• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Era testi yaptırıp hamile kalanlar yardım lütfen

anidefteri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2018
1.354
2.487
Merhaba Arkadaşlar,
4 negatif deneme sonrasında artık bakılacak hiçbir şey kalmadı, doktorlar işi şansa bağlamaya başladı. Sadece Mustafa Bahçeci ERA testi yaptırmamı önerdi ama kendi merkezindeki diğer doktorlar ERA'yı mantıklı bulmuyor. Başka hastanelere de gidiyorum ön görüşme için, doktorlar ERA'yı tavsiye etmiyor. Hatta bir doktor ERA'yı bulan ekibin direktörünün bile ERA'nın işe yaramadığının kanıtlandığını söylediğini ama maliyeti çıkarmak için yapmaya devam ettiklerini söyledi. 2 negatif, 2 kimyasal sonucum var.

Sizin deneyimlerinize çok ihtiyacım var, bu testi yaptırıp da pozitif sonuç alanlar deneyimlerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-10-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 131 gün kaldı.

Bugün, bebeğinizin baş saçları görünür olacaktır ve kaşları belirginleşmeye başlıyor. Bebeğinizin kaş ve kirpikleri büyüyor. Bebeğinizin saçları ne kadar koyu olursa olsun henüz daha pigmentleşmiş durumda değil. 3-4 hafta içinde bebeğiniz kaşları beyaz bir şerit gibi gözükecek. Şu anda bebeğinizin saçları beyaz ve çok kısadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

cuucuuk

Denizlere çıkar sokaklar❤️🙏🏼
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2013
1.381
1.115
Canım ben senin bu yazını geri gördüm kafam karıştı ya iyice 😅 sen daha sonra iyice araştırdın mı ne öğrendin ben nerede okusam işe yarıyor yazıyor 😢😢

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-11-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 171 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin ayak tırnakları, tırnak yataklarından çıkmaya başlayacaklar. Bebeğinizin bacakları uzadı ve daha gelişmiş durumdalar. Kış aylarında, özellikle ısınmak için kuru hava kullanılan ortamlarda, kendinizi sıkışık, sıkıntılı hissedebilirsiniz. Soğuk algınlığı ve burun tıkanıklığı olduğu zamanlarda da aynı şekilde kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Bebeğinizin hareket ettiğini hissetmeye başlayabilirsiniz. Ama 20 nci haftaya kadar bebeğinizin hareketlerini hissetmemeniz normaldir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

anidefteri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2018
1.354
2.487
Canım ben senin bu yazını geri gördüm kafam karıştı ya iyice 😅 sen daha sonra iyice araştırdın mı ne öğrendin ben nerede okusam işe yarıyor yazıyor 😢😢
Ben yaptırdım testi, asıl konı bir doktora karar verip ona güvenmek bence ben Erbil Hocaya güvendim, işe yarar mı yaramaz mı bilemiyorum henüz transfer olmadım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-10-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 131 gün kaldı.

Bugün, bebeğinizin baş saçları görünür olacaktır ve kaşları belirginleşmeye başlıyor. Bebeğinizin kaş ve kirpikleri büyüyor. Bebeğinizin saçları ne kadar koyu olursa olsun henüz daha pigmentleşmiş durumda değil. 3-4 hafta içinde bebeğiniz kaşları beyaz bir şerit gibi gözükecek. Şu anda bebeğinizin saçları beyaz ve çok kısadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

cuucuuk

Denizlere çıkar sokaklar❤️🙏🏼
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2013
1.381
1.115
Ben de yaptırcam bakalım göreceğiz o zaman 🙏🏼

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-11-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 171 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin ayak tırnakları, tırnak yataklarından çıkmaya başlayacaklar. Bebeğinizin bacakları uzadı ve daha gelişmiş durumdalar. Kış aylarında, özellikle ısınmak için kuru hava kullanılan ortamlarda, kendinizi sıkışık, sıkıntılı hissedebilirsiniz. Soğuk algınlığı ve burun tıkanıklığı olduğu zamanlarda da aynı şekilde kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Bebeğinizin hareket ettiğini hissetmeye başlayabilirsiniz. Ama 20 nci haftaya kadar bebeğinizin hareketlerini hissetmemeniz normaldir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt