Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

dilekdilek

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.
Ben epilalatör aleti alcam ama benim kullandığım epilasyon aletlerinin çoğu bende kıl dönmesi yaptı benim istediğim bikini bölgemdede koltuk altımdada ve bacaklarımda da kullanabileceğim ve kıl dönmesi yapmayacak bir epilasyon makinesi olsun istiyorum.Ama bu konuda pek bilgim yok sizlerin kullandığı ve tavsiye edeceği bir makine var mı.Çünkü o kadar para verip bide kullanmazsam yazık olur.cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar..

gulayy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evet dahlia katılıyorum bende braun silk-epil kullanıyorum memnunum

dilekdilek

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende braun alcam ama dediğim gibi model konusunda endişeliyim acı duymuyorum zaten öle buzlu olmasına felanda gerek yok bnm içn ben bir araştırıyım dahlia onu sağol canım

tatlicadiarzu

O Bir Dadas
Pro Üye
Emoji Skoru
8
valla benim eski bi epilasyon aletim var arcelik yıllardır kullanıyorum bazen kıl dönmesi yapıyo buda :rolleyes2:

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Emoji Skoru
21.608
hayır hiç yapmadı benimde arçelik

roxett

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
55
:smilewinkgrin: bence epilasyon yaptır 1-1,5 yıl içinde tüyler bitiyo neredeyse. aletle falan uğraşma hepsi kıl dönmesi yapıyo ya da jiletle alınmış gibi sert çıkıyo

tatlicadiarzu

O Bir Dadas
Pro Üye
Emoji Skoru
8
roxett .!.:
:smilewinkgrin: bence epilasyon yaptır 1-1,5 yıl içinde tüyler bitiyo neredeyse. aletle falan uğraşma hepsi kıl dönmesi yapıyo ya da jiletle alınmış gibi sert çıkıyo
canım valla haklısın aslında ama şuan ona para ayıramam evlenmek için birikim yapıyom da :biggrin: elifim bendeki yapıyo arada kıl dönmesi yaa:rolleyes2:

dilekdilek

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ahhh roxette en güzeli senin sölediğin ama biraz maddi olarak ve zaman olarak beni sıkıntıya sokabilir bu neyse sanırım araştırmalarımdan sonra braun 3570'e karar verdim.Fiyat olarakda kullanım olarakda makul şuanda çok teşekkür ederim arkadaşlar ilginize

Yukarı Alt