• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Erbil Yağmur Acıbadem Fulya

dereotlu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2019
34
8
29
Erbıl yağmur da tüp bebeğe başlayacağım ama acıbadem fulya 'nın laboratuvarını kullanıyormuş burda tedavi alan var mi? memnun kaldınız mi

Hugul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2016
378
547
Merhaba 3 yıldır Erbil beyin hastasıyım çok çok çok memnunum ekibi de çok iyi kafanıza takılan birşey olursa memnuniyetle cevaplarım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-04-2021

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 201 gün kaldı.

Bebeğinizin el ve ayak parmaklarında yumuşak tırnaklar gelişmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin tırnakları, tırnak yatağında büyümeye başlayacak. Kadınların %90 nında gebelik boyunca çatlaklar meydana gelecektir. Eğer cildiniz yumuşaksa ve kilo alma sürecinizi düzenli ve azar azar olacak şekilde ayarlayabilirseniz, çatlatların oluşum şansını azaltabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mehder38

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2019
153
83
Daha doğrusu biz eşim sebebiyle tansel kaplancan da tedavi gördük mikrotese oldu beraber çalıştııları için benim doktorum da erbip bey olmuş oldu 6 tane rmriyo donduruldu. Ama geçici menopoza girecekmişim iğne verdi bu ay onu yaptırıcam 2 ay kadar bekliucem sanırım sonra transfer olacak

Mehder38

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2019
153
83
Merhaba bende başlıyorum benimde pek bilgim yok inşallah güzel sonuçlar alırız
Siz diğer konuda da bana cevap yazmıştınız iğneyi yaptıktan sonra adet olmayı mı bekliycez bana adet olmadan transfer olacaksın dediler iğneyi yaptıktan sonra konuşalım günü ayarlıycaz dediler sizde nasıl oldu

sunshine__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2017
1.393
497
Siz diğer konuda da bana cevap yazmıştınız iğneyi yaptıktan sonra adet olmayı mı bekliycez bana adet olmadan transfer olacaksın dediler iğneyi yaptıktan sonra konuşalım günü ayarlıycaz dediler sizde nasıl oldu
Zoladex iğne vurundum 2 ay geçici menopoz dedi adet de olabilirsin olmaya bilirsin de merak etme dedi doktorum ama ben olmayan tarafım haftaya muayenem var 2 aylık sürecin çok şükür tamamlanıyor ama son zamanlar çok fena geçti ateş bastı uyku nedir bilemedm

sunshine__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2017
1.393
497
Merhaba 3 yıldır Erbil beyin hastasıyım çok çok çok memnunum ekibi de çok iyi kafanıza takılan birşey olursa memnuniyetle cevaplarım
Teşekkürler bende inşallah başlıyorum erbil beyde başka hastanede 1 defa başarısız tüp bebek denemem oldu ve negatif sonucu alınca erbil beyi bulduk şimdi biz emriyolarimizi taşıyacağız ama taşıma konusunda korkularım var sıkıntı yaşarmıyiz

dereotlu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2019
34
8
29
merhaba gebe misniz?bizim erkek kaynaklı infertilite laboratuvar hakkında söylemler var kafam karışık erbil beye gözüm kapalı giderim

dereotlu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2019
34
8
29
Teşekkürler bende inşallah başlıyorum erbil beyde başka hastanede 1 defa başarısız tüp bebek denemem oldu ve negatif sonucu alınca erbil beyi bulduk şimdi biz emriyolarimizi taşıyacağız ama taşıma konusunda korkularım var sıkıntı yaşarmıyiz
nerden taşıyacaksınız? infertilite sebebi neydi

sunshine__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2017
1.393
497
nerden taşıyacaksınız? infertilite sebebi neydi
Canım bizim sorun yoktu herşeyimiz temiz çıkmıştı tüp bebek denemesi yaptırdık ve negatif çıkınca erbil beyi bulduk kromozomlarımıza baktı ve temiz çıktı sadece muayenede adenoyomisin diye bisey fark etti pek anlayamadı emar çekinince ondan dolayı gebelik oluşmamış istanbuldayım ilçe değişikliği yapicaz

dereotlu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2019
34
8
29
Daha doğrusu biz eşim sebebiyle tansel kaplancan da tedavi gördük mikrotese oldu beraber çalıştııları için benim doktorum da erbip bey olmuş oldu 6 tane rmriyo donduruldu. Ama geçici menopoza girecekmişim iğne verdi bu ay onu yaptırıcam 2 ay kadar bekliucem sanırım sonra transfer olacak
benim esiminde doktoru tansel hoca

Mehder38

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2019
153
83
Zoladex iğne vurundum 2 ay geçici menopoz dedi adet de olabilirsin olmaya bilirsin de merak etme dedi doktorum ama ben olmayan tarafım haftaya muayenem var 2 aylık sürecin çok şükür tamamlanıyor ama son zamanlar çok fena geçti ateş bastı uyku nedir bilemedm
Banada 10.8 olandan yazeı doktor yapmalıymış acıtıyormu tam 60 gün mü bekliycex 😒😒ilk denemem olacak brnim raporda adenomyozis olduğu yazmıyorda belli belirsiz yazıyor yani adenomyozis olmayada bilir ama işi şansa bırakmıyalım dedi

Hugul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2016
378
547
Taşıma işini acibadem ekibi yapacaksa işlerini titizlikle yaparlar güvenebilirsin olmaması için bariz bir sebep yoksa çok beklemezsin diye umut ediyorum

Bebeğinizin el ve ayak parmaklarında yumuşak tırnaklar gelişmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin tırnakları, tırnak yatağında büyümeye başlayacak. Kadınların %90 nında gebelik boyunca çatlaklar meydana gelecektir. Eğer cildiniz yumuşaksa ve kilo alma sürecinizi düzenli ve azar azar olacak şekilde ayarlayabilirseniz, çatlatların oluşum şansını azaltabilirsiniz.

sunshine__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2017
1.393
497
Banada 10.8 olandan yazeı doktor yapmalıymış acıtıyormu tam 60 gün mü bekliycex 😒😒ilk denemem olacak brnim raporda adenomyozis olduğu yazmıyorda belli belirsiz yazıyor yani adenomyozis olmayada bilir ama işi şansa bırakmıyalım dedi
Hatta sordum be
Canım muayenede olabilir demişti emin olamadı kimisinin muayenede bile anlasiliyormus ama benim olmadı sonra emin olmak için emar istedi ve emar sonucunda çıktı tahmin ettiğim dedi ve zoladex iğnesini tam göbek deliğinden yapıyor bi gün mü ne banya yapmana izin vermiyor biraz acıdı ben kastıyım için ilk zamanlar iğnenin etkisini hissetmiyordum ondan sonra sıcak basıyor bole bi acayip oluyorsun uykusuzluk yaptı sıcak basması yüzünden zaten bu şekilde tepkileri olacağını solemisti

sunshine__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2017
1.393
497
Taşıma işini acibadem ekibi yapacaksa işlerini titizlikle yaparlar güvenebilirsin olmaması için bariz bir sebep yoksa çok beklemezsin diye umut ediyorum
Biz kendimiz taşıyacakmışız artık sistem Oleymis taşıma tankını verip hastanemizden alıp veriyormusuz

Hugul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2016
378
547
merhaba gebe misniz?bizim erkek kaynaklı infertilite laboratuvar hakkında söylemler var kafam karışık erbil beye gözüm kapalı giderim
Merhaba evet hamileyim ama biz de sperm konusunda sıkıntı yok o konuda laboratuvar ne kadar iyi bilemem ama bu iş iki taraflı olduğuna göre iyidir bence biz herhangi bir sorun yaşamadık benim yumurta az ve kalitesizdi o yüzden çok bekledim

Hugul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2016
378
547
Biz kendimiz taşıyacakmışız artık sistem Oleymis taşıma tankını verip hastanemizden alıp veriyormusuz
Tank ona göre soğutucu şeklindedir bir şey olmaz umarım