ENZO ile saç botoksu yaptırdım

kader911

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2018
15
1
Ben kuaförde yapılanlara güvenemiyorum kimyasal illaki oluyor içlerinde saç düzleştiren zaten başlı başına kimyasal dolu bu yüzden patentli keratin kullanıyorum evde kendim yapıyorum saçlarım yumuşacık ve sağlıklı oluyor hem de içim rahat oluyor saçım düzleşmiyor ama bakımlı olduğu için çok daha güzel görünüyor kuaförde yapılan gibi kısa süre güzel görünüp sonra daha kötü hale de gelmiyor.

kader911

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2018
15
1
Ben önce kuaförde yaptırıyordum saç botoksumu ama istediğim sonuçları alamayınca evde kendim yapmaya karar verdim baya araştırdım deneme için bir çok ürün aldım sonunda gerçekten işe yarayan ve saçlarımı canlandıran güçlendiren ürünü buldum belli aralıklarla kullanıyorum doğal keratin saç botoksu nu artık saçlarımda keratin ürünleri dışında bişey kullanmıyorum zaten

ibet

ağır işçi
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
788
1
Ben önce kuaförde yaptırıyordum saç botoksumu ama istediğim sonuçları alamayınca evde kendim yapmaya karar verdim baya araştırdım deneme için bir çok ürün aldım sonunda gerçekten işe yarayan ve saçlarımı canlandıran güçlendiren ürünü buldum belli aralıklarla kullanıyorum doğal keratin saç botoksu nu artık saçlarımda keratin ürünleri dışında bişey kullanmıyorum zaten
Hangi ürün sizin ki?

kitty28

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2007
1.476
509
önceden ‘keratin bakımı’ yaptırıyordum, en son ‘saç botoxu’ yaptırdım.Bir kuaför hepsinin aynı şey olduğunu söylemişti, ama ben bu botox olandan daha memnun kaldım, belki marka farkıdır.
Bir daha gittiğimde markasını soracağım.
‘2 ay gider’ demişti kuaför ama 1 ayda geçti etkisi.Ben çok sık yıkıyorum, ondan da olabilir.
Bir de ‘indola keratin filler’ diye bir fısfıs sattı bana.Zaten çabuk yağlanan saçlarım böyle fısfıs ürünleri hiç sevmez, ama bu ağırlaştırmadı saçımı, beğendim.70₺ idi fiyatı, yağlı saçları olup, röfle vb sebebiyle uçta kuruluk olanlara öneririm.
Keratin bakımla da yıka-kurut-çık saçlarım oluyordu ama botoxta daha parlak, daha pürüzsüz, su gibi olmuştu.Sonuçtan çok memnun olmakla beraber, ‘hepsi formaldehit ya da muadili içeriğe sahip, çok zararlı, hiçbir keratin vb tek kullanımda kalıcı etki yapmaz’ diye okuduklarım da aklıma yatıyor ve huzursuz ediyor.Yine de ayda 1 yaptırıyorum.Markasını öğrenebilirsem yazıcam.

tragedya27

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2019
21
0
Arkadaş burada açıklamış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı Alt