Enza home hakkında

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.144
Ben varım. Çok da memnunum/memnun kaldım.

Hayret ettim teslimatı yapanların çalışma şekline. Alışmamışım, adamlar kendi pisliklerini topladılar, arkada zibil bile bırakmadılar. İlk başta kırlentmiş, koltuk pufuymuş onları yukarı çıkarıp verdiler bana ki düşmesin, kirlenmesin diye. Sonra bir güzel mobilyaları çarpmadan çıkarıp monte edip gittiler.

Ama koskoca Samsung markasından buzdolabı aldım, apartman kapısından sokamadılar güya . Yahu aldığım mobilyalar, koltuk, dolaptan büyüktü.

Hem memnuniyetimi, hem memnuniyetsizliğimi yazmış oldum :KK48:

Prettygirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
333
Evet hem sandalyeleri hem masasi sarardi bak modelinide yollayayim sana ama kose takiminda sikinti olmadi hic sadece bardak koyasam kenarina izi kaliyor gerci oda geciyor sonra
benim masam ve sandalyem de beyaz...:KK51:korktum şimdi ya benimki de sararırsaaaa:KK17:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-02-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 219 gün kaldı.

Bebeğinizin optik sinirleri ve göz kapakları gelişiyor ve şekillenmeye devam ediyor. Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin temel vücut oranları değişecektir. Bebeğinizin bedeni uzayacak ve düzleşecektir. Bebeğinizin karın boşluğu henüz küçük olduğu ve içinde hızla büyüyen karaciğer gibi bir organ bulunduğu için bebeğinizin bağırsaklarının çoğu göbek kordonu içinde bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

karlarprensi

varlığı var edene hamdolsun ...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.612
ablam kullanıyor çok memnun ...

Meral Ak

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.018
bende tasarım olarak en çok Enza'nın modellerini beğendim, biraz pahalı geldi bana ama yapacak bir şey yok :KK17:

caganinannesi

minik bir kurbagaya asigim...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
28
benim masam ve sandalyem de beyaz...:KK51:korktum şimdi ya benimki de sararırsaaaa:KK17:
Aradik birde eviniz cok gunes aliyor ozaman zaten sararmaya karsi garantimiz yok dediler. Modelleri cok guzel ama kullanimini sevmedim

mavikara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.912
Ezanın modelleri çok güzel. Ama kalitesinden hiç memnun kalmadım :KK43: keske almasaydım :KK43: 6 bucuk milyar para verdim bide sehpalarla :KK43:

Meral Ak

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.018
Ezanın modelleri çok güzel. Ama kalitesinden hiç memnun kalmadım :KK43: keske almasaydım :KK43: 6 bucuk milyar para verdim bide sehpalarla :KK43:
çok üzüldüm gerçekten mi? o kadar övdüler birde mallarını :KK12: peki sorun nedir ne aldınız ve neden memnun kalmadınız?

Yukarı Alt