Enez ya da Şarköy'e gideniniz var mı?

APRILONE

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba bayanlar ben çorluda oturuyorum ve enez ve şarköye gitmek istiyorum nerde kalınır nereye gidilir öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Bi-tanem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
76
ben şarköye her sene giderim canım oranın pansiyonları var veya sezonluk evde tutabilirsin ücretleri çok uygun gece eğlence yerleri çok güzel çay bahçeleri, canlı müzik yapan yerler ve barları var tavsiye edceğim en güzel mekan ALTER BAR... istanbuldan çok farklı emin olabilirsin rahat edebileceğin ortamlar hepsi sorun olursa yanıtlarım canım

YaprakDxoxkxuxmxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bizde 14 senedir şarköye gidiyoruz yazlığımız var . çok keyifli vakit geçiriliyor orda. herşeyle çok güzel pansiyon fiyatları da uygun. akşam eğlencelerini seviyorsanız çok seçenek varşakkıdı

bu arada çorlu da okudum bende a.s.

APRILONE

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
elasu ve yaprak dökümü teşekkür ederim tecrübeleriniz için şarköy ün sahili hep yol boyumu devam ediyor bir de sedef pansiyon erkan motel sohbet motel hakkında bir bilginiz var mı sizce yazlık mı kiralıyım yoksa motell mi tercih ediyim .karar veremed,im yada kaldığınız yerler var mı

Bi-tanem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
76
canım sahil çok uzun yol boyu gidiyor herkes bisikletle nerdeyse ana yol dışında carsı içinde pek araba bulunmaz cocuk falan varsa cok rahat..ben sedef i biliyorum çok iyi diye temizliği vs tutulan bir yer... ama ev kiralarsan çok rahat edersin tabi o ayrı bir zevk orada ben şarköy içinde kalmıyorum daha ileride yazlığımız var arabayla gidip geliyoruz oraya ama elimde olsa her gün orda dururdum emin olabilirsin

xsxxoxhret

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım bizim yazlık evimiz var sonra kayınvaldemin orda evi var ben şarköye geçen sene gitmiştim ama bu sene gidemicez galiba:1closedeyes: neyse şarköy çok güzel bir yer tavsiye ederim arkadaşların dediği gibi şarköyde pansiyonlar var ucuza istersen ama şarköy kışın hiç çekilmiyor canım ama yazın çok güzel oluyor Enez ise ben küçükken gitmiştim fazla hatırlamıyorum enez de fena değil enez de ise bizim kampımız var ama unuttum ben enezi orayıda görmeni tavsiye ederim çünki çok güzel bir yer canım.........:1hug:))))

YaprakDxoxkxuxmxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
elasu ve yaprak dökümü teşekkür ederim tecrübeleriniz için şarköy ün sahili hep yol boyumu devam ediyor bir de sedef pansiyon erkan motel sohbet motel hakkında bir bilginiz var mı sizce yazlık mı kiralıyım yoksa motell mi tercih ediyim .karar veremed,im yada kaldığınız yerler var mı

canım sedefle erkanın içine girmedim dışardan fena değil ama bu sene sünnet düğünü yaptık gelenleri ağırlamak için sohpet moteli seçtik. içi de gayet güzeldi ama bana ev tutsanız daha iyi gibi geldi. bu arada sakın elif pansiyona gitmek gibi bir hata yapmayın. ilk orayı tutmuştuk berbat ötesiydi kavga gürültü hesabımızı kestirip hemen çıktık ordan.

E

EU2

Ziyaretçi
bende şarköylü sayılırım artık doğduğumdan beri gidiyorum çok güzel bi yer ama bizim yazlığımız var onun için nereler iyidir diye bişey söyleyemem sadece güzel bi yer ayrıca ben enezede gidiyorum 5 6 senedir orda da yazlık var enezin denizi muhteşem eğlencesi şahane eğer gidiceksen eneze gitmelisin yunanistan sınırında şahane bi yer

pokahontas

RabbimEYLÜL'ÜMsanaEmanet.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
297
canım bende yıllardır yazları şarköye giderim yazlığımız orada... gece eğlenceleri harika. ortamı da çok güsel. emin ol rahat edebileceğin bir ortam. pansiyon ve motel fiyatlarıda gayet cazip .

merak ettiğin ve öğrenmek istediğin bişi olursa sorabilirsin...:))

EstetikEditor

ne mutlu TÜRKÜM diyene
Pro Üye
Emoji Skoru
128
nerdeyse 20 senedir şarköye gideriz. yazlığımız orada. sohbet motel ve sedef pansiyonu önerebilirim.. sahili bir taraftan mürefteye bir tarafta kızılcaterzi köyü ne kadar gider.. Uzun kalacaksanız sezonluk ev kiralamak daha mantıklı canım..

Yukarı Alt