EPONJ HOME NEVRESİM TAKIMI KULLANAN VAR MI?

Ask-Erim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
821
Guncelllll

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-12-2019

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 137 gün kaldı.

Evet artık bebeğinizin bacaklarının vücuduna oranı nihayi oranına ulaştı. Bebeğiniz doğduğu zaman kol ve bacakların kısa olduğunu göreceksiniz. Emeklemeden yürümeye geçtiği zaman hem kolları hemde bacakları uzayacaktır. Ultrasonda bebeğinizin cinsiyetini hala öğrenmediniz mi?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bns

Keşkelerimi sildim boşverlerimle mutluyum
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
281
markafoniden eponj pike aldım. fiyatına göre gayet memnun kaldım. ablama ve anneme de nevresim takımını aldık. anneme aldıklarımız yanlış model geldi iade ettik kumaşıda pek iyi değildi. ablam kullanıyor şuan fiyatına göre anca o kadar olur denecek bir ürün pek birşey beklemeyin

morkabasi123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba,

trendyolda o indirimli nevresim takımlarından aldım kumaş çok kötü ve asla istediğin renk gelmiyor. yada defolu geliyor iade et üstüne 100 tl daha koy kaliteli birşey al

Tinkerbelso

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
869
Kedili nevresim takimindan almistim tül gibi cok ince icine yorgan koydugunda ici gorunuyo :KK70: ucuz etin yahnisi hesabi :deli:

eggplantlover

Kimsesiz Hayvanların Kimsesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
151
Ben aldım hiç güzel değil kumaş kalitesi. Sert garip bir kumaşı var. Uzak durun derim.

Yukarı Alt