su_ltan89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
483
203
Biz aldık bu tarz bir macun. Eşiniz anlamadan yedirmeniz biraz zor. Kendime özgü ağır tadı ve kokusu var. Ayrıca tansiyonu yükseltme, kalp krizini tetikleme gibi etkileri var. Eşim bir tatlı kaşığı kadar tüketti, aşırı çarpıntı yaptı. Hemen attık kavanozu. Ayrıca tükettikten 15-20 dk içinde etkisini gösteriyor, zamanını çok iyi ayarlamak lazım. Ben hiç tavsiye etmem. Bizim alma sebebimiz bebek deneyecektik ve yumurtlama testi kullandım. Tam yumurtlama günü ilişki olsun diye, bu defa eşim psikolojik baskı hissetti. Bu yüzden aldık. Eşinizin sağlığı ile oynuyorsunuz.
Öyle mi gercekten sakıncalı mı bu tür macunlar.korktum bak,bende bir slklntl çıksın istemem.

chagiless

Sarı saçlım, mavi gözlüm...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
6.520
6.736
Tatlı kaşığı olur mu o ne 😳 çay kaşığının ucuyla tattık resmen kafi. Tadı bal pekmez karışımı bişey çok etkili ama uyarıyorla zaten çay kaşığı yarısı kadar diye

su_ltan89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
483
203
Tatlı kaşığı olur mu o ne 😳 çay kaşığının ucuyla tattık resmen kafi. Tadı bal pekmez karışımı bişey çok etkili ama uyarıyorla zaten çay kaşığı yarısı kadar diye
Canım siz tadına baktınız mı? Gerçekten yan etkileri var mı? Eşim çok sigara da içer.bilemedim.sagligindan olmasın.

chagiless

Sarı saçlım, mavi gözlüm...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
6.520
6.736
Canım siz tadına baktınız mı? Gerçekten yan etkileri var mı? Eşim çok sigara da içer.bilemedim.sagligindan olmasın.
Evet baya kullandık biz o macunu çokta memnunduk. Normal bi macun yani bal pekmez gibi bişey herkes gibi fazlası zarar çay kaşığı kadar yeterli her gün içmiyodur zaten ilaç değil bşy değil

su_ltan89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
483
203
Evet baya kullandık biz o macunu çokta memnunduk. Normal bi macun yani bal pekmez gibi bişey herkes gibi fazlası zarar çay kaşığı kadar yeterli her gün içmiyodur zaten ilaç değil bşy değil
Teşekkür ederim.gizliden yedirebilme şansım var mı? Neyin içine koyarsan anlamaz🤭

1sadekahve

🦋
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
6.673
13.625
Insan neden kocasının yemeğine ictigine gizli gizli reklamlarda dedigi gbi azd.. atar ki? Bunu konusup bilerek yapsaniz sonuçta arkdslar yazmis kimine yan etkisi var diye.
Cok yanlis bence. Isteksiz oldugu halde yapmak zorunda olacak ,tecavuz gibi

Clarkkent

Bir kedi annesi...
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2017
2.077
4.213
25
Direkt konuşsanız kendi isteğiyle denemez mi? Yediğine içtiğine bir şey karıştırmak eşinizin güvenini kırmaz mı? Cinsellik konusunda konuşmayı denediniz mi? Siz beklentinizi söyleseniz o da bir şeyler yapmak istemez mi?

Niran Nevra

Tırmanmayı göze alanlar zirvenin hazzını yaşarlar
Pro Üye
29 Mart 2015
18.801
94.445
Teşekkür ederim.gizliden yedirebilme şansım var mı? Neyin içine koyarsan anlamaz🤭
Kakaolu puding yaparken birkaç kaseye katıştırıp onları eşinize ayırın, kesinlikle anlamaz.
Kahvaltıda tahin pekmez karışımımada girer belli olmaz.

Nonamexxx

ben Can nedir şimdi bildim...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2018
3.529
6.766
Habersiz yapmaniz cok yanlis. Kendinizi onun yerine koyun. Konusun, o da istiyorsa tuketirsiniz. Esim bana boyle bir sey yapsa tum guvenim biter. Ayrica sagligini bile tehdit ediyorsunuz.

su_ltan89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
483
203
Insan neden kocasının yemeğine ictigine gizli gizli reklamlarda dedigi gbi azd.. atar ki? Bunu konusup bilerek yapsaniz sonuçta arkdslar yazmis kimine yan etkisi var diye.
Cok yanlis bence. Isteksiz oldugu halde yapmak zorunda olacak ,tecavuz gibi
Ben katılmıyorum dediginize.

wendy

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2012
12.635
33.161
Neden eşinizle konuşup halletmiyorsunuz bu konuyu? Belki hoşuna gidecektir?

gizliden yedirmek nedir Allah aşkına, bi de akıl veren hanımlar var şuna şuna kat diye.

Yukarı Alt