Erkeğin siniri depresyondan!

yaren_76

mareşal
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
31
Erkeğin siniri depresyondan! Daha çok kadınlar arasında yaygın olduğu sanılan depresyonun, aslında orta yaşlı erkeklerin yüzde 40'ını da vurduğu belirlendi. Indiana Üniversitesi'nin araştırmasına göre; depresyondaki erkekler duygularını dışa vurmaktan çekindiği için belirtileri fark etmiyor ve rahatsızlığın ilerlemesine yol açıyor. Bu durum, kalp başta olmak üzere birçok kronik hastalığa yakalanma riskini de artırıyor. Konuyu araştıran Dr. Kurt Kroenke, erkeklerin depresyonda olup olmadıklarını anlamaları için şu yöntemi denemelerini öneriyor: "Son iki haftada çok sevdiğiniz şeylere ilginiz azaldı mı? Kendinizi sinirli ve mutsuz hissediyor musunuz? Bu sorulara yanıtınız 'evet' ise depresyon nedeniyle bir uzmandan yardım alın."
Sabah gazetesi

nevbahar

Herkes Olmuş Sahtekar
Pro Üye
Emoji Skoru
12
bu haber gerçekten erkeklere göre artık her sinirli çıkıştan sonra kusura bakma hayatım depresyon işte der işin içinden çıkıverir:Roflol: :Roflol: :Roflol:

sofiasultan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
katılıyorum katılıyorum katılıyorum doğru söze ne denir ki başka erkeklerle uğraşmak süper zor bide kadınlara zor derler

sofiasultan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ama hiç bir erkek kabul etmez ayrı konu kendilerne toz kondurmazlar onlar erkek ne diyorum ben yaa ne geri kafalı bi karıyım

alkim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
demeki bizimki depresyonda tanı kondu şimdi sıra tedavide

Yukarı Alt