• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Enza home hakkında

goqce

enes nefesim
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
1.820
3.458
Merhaba kızlarr
Enza home ürünlerini kullanan var mı aranızda ? Ben alegra koltuk yatak ve yemek takımını beğendim almayı düşünüyorum fikirlerinize ihtiyacım var ☺

mavibeyazz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
649
456
canım aldınmı almadınmı bilmiyorum kimsede yorum yapmamış ama 2 teyzemde kendi evlerinde koltuklarını kullanıyor, biri köşe biri çekyat ikiside çok memnun. Ablamda yatak baza ve başlığını almıştı. ( Enza & Yataş) oda çok memnun. Bence enza biraz basic modeller yapıyor. yani şeklini beğendiysen kalite konusunda hiç düşünme derim

goqce

enes nefesim
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
1.820
3.458
canım aldınmı almadınmı bilmiyorum kimsede yorum yapmamış ama 2 teyzemde kendi evlerinde koltuklarını kullanıyor, biri köşe biri çekyat ikiside çok memnun. Ablamda yatak baza ve başlığını almıştı. ( Enza & Yataş) oda çok memnun. Bence enza biraz basic modeller yapıyor. yani şeklini beğendiysen kalite konusunda hiç düşünme derim
Canım cok tesekkür ederim evet modellerini cok beğendim daha almadım nasipse alıcam bi ev tutabilsek ona göre dizcem inşallah

acemicadii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2015
189
31
Aradan zaman geçmiş,aldınız mı acaba? Deneme vs şansınız oldu mu?genel olarak nasıl?

Prettygirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2015
311
337
Merhaba kızlarr
Enza home ürünlerini kullanan var mı aranızda ? Ben alegra koltuk yatak ve yemek takımını beğendim almayı düşünüyorum fikirlerinize ihtiyacım var ☺
merhaba canım biz koltuk takımımızı,tv ünitesini
enza-crystal-koltuk-takimi.jpg
Crystal-Tv-Unitesi.jpg
enza-crystal-koltuk-takimi.jpg
Crystal-Tv-Unitesi.jpg
enzamobilya-infinity-yemek-odası-.jpg
ve yemek masasını falan enza dan aldık.abimler 3 yıldır kullanıyorlar çok memnunlar inşallah biz de pişman olmayız.

bak fotoğraflarını da atayım sana

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-02-2020

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 5 gün kaldı.

Doğum sürecinde bebeğinizin başı şekillenmiş ve uzamış ise endişelenmenize gerek yoktur. Doğumdan bir kaç gün sonra normal yuvarlak şekline kavuşacaktır. Şekillenme bir güvenlik önlemidir. Doğum sırasında, kasılmalar ve annenin leğen kemiği, bebeğinizin başına zarar vermemesi için kafatası kemikleri dikkatlice birbiri üstüne kayar ve bebeğin kafatasının çapını azaltır ve böylece bebeğin beyninin zarar görmesi önlenir. Bu günlerde ani enerji patlamaları yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gmzl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2011
365
243
mobilya seçme konusunda düğün öncesi eşim ve bende çok titiz davranıyorduk enza home'dan önce başka markalara bakıp sonra oraya gidince resmen dünya varmış dedik ve şu an ürünlerini kullanıyoruz . enza home, nill's gibi markalardan kuşkunuz hiç olmasın derim kendim de test etmiş olarak :KK66:

goqce

enes nefesim
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
1.820
3.458
merhaba canım biz koltuk takımımızı,tv ünitesini Eki Görüntüle 1737925 Eki Görüntüle 1737926 Eki Görüntüle 1737925 Eki Görüntüle 1737926 Eki Görüntüle 1737927 ve yemek masasını falan enza dan aldık.abimler 3 yıldır kullanıyorlar çok memnunlar inşallah biz de pişman olmayız.

bak fotoğraflarını da atayım sana
Bende enzayı seçtim canm hatta senn koltuk takımınn köşesini aldm üç aydır kullanıyoruz doğru karar vermişiz teşekkür ederimm

Prettygirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2015
311
337
Bende enzayı seçtim canm hatta senn koltuk takımınn köşesini aldm üç aydır kullanıyoruz doğru karar vermişiz teşekkür ederimm
yaa çok sevindim mutlu günlerde kullanın inşallah :KK68::KK200::KK200::KK19:

Doğum sürecinde bebeğinizin başı şekillenmiş ve uzamış ise endişelenmenize gerek yoktur. Doğumdan bir kaç gün sonra normal yuvarlak şekline kavuşacaktır. Şekillenme bir güvenlik önlemidir. Doğum sırasında, kasılmalar ve annenin leğen kemiği, bebeğinizin başına zarar vermemesi için kafatası kemikleri dikkatlice birbiri üstüne kayar ve bebeğin kafatasının çapını azaltır ve böylece bebeğin beyninin zarar görmesi önlenir. Bu günlerde ani enerji patlamaları yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

caganinannesi

minik bir kurbagaya asigim...
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2016
35
28
Canim kose takimi ve yemek odasini 4 yildir kullniyorum. Kose takimi iyi cikti ama yemek masam ve sandalyelerim sarardi malesef

Prettygirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2015
311
337

Yukarı Alt