zemheri__zemheri

boncuk gözlü kuzucuk :)
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
2.169
776
Bağışıklığı güçlendiren bir karışım buldum de yedir, kendin de yiyormuş gibi yap. Bu süreçte bu işeyöntem çok işe yarar bence
 

zemheri__zemheri

boncuk gözlü kuzucuk :)
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
2.169
776
Bu arada yazmayı unutmuşum sen ne giyersen giy,yıllardır içindeki aynı tanıdığı şeyler bildiği şeyler.
O öyle değil işte altta penye don üstte alalasız basit bir çamaşır olmamalı. Aynada kendin beğenmelisin üstündekini, mutlaka tanga olacak değil ama dantelli bir sürü seçenek var. Ben çeşit çeşit alıp giyerim, çünkü severim kendimi öyle görmeyi, ayıcıklı pijamam yoktur yazın geceliklerim, kışın şık kadınsı pijamalarım vardır. Evde giymek için indirimlerden ucuz ev elbiseleri alırım, dizi çıkmış eşofman giyemem. Aynadaki kadını beğenmem lazım.

İçimden gelmiyor onun için bir şey yapmak.

Senin içimden onun için bir şey yapmak gelmezse onun içinden de sana dokunmak gelmez, karşılıklı bu işler, az güler yüz, karşılıklı bir kahve, hastaysa ıhlamur, yorgunsa bir masaj, keyfi yoksa bir sorun mu var günün kötü mü geçti sorusu, sen yaparsan o da sana yapar. Çok zor değil bunları yapmak, çok vıcık vıcık olmaya gerek yok, ben de sert karakterli biriyim ama bu kocamın ağrıyan omuzlarına masaj yapmamı engellemiyor.

Vala bugün fasulye yemeğine azıcık karıştırdım.bir fark olmadı.gelmedi yani🧐
Onlar azıcık ona birazcık buna eklenerek kullanılmaz. Mümkünse midenin en az dolu olduğu zamanda bol suyla tüketilir. Bağışıklık güçlendirici de kaktır boğazına.
 

İlginizi Çekebilir

Yukarı Alt