Epilasyon Sonrası Hangi Kremi Kullanıyorsunuz ??

pikolata

taze evli
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
48
Epilasyon sonrası herhangi bir ürün kullanılması gerekiyor mu?Sonuçta tahriş oluyor:sm_confused: Ben Avon'un simply delicate marka ürününü kullanıyorum haftada bir,oda sadece sıvı sabun.Daha farklı ne kullanabilirim?

nosey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
avonun o ürünün bende kullanıyorum ama tahriş için bi işe yaramıyo tabi.. özel bi ürün de yok sanırım alabilceğimiz yada ben bilmiyorum.bactroban diye bi krem var eczanelerde o tahrişe yada kızarıklığa pişiğe filan iyi gelio onu tavsiye edebilirim özellikle yaz aylarında. bide merhemi var ama o yağlı krem olanı daha iyi:KK66:

pikolata

taze evli
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
48
avonun o ürünün bende kullanıyorum ama tahriş için bi işe yaramıyo tabi.. özel bi ürün de yok sanırım alabilceğimiz yada ben bilmiyorum.bactroban diye bi krem var eczanelerde o tahrişe yada kızarıklığa pişiğe filan iyi gelio onu tavsiye edebilirim özellikle yaz aylarında. bide merhemi var ama o yağlı krem olanı daha iyi:KK66:
Teşekkür ederim,bakım yapmamız gerek ama hepimiz ihmal ediyoruz .

nosey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
rica ederim cnm :) başka bi keşfin olursa bizide haberdar et :KK66:

snmglr

Anne
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
BENİM ÖNERİM BEPANTHEN(DOĞRUMU YAZDIM ACABA)
NEYSE ANLADINIZ SİZ ONU!....
ZATEN TAHRİŞ OLMUŞ CİLTLERE BİREBİR,GÜZELLİK SALONLARINDA KULLANILIYOR AYNI ZAMANDA...

CaRMiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
bende her banyoda Sebamed'in intim jelini kullanıyorum.Tahriş içinde bepantene kullanmalısın..

E

EU1

Ziyaretçi
en etkili yöntem bence buz konmasi tamam birazcik soguk ama (birazcik :roflol:)

giznur

GİZem ve ELvin'İN ANnesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Ben Bepantol Losyon Kullniyorum Hem Kozmetik Içermiyo .hemde Tahrişe Iyi Gelio...

Adivar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
48
Zaten Cilt uzmanı sana bir krem muhakkak önermeli..
Mesela Bana Bepanthol nemlendiricisi ve kremini verdi,her gün sürmem gerektiğini söyledi..
ılk zamanlar cildimde soyulma yaptı ama şu an çok memnunum.

Yukarı Alt