erkek arkadasınız para isterse

cy2580

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2012
454
1
selam arkadaslar

Erkek arkadasım devamlı benden para istiyor.ilk ilişkiye başladıktan ıkı hafta sonra kredı borcum var 1200 lıra kapatmam lazım sana ıkı ayda oderım dedı bende ıste enayı gibi hemen verdim.Daha sonra işi yoktu beraber bulusalım dıye devamlı arabasına benzın koyuyodu yemek parası verıyodum . daha sonra bır kac sefer daha 500 lira verdim . evlenıcez dıye buz dolabı aldı babası parasını ıstemıs 1000 lirasını benden aldı .en ilginc olanı ıse ailem laf soluyo senın hesabından ıkıbın lıra aktaralım gorsunler hesabımda sana tekrar aktarırım dedi tamam dedım uzuldum aktardım sonra hesap numaramı ıstemek ıcın aramıs bende duymadım . bagırdı sınırledı bana gıdıp o ıkıbın lırayıda babsına vermıs . gecen gun yıne ıstedı acıgını kapatmıs 200 lira daha istedi tekrar verdım . sımdıde bın lıra ıstıyor . off napıcam bılmıyorum kenımı enayı gıbı hıssedıyorum ama aklındada kotu bır dusunce olmadıgını dusunuyorum . siz olsanız napardınız . bırde evlenınce de bole parasız kalmaktan korkuyorum .

NOT:MAASININ HEMEN HEPSINI AILESINE VERIYOR.

sallagitsinbe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2011
961
2
seni kesinlikle kullanıyor. bu belli ilişkini bitir hemen. erkek adam zırt pırt para alırmı bayandan.tamam ihtiyaç anında verirsin acil durumda sağlıkda vs.ama bu öyle değil benzin doldurma yemek parası yok 200tl yok 1000tl yok babama vericem aslaa inanma zaten ortada kendi maaşını ailesine falanda vermiyordur o hem vermesin yada versin sonuçda çalışıo ve geliri var senden ne koparsa kar yani adam sana değil parana tav.bu benim fikrimdir.

cy2580

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2012
454
1
seni kesinlikle kullanıyor. bu belli ilişkini bitir hemen. erkek adam zırt pırt para alırmı bayandan.tamam ihtiyaç anında verirsin acil durumda sağlıkda vs.ama bu öyle değil benzin doldurma yemek parası yok 200tl yok 1000tl yok babama vericem aslaa inanma zaten ortada kendi maaşını ailesine falanda vermiyordur o hem vermesin yada versin sonuçda çalışıo ve geliri var senden ne koparsa kar yani adam sana değil parana tav.bu benim fikrimdir.
Bende bu durumdan çok rahatsızım ,fikrin için teşekkürler. bu sefer vermicem zaten en küçük açıgındada ayrılmayı düşünüyorum.Gülerek konusuyoduk suanda bana kusmus gıbı olesıne konusuyo

sekeriim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2013
40
0
Arkadaşım kusura bakma ama anlattıklarından bariz bir şekilde kullanıldığın ortaya çıkıyor.Hadi işsizdir buluşursun hesabı sen ödersin olabilir bunlar.Ama bu kadar yok buzdolabı aldım 1.000 tl. yok işte kredi borcum var 1.200 tl..Hoş değil bunlar.Bir de paranın üstüne yatmak için yok sana kızmış bağırmış çağırmış.Bence kendini kullandırtma daha fazla.Zararın neresinden dönersen kardır.

Kova hatunu

Pro Üye
4 Mayıs 2011
21.473
34.177
arkadaşım ya sen ne yapmışsın böyle:26:

oneyou

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
249
0
ıkı haftadan sonra senden para ıstemesı zaten bu ılıskıye para sebeıyle basladıgını gosterır bence. erkeklerın bayanlardan para ıstemesı ılgınc bı durum degıl ben nısanlıyım nısanlımda bazen cok sıkıstıgında bana ya sende su kadar varmı der oda 50 100 mılyonu gecmez onuda utana sıkıla ıster cok sıkısınca anca uzun zamandır bırlıkte olmamıza ragmen sureklı onun bana para vermesıne ragmen daha sonra aldıgı parayı fazlasıyla bana gerı vermesına ragmen. ama senın erkek arkadasın resmen senınle para ıcın bırlıkte gunahını almak ıstemem ama kullanıyor bence senı bıan once kurtulsan veya para vermeyı kessen ıyı olur bakalım parayı kesıncekı tavrı nasıl olacak ozaman anlarsın amacını bence.

cy2580

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2012
454
1
Arkadaşım kusura bakma ama anlattıklarından bariz bir şekilde kullanıldığın ortaya çıkıyor.Hadi işsizdir buluşursun hesabı sen ödersin olabilir bunlar.Ama bu kadar yok buzdolabı aldım 1.000 tl. yok işte kredi borcum var 1.200 tl..Hoş değil bunlar.Bir de paranın üstüne yatmak için yok sana kızmış bağırmış çağırmış.Bence kendini kullandırtma daha fazla.Zararın neresinden dönersen kardır.

işi yokken yardımcı olmaya çalıştım ama çıgrından cıktı.hala aklıma geldıkce sinir oluyorum.

yaz_yaz

♕ ♕ ♕ ♕ ♕
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
668
40
param yok de.. ailem borca girdi onu ödüyorum de.. paran olduğunu bilmezse istemeyi keser belki..

mone

EDEBİYAT
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2013
203
1
selam arkadaslar

erkek arkadasım devamlı benden para istiyor.ilk ilişkiye başladıktan ıkı hafta sonra kredı borcum var 1200 lıra kapatmam lazım sana ıkı ayda oderım dedı bende ıste enayı gibi hemen verdim.daha sonra işi yoktu beraber bulusalım dıye devamlı arabasına benzın koyuyodu yemek parası verıyodum . Daha sonra bır kac sefer daha 500 lira verdim . Evlenıcez dıye buz dolabı aldı babası parasını ıstemıs 1000 lirasını benden aldı .en ilginc olanı ıse ailem laf soluyo senın hesabından ıkıbın lıra aktaralım gorsunler hesabımda sana tekrar aktarırım dedi tamam dedım uzuldum aktardım sonra hesap numaramı ıstemek ıcın aramıs bende duymadım . Bagırdı sınırledı bana gıdıp o ıkıbın lırayıda babsına vermıs . Gecen gun yıne ıstedı acıgını kapatmıs 200 lira daha istedi tekrar verdım . Sımdıde bın lıra ıstıyor . Off napıcam bılmıyorum kenımı enayı gıbı hıssedıyorum ama aklındada kotu bır dusunce olmadıgını dusunuyorum . Siz olsanız napardınız . Bırde evlenınce de bole parasız kalmaktan korkuyorum .

Not:maasının hemen hepsını aılesıne verıyor.
sakın yaklaşma sakın boşver evlenmeden ne olduğu belli benim eşim de öyleydi ya işi gücü yok mu bu salağın aileye para yedirenden uzak dur duygularınla hareket etme her şey ortada

cy2580

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2012
454
1
ıkı haftadan sonra senden para ıstemesı zaten bu ılıskıye para sebeıyle basladıgını gosterır bence. erkeklerın bayanlardan para ıstemesı ılgınc bı durum degıl ben nısanlıyım nısanlımda bazen cok sıkıstıgında bana ya sende su kadar varmı der oda 50 100 mılyonu gecmez onuda utana sıkıla ıster cok sıkısınca anca uzun zamandır bırlıkte olmamıza ragmen sureklı onun bana para vermesıne ragmen daha sonra aldıgı parayı fazlasıyla bana gerı vermesına ragmen. ama senın erkek arkadasın resmen senınle para ıcın bırlıkte gunahını almak ıstemem ama kullanıyor bence senı bıan once kurtulsan veya para vermeyı kessen ıyı olur bakalım parayı kesıncekı tavrı nasıl olacak ozaman anlarsın amacını bence.

Bu durum beni korkutuyo zate ama devamlı evlilik planları yapıoyor.Ben gerçekten insanları tanıyamıyorum . çok duygusalım kımse kırılsın ıstemıyorum bıde yüzüm yumuşak herhalde

Yukarı Alt