçekten çok ilginç..ben bu bahsettiğin yere gittim...Kemal Tuna ile görüştüm..bel ağrım vardı..bilgisayarda vücudun her noktasına bir numara verilmiş bu noktalara enerji göndererek tedavi ettiğini söyledi..hatta bu akşam sana enerji göndereceğim filan dedi..o gün bel ağrım hafifti ancak kendisine iyileşmediğimi söyledim..bakalım müsait bir zamanda tekrar gidicem..inşallah bi faydası olur..tıbbın tüm yöntemleri denenmeli bence..o pramiti de gördüm adamın bahçesinde....