Erkek arkadaşımın kendisi ile çelişmesi ve bunalım yaşaması lütfen yardımcı olur musunuz?

saginda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2020
25
14
25
Erkek arkadaşım ile bir yıldan fazla iyi kötü giden bir ilişkimiz vardı çok zor zamanlar atlattık beraber son 4 aydır ona ulaşmam çok zor oluyordu çünkü burada paylaşamayacağım çok zor şeyler yaşadı telefonu kapalıydı hep 1 ay önce konuştuğumuzda gayet iyi bir haldeyken sonrasında ona yine uzun bir süredir ulaşamadım ve ulaşabildiğimde bana ben her şeyimi kaybettim benim gibi bir adamı ne yapacaksın ki dedi güzel kızsın boylu poslu kızsın hayatını yaşa dedi beni yapacaksın ki dedi ben de ona bana her şeyi anlat iyi gününde de kötü gününde de yanındayım dedim ama bana yarın konuşuruz evde iyice anlatırım dedi ben de çok sinirlendim aylardır sana ulaşamıyorum sen neden bahsediyorsun dedim artık öleyim de kurtulayım dedim o da sen ölürsen ben de kendimi öldürürüm sakın öyle bir şey yapma dedi ve sonraki gün ayrıldık gibi oldu ayrıyız sanırım şu anda çünkü çok kötü kavga ettim ve aylardır olan nadir ulaşabilme durumu beni bu hale getirdi lütfen fikirlerinizi alabilir miyim? Bu arada herkesin Mevlid kandilini kutluyorum.

zorunlunick

BiCiftMavi💗
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
3.927
5.368
Erkek arkadaşım ile bir yıldan fazla iyi kötü giden bir ilişkimiz vardı çok zor zamanlar atlattık beraber son 4 aydır ona ulaşmam çok zor oluyordu çünkü burada paylaşamayacağım çok zor şeyler yaşadı telefonu kapalıydı hep 1 ay önce konuştuğumuzda gayet iyi bir haldeyken sonrasında ona yine uzun bir süredir ulaşamadım ve ulaşabildiğimde bana ben her şeyimi kaybettim benim gibi bir adamı ne yapacaksın ki dedi güzel kızsın boylu poslu kızsın hayatını yaşa dedi beni yapacaksın ki dedi ben de ona bana her şeyi anlat iyi gününde de kötü gününde de yanındayım dedim ama bana yarın konuşuruz evde iyice anlatırım dedi ben de çok sinirlendim aylardır sana ulaşamıyorum sen neden bahsediyorsun dedim artık öleyim de kurtulayım dedim o da sen ölürsen ben de kendimi öldürürüm sakın öyle bir şey yapma dedi ve sonraki gün ayrıldık gibi oldu ayrıyız sanırım şu anda çünkü çok kötü kavga ettim ve aylardır olan nadir ulaşabilme durumu beni bu hale getirdi lütfen fikirlerinizi alabilir miyim? Bu arada herkesin Mevlid kandilini kutluyorum.
İyi kandiller.yorum yok

damdan

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
23.109
48.400
çünkü burada paylaşamayacağım çok zor şeyler yaşadı

ama tüm olayın ana fikri bu

nedir bu yazılamayacak şey

ya tutuklanmıştır ya kaçaktır ya yardım ve yataklık etmiş ulaşılmak istememiştir

ya kumar oynamıştır vs vs

buna göre yorum değişir

adam ben sana layık değilim diyerek bitirelim bu işi diyor lakin bu sözü diyen bir çok adam da ertesi gün bir başka kız ile nişan fotoları paylaşıyor

Dilos2233

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
234
275
Depresyonda miydi? Bi hastaligi mi vardi? Sadece sizinlemi konusmuyordu yoksa hic kimseyle mi? Bilemedim bu sorularin cevaplarina bagli aslinda.

original

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012
929
1.802
Hiçbir şey anlamadım.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :66 Kg. Şimdiki Kilom :64 Kg.

saginda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2020
25
14
25
Depresyonda miydi? Bi hastaligi mi vardi? Sadece sizinlemi konusmuyordu yoksa hic kimseyle mi? Bilemedim bu sorularin cevaplarina bagli aslinda.
Hiç kimse ile konuşmuyordu ailesi ile bile.Ve evet depresyon gibi bir durumu var psikiyatriye gidiyordu.

saginda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2020
25
14
25
ama tüm olayın ana fikri bu

nedir bu yazılamayacak şey

ya tutuklanmıştır ya kaçaktır ya yardım ve yataklık etmiş ulaşılmak istememiştir

ya kumar oynamıştır vs vs

buna göre yorum değişir

adam ben sana layık değilim diyerek bitirelim bu işi diyor lakin bu sözü diyen bir çok adam da ertesi gün bir başka kız ile nişan fotoları paylaşıyor
Dediğiniz durumlardan birisi olabilir ama onun özeli olduğu için tam anlatamıyorum çok üzgünüm :KK43:

Oydar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
1.114
3.253
Herkes gibi ben de bir şey anlamadım. O anlatamadığınız şey nedir? Hapse mi girdi madde mi kullanıyordu hastaneye mi yattı... Sana layık değilim diyen erkek ya ciddi manada bunalımdadır ya da artık soğumuştur ayrılma bahanesi arıyordur.

saginda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2020
25
14
25
Herkes gibi ben de bir şey anlamadım. O anlatamadığınız şey nedir? Hapse mi girdi madde mi kullanıyordu hastaneye mi yattı... Sana layık değilim diyen erkek ya ciddi manada bunalımdadır ya da artık soğumuştur ayrılma bahanesi arıyordur
dediğiniz durumlardan birisi oldu ama burada anlatamıyorum işte :KK43:

damdan

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
23.109
48.400
Dediğiniz durumlardan birisi olabilir ama onun özeli olduğu için tam anlatamıyorum çok üzgünüm :KK43:

ama işte orada olay tıkanır

dolandırıcı ile, uyuşturucu kaçakçısı ile, katil ile işiniz olmamalı

hani bu yakılıp bidonlara konulan kızlar var ya

ya da mafya tipli adamların sevgilileri vardı ya

bakın artık maalesef yoklar

çoğuna sorsanız biz kader mahkumuyuz derler

bir bölümü ama çıkacağım yakında der ya da işte tutuksuz yargılanıyorum der

5 yıl sonra evlenip kucağında iki çocukla 10 yıl yatarı olan bir adamla ortada kalmaktansa şimdi ağlaman iyidir

saginda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2020
25
14
25
Şahsen ben suç işlemiş, madde kullanan ya da ağır psikolojik sorunları olan biriyle hayatımı harcamazdım. Çok bencilce gelebilir ama durum bu.
Bizim tanışmamız benim hayatımı kurtarması oldu ve bana çok büyük bir manevi iyilik yaptı nasıl onu yargılayabilirim ki?

saginda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2020
25
14
25
ama işte orada olay tıkanır

dolandırıcı ile, uyuşturucu kaçakçısı ile, katil ile işiniz olmamalı

hani bu yakılıp bidonlara konulan kızlar var ya

ya da mafya tipli adamların sevgilileri vardı ya

bakın artık maalesef yoklar

çoğuna sorsanız biz kader mahkumuyuz derler

bir bölümü ama çıkacağım yakında der ya da işte tutuksuz yargılanıyorum der

5 yıl sonra evlenip kucağında iki çocukla 10 yıl yatarı olan bir adamla ortada kalmaktansa şimdi ağlaman iyidir
Bizim tanışmamız benim hayatımı kurtarması oldu ve bana çok büyük bir manevi iyilik yaptı nasıl onu yargılayabilirim ki?

saginda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2020
25
14
25
Sizi istemediğiniz bir durumun içinden mi çıkardı manevi olarak borçlu hissediyorsunuz. Konuya tam olarak vakıf olamadım
Evet beni manevi bir konuda çok büyük destekledi hayatımı kurtardı diyebilirim.Ve bir kaç ay sonra birbirimizi sevdiğimizi farkettik bu şekilde oldu.