EPONJ HOME NEVRESİM TAKIMI KULLANAN VAR MI?

yavruceylann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
365
Kızlar eponj home markanın nevresim takımını ya da ev tekstili ürünlerini kullanan var mı? kalitesi nasıl merak ediyorum

nilepus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben daha dün markafoniden yatak örtüsünü aldım. REsmen pilastik gibi naylondan yapılmış. hemen bugun geri göndericem

narin_b34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
85
ben daha dün markafoniden yatak örtüsünü aldım. REsmen pilastik gibi naylondan yapılmış. hemen bugun geri göndericem
canım özelden yazdım ama görmedin sanırım bende almayı dusunuyodum markafonıden yatak örtüsü. ama yorumunu gorunce tereddut ettım çok mu kalıtesız %70 pamuk yazıyo ama naylonmu hep cevap yazarsan sevınırım ona gore alıcam cunku

yavruceylann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
365
Naylon gibiyse hiç almamak lazım. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Markafoni ya da öteki sitelerde hiç indirimli değil. Hatta çoğu şey mağazalarda daha uygun. Dantelanın bir pike takımı vardı ben mağazadan 250 TL ye aldım markafoni de 329 TL. Çok nadir fiyatların uygun olduğu.

nilepus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kızlar özür dilerim yazınızı göremedim. Annem gördüğünde bunu hemen geri gönder naylon bu dedı. Geri göndermek ile ugrasmadım. Çeyize koyucam ileride çocuğum olursa oyun oynarken yere sererim :KK70:

Esil3535

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Bende üç tane pike siparişi verdim çeyiz için ama bunu okuyunca Tereddüt ettim şimdi trrendyol evveev home mağazası açmış ben ordan almıştım ama markafoni de bugün eponj home olarak satılıyor aynı ürünler. Sizler me demişsiniz bakarken bu Yazıyı gördüm be içime sinmedi ne yapsam geri mi göndersem???

sonsuzluk0607

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
102
okuduğum heryerde çok kötü plastik diyorlardı.alacaktım vazgeçtim

klbkbr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
63
ya bende markafoni de feln görüyorum fiyatları uygun başka alan-kullanan var mı?

aselinka

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
trendyol'da ranforce %100 pamuk diyor fiyatı uygun yorumlarda naylon demişsiniz kullanan arkadaşlar yok mu????

Yukarı Alt