Erkeği elde tutmanın yolları.

Yagmurun_kizi

Çocuklarım benim herşeyim...
Kayıtlı Üye
Katılım
11 Aralık 2015
Mesajlar
6.652
Emoji Skoru
8.333
bağlayacak "olmazsa olmaz"ları biliyor ve uyguluyor musunuz? Uzmanlar, kadınların 10 hatadan uzak durması halinde, sevdikleri erkeği asla kaybetmeyeceklerini savunuyor.
Erkekler konuşmayı sevmez
Biraz suskun olan erkek sevgilinin sürekli üzerine gidip, ısrarla, her şeyin yolunda olup olmadığını sormak ters tepkiye yol açıyor. Uzmanlar, erkeklerin, kadınlar kadar çok konuşmayı sevmediğine ve tek başlarına da çok mutlu olabildiğine dikkat çekiyor.
Hesabı devamlı ona ödetmeyin
Erkeklerin genellikle cömert davranmayı sevdiğini ifade eden uzmanlar, 'Ama bırakın, içlerinden gelerek bunu yapsınlar. Eğer her zaman hesap ödeme görevini ona bırakıyorsanız, kendilerini kullanılmış gibi hissederler' diyor.
Duygularınıza hakim olun
Partneriniz sizden taş gibi duygusuz olmanız beklenmiyor, yeter ki tartışmalar sırasında duygularınıza hakim olup bir yetişkin gibi konuşun. Erkekler gözyaşlarından etkilenir ve hiçbir erkek bir kadını ağlatmak istemez.
Arkasından konuşmayın
Arkadaşlarınıza anlattığınız şeyler konusunda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Siz unutabilirsiniz veya affedebilirsiniz ama, arkadaşlarınız size yapılan haksızlıkları kolay unutmazlar. Anlattıklarınız olumsuz olmasa da, sevgilinizle ilgili olan bütün sırlarınızı ortaya dökmekten kaçınmalısınız. Bazı olaylar yalnız sizin aranızda kalmalı.
Fazla ileri gitmeyin
Erkekler duygularını kadınlar kadar kolay gösteremez. Fazla ileri gidip gitmediğinizi anlamak için önce bir deneyin. Elini tutun veya omuzuna elinizi koyun ve nasıl bir tepki vereceğini görün. Eğer fazla yakınlıktan rahatsızlık duymuyorsa, sorun yok. Ama hareketlerinize karşı çekingen davranıyorsa, onu fazla zorlamayın.
 

burtay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
21 Kasım 2006
Mesajlar
247
Emoji Skoru
2
Yaş
46
benim eşimde çok konuşmazdı.sen ikimizin yerine konuşuyorsun derdi hep.bende çözüm buldum baktım konuşmuyor bende sustum.bu sefer o sordu neyin var canım konuşsana diye.yok dedim senin kafan şişiyor heralde baksana tepkisiz kafa sallıyorsun yorum yapmıyorsun.artık çok konuşmamdan şikayet etmiyor hemde ben monologdan kurtuldum.artık dıalog aşamasındayız :).bu taktik işe yaradı kızlar tavsiye ederim.
 

yaren_76

mareşal
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
2.069
Emoji Skoru
31
erkekler kadınları elde tutmayı bilirse,bizler karşılığını fazlasıyla gösteririz
 

HuzunAla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
9 Aralık 2006
Mesajlar
75
Emoji Skoru
0
Valla onu bilir onu söylerim bunların hepsini yapsanız da kaçacak adam kaçar.. Evlenmeden önce bülbül kesilen, o ince ruhlu nazik adamın içine evlendikten sonra bir yaratık giriyor.. Sarmısak,kutsal su ,zemzem suyu hak getire!..

Yani diyeceğim herşey köprüyü geçene kadar..
 

olilya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
96
Emoji Skoru
0
Yaş
37
bunların hepsı fasafıso yapacak erkegı betona da çaksan gene yapar
 

Aysecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
30 Kasım 2006
Mesajlar
1.130
Emoji Skoru
4
Biz ne yaparsak yapalim erkek bunu algilayamadiktan sonra bos,
 

sinemyis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
13 Ekim 2006
Mesajlar
46
Emoji Skoru
0
Yaş
41
her erkegin kisiligi ve karekteri farkli cok az konusan erkekte var hic susmayan erkekte.
 
E

EU3

Ziyaretçi
vallah bunlarinm hepsini yap et yinede giden gider, nice kadinlar var sacini süpürge eder kocasinin her dedigine boyun eger yinede terketmek isteyen koca terkediyor
 

samyeli34

Guru
Pro Üye
Katılım
14 Ağustos 2006
Mesajlar
2.535
Emoji Skoru
417
erkegi elde tutalım derken bız bızden gıdecegiz ve hıç bır faydasıda olmayacak sorun kendılerınde beyınlerınde sevgıyı aşkı bıtırmışlerse eger ne yaparsak yapalım gormezler.yani bızler cok kotude olsak eger bızı sevıyorlarsa onlara yapılan haksızlıkları vs gormezden gelırler eger sevgılerı bıtmışse agzınla kuş tutsan mısalı faydasız olur.herkes kendı sevgısı ıcın cabalar tek bır fark var kadınlar daha sadıktır sevsede sevmesede caba harcarlar ama erkekler sevgılerı bıttıgı anda senı hıc duşunmeden terk ederler
 
R

redrose_gk

Ziyaretçi
evet bende bunu soracaktım cimcimeye sen benden önce sordun x seda x34...

Cimcimenin lafı bana çok itici geldi
Tabiki kendi fikrim bu başkalarına saygım var.

Bir erkeği elde etmek diye birşey yoktur. İki kişinin hissleri doğrultusunda gerçekleşen bir olaydır bu. Erkek yada bayan gitmek isterse gider onu kimse tutamaz. İlişkide sevgi saygı yoksa o ilişkide pek birşey de arayamazsın..
Sevgi herşeyiyle iç içedir. Sen mesela yemek parasını da ben mi vereceğim demişsin. Sen sınırlama koymuşsun mesala benim ilişkim de ise tam tersidir. Bazen ben öderim bazen de o....
Onun parası olmadığı gün de olmuştur benimde...
Ama biz paylaşmayı çok iyi biliyoruz o yüzden 4 seneyi devirmişiz arkamızda
Bu biraz bencilliğe giriyor erkek ödeyecektir demekte....
 
Yukarı Alt