zehra2509

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2010
1.863
490
35
Erkek çamaşırın ne olduğunu bilmediğinden değil ki zaten. Burada konu senin onun için özel hazırlanmış olman. Bu onu ne kadar istediğini hissettiriyor , e gözü de doyuyor . Erkeğe erkek gibi hissettirmek her zaman bankodur. Bence sende epey bir bıkkınlık var ben kocanı anladım şimdi 😂 böyle düşünme sakın. O zaman hepimiz nasılsa üzerimizde 2 dk duracak 2 parça şeye o kadar para koymayalım. Dediğim gibi sen direk mevzuya girmeye çalışıyorsun ama önce sohbet şart. Ben eşinin ne istediğini anladım 😂
Hadi onun eşi istiyor canım ben bu dediklerinin fazlasını yaptım yapiyorum ama adamın içi ölmüş bende pes ettim benim durum daha vahim desene.:KK43:

su_ltan89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
483
203
Ben bugün fasulye yemeğine çay kaşığı ucuyla koydum.bakalim hareketlilik olursa gelicek mi bana yoksa yine gelmiycek mi ? Tek merakım bu o yüzden gizli yedirme çabalarım.belki de beni istemiyor cezalandırıyor psikolojik vs.bir şey yaşadığı.gelmezse yine onu çıkarmak için kendimce.

Haticecimmm

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
338
793
29
Merhaba 9 yıllık evliyim.2 çocuğum var.eşim normalde cinsel isteği olan birisiydi.gunde 5 defa yaptığımız olurdu.daha sonra başka konularda bir sürü problemler çıktı.biz evin içinde uzaklaştık birbirimizden.suan o 42 ben 31 yaşındayım.son 3 yıldır biz 3 ayda 1 sevişir olduk.oda çok kısa ve sevimsiz bir sevisme.canim artık çok slkldl bu duruma macun sipariş verdim.lakin nasıl yedirtecegimi bilmiyorum.bugun çayına koydum anladı.bunun içine limon mu siktin rengi değişik vs.dedi.yenisini istedi.ben en güzel yaşta olduğumu düşünüyor ve sevilmek istiyorum.bu macunu nasıl verebilirim çaktırmadan?
Kimyasal maddelerden biraz uzaklaş . Özellikle parfüm. Bide macun be acaba? Kaça aldınız nerden aldınız

Kbdemirel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2018
1.479
1.169
Merhaba 9 yıllık evliyim.2 çocuğum var.eşim normalde cinsel isteği olan birisiydi.gunde 5 defa yaptığımız olurdu.daha sonra başka konularda bir sürü problemler çıktı.biz evin içinde uzaklaştık birbirimizden.suan o 42 ben 31 yaşındayım.son 3 yıldır biz 3 ayda 1 sevişir olduk.oda çok kısa ve sevimsiz bir sevisme.canim artık çok slkldl bu duruma macun sipariş verdim.lakin nasıl yedirtecegimi bilmiyorum.bugun çayına koydum anladı.bunun içine limon mu siktin rengi değişik vs.dedi.yenisini istedi.ben en güzel yaşta olduğumu düşünüyor ve sevilmek istiyorum.bu macunu nasıl verebilirim çaktırmadan?
[/QUOTE] peki bu erkekler 3 ay boşalmadan durabilir mi🤦🏻‍♀️

Ponciksi

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
234
423
Başka macun yap zencefilli ballı çocuklara yedir onu gözü önünde bağışıklığınız düşmesin de 😂 diğer macunuda kocaya yedir çaktırmadan çocukların macunun aynısıymış gibi

zemheri__zemheri

boncuk gözlü kuzucuk :)
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
2.184
815
Bağışıklığı güçlendiren bir karışım buldum de yedir, kendin de yiyormuş gibi yap. Bu süreçte bu işeyöntem çok işe yarar bence

zemheri__zemheri

boncuk gözlü kuzucuk :)
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
2.184
815
Bu arada yazmayı unutmuşum sen ne giyersen giy,yıllardır içindeki aynı tanıdığı şeyler bildiği şeyler.
O öyle değil işte altta penye don üstte alalasız basit bir çamaşır olmamalı. Aynada kendin beğenmelisin üstündekini, mutlaka tanga olacak değil ama dantelli bir sürü seçenek var. Ben çeşit çeşit alıp giyerim, çünkü severim kendimi öyle görmeyi, ayıcıklı pijamam yoktur yazın geceliklerim, kışın şık kadınsı pijamalarım vardır. Evde giymek için indirimlerden ucuz ev elbiseleri alırım, dizi çıkmış eşofman giyemem. Aynadaki kadını beğenmem lazım.

İçimden gelmiyor onun için bir şey yapmak.

Senin içimden onun için bir şey yapmak gelmezse onun içinden de sana dokunmak gelmez, karşılıklı bu işler, az güler yüz, karşılıklı bir kahve, hastaysa ıhlamur, yorgunsa bir masaj, keyfi yoksa bir sorun mu var günün kötü mü geçti sorusu, sen yaparsan o da sana yapar. Çok zor değil bunları yapmak, çok vıcık vıcık olmaya gerek yok, ben de sert karakterli biriyim ama bu kocamın ağrıyan omuzlarına masaj yapmamı engellemiyor.

Vala bugün fasulye yemeğine azıcık karıştırdım.bir fark olmadı.gelmedi yani🧐
Onlar azıcık ona birazcık buna eklenerek kullanılmaz. Mümkünse midenin en az dolu olduğu zamanda bol suyla tüketilir. Bağışıklık güçlendirici de kaktır boğazına.

Yukarı Alt