Enza home hakkında

goqce

enes nefesim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.458
Merhaba kızlarr
Enza home ürünlerini kullanan var mı aranızda ? Ben alegra koltuk yatak ve yemek takımını beğendim almayı düşünüyorum fikirlerinize ihtiyacım var ☺

mavibeyazz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
455
canım aldınmı almadınmı bilmiyorum kimsede yorum yapmamış ama 2 teyzemde kendi evlerinde koltuklarını kullanıyor, biri köşe biri çekyat ikiside çok memnun. Ablamda yatak baza ve başlığını almıştı. ( Enza & Yataş) oda çok memnun. Bence enza biraz basic modeller yapıyor. yani şeklini beğendiysen kalite konusunda hiç düşünme derim

goqce

enes nefesim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.458
canım aldınmı almadınmı bilmiyorum kimsede yorum yapmamış ama 2 teyzemde kendi evlerinde koltuklarını kullanıyor, biri köşe biri çekyat ikiside çok memnun. Ablamda yatak baza ve başlığını almıştı. ( Enza & Yataş) oda çok memnun. Bence enza biraz basic modeller yapıyor. yani şeklini beğendiysen kalite konusunda hiç düşünme derim
Canım cok tesekkür ederim evet modellerini cok beğendim daha almadım nasipse alıcam bi ev tutabilsek ona göre dizcem inşallah

acemicadii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
31
Aradan zaman geçmiş,aldınız mı acaba? Deneme vs şansınız oldu mu?genel olarak nasıl?

Prettygirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
333
Merhaba kızlarr
Enza home ürünlerini kullanan var mı aranızda ? Ben alegra koltuk yatak ve yemek takımını beğendim almayı düşünüyorum fikirlerinize ihtiyacım var ☺
merhaba canım biz koltuk takımımızı,tv ünitesini
enza-crystal-koltuk-takimi.jpg
Crystal-Tv-Unitesi.jpg
enza-crystal-koltuk-takimi.jpg
Crystal-Tv-Unitesi.jpg
enzamobilya-infinity-yemek-odası-.jpg
ve yemek masasını falan enza dan aldık.abimler 3 yıldır kullanıyorlar çok memnunlar inşallah biz de pişman olmayız.

bak fotoğraflarını da atayım sana

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-02-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 219 gün kaldı.

Bebeğinizin optik sinirleri ve göz kapakları gelişiyor ve şekillenmeye devam ediyor. Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin temel vücut oranları değişecektir. Bebeğinizin bedeni uzayacak ve düzleşecektir. Bebeğinizin karın boşluğu henüz küçük olduğu ve içinde hızla büyüyen karaciğer gibi bir organ bulunduğu için bebeğinizin bağırsaklarının çoğu göbek kordonu içinde bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gmzl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
243
mobilya seçme konusunda düğün öncesi eşim ve bende çok titiz davranıyorduk enza home'dan önce başka markalara bakıp sonra oraya gidince resmen dünya varmış dedik ve şu an ürünlerini kullanıyoruz . enza home, nill's gibi markalardan kuşkunuz hiç olmasın derim kendim de test etmiş olarak :KK66:

goqce

enes nefesim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.458
merhaba canım biz koltuk takımımızı,tv ünitesini Eki Görüntüle 1737925 Eki Görüntüle 1737926 Eki Görüntüle 1737925 Eki Görüntüle 1737926 Eki Görüntüle 1737927 ve yemek masasını falan enza dan aldık.abimler 3 yıldır kullanıyorlar çok memnunlar inşallah biz de pişman olmayız.

bak fotoğraflarını da atayım sana
Bende enzayı seçtim canm hatta senn koltuk takımınn köşesini aldm üç aydır kullanıyoruz doğru karar vermişiz teşekkür ederimm

Prettygirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
333
Bende enzayı seçtim canm hatta senn koltuk takımınn köşesini aldm üç aydır kullanıyoruz doğru karar vermişiz teşekkür ederimm
yaa çok sevindim mutlu günlerde kullanın inşallah :KK68::KK200::KK200::KK19:

Bebeğinizin optik sinirleri ve göz kapakları gelişiyor ve şekillenmeye devam ediyor. Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin temel vücut oranları değişecektir. Bebeğinizin bedeni uzayacak ve düzleşecektir. Bebeğinizin karın boşluğu henüz küçük olduğu ve içinde hızla büyüyen karaciğer gibi bir organ bulunduğu için bebeğinizin bağırsaklarının çoğu göbek kordonu içinde bulunur.

caganinannesi

minik bir kurbagaya asigim...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
28
Canim kose takimi ve yemek odasini 4 yildir kullniyorum. Kose takimi iyi cikti ama yemek masam ve sandalyelerim sarardi malesef

Prettygirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
333

Yukarı Alt