erkek arkadaşınız veya eşiniz..

sherlocker

Popüler Üye
Pro Üye
1 Şubat 2008
2.233
40
Benim baba tarafı tatardır,tatar kızı,tatar inadın tuttu yine der,ben pek sevmem bunları.
Çok inatlaştığım zaman merkep der bende sensin o derim
Çok neşeliyse avrat yada lan karı der bende bana karı deme derim peki karıcım der.. Buaralar bebişim diyo hep ben pek sevmiyorum tv de çok duyuyorum ondan heral.
Eşim sabah aynada saçalrını taraken çok mutlu mutlu bakar kendine,ne ka yakışıklıyım der gibi yattığım yerden çok çirkinsin aşkım derim sen kendine bak,sen daha çirkinsin der,hıh derim bende sonra malum iltifatlar falan işte..Böle yani,durum bu...
Ama ben bunlardan çok rahatsız değilim,çünkü keyifli zamanlarımızda birbirimize takıldığımız durumlar işte...

CHOCOLATEA

Guru
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
640
5
(Kocaman bir Aaaahhhh aahhhhh):nazar:

Ballı bademim sofistikem süslü derdi. Son zamanlarda 2 kilo alıp 50 kg olmuştum şişko derdişutarafagitti.

Daha çok şey söylerdide neyseeeyerimseniben

xinya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
157
0
valla cnm genelde benimki gözlerim renkli olduğu için olipsim derr:)ama sinirlendirmk için neler demezki

tuana berrem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
81
1
eşim bana tanıştığımızdan beri hayatım diye hitap eder.keyifli ise hatun der.ama ben bunu sevmıyom.babamda anneme öyle seslendiği için herhalde.ve benim veya onun ruh halıne göre yada yaşadıgımız şeylere göre bir sürü şey söler.ama fix hayatım.6 yıldır tanışıyoruz ve 2 yıldır evliyiz.tek değişmeyen.ama sizede öyle oluyomu bilmiyorum ama bana ismimle hitap edince sanki adam küfür etmiş gibi zoruma gidiyo ve hemen yüz ifadem değişiyomuş.öyle der kendileri..

BenimAdxixmKxixrmxixzxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
382
2
Tamam kabul ediyorum biraz kilo aldım.
Ama bu eşimin bana tosbağa yada tosbik demesini gerektirmez demi:mymeka::asigim:
Evet bu sıra beni kızdırmak için bu şekilde hitap ediyor.
Bende ona banyoya giripte geç çıktığı için su kurbağası adını taktım:dilcikar:
Madem öyle işte büyle:icecream:

fxixndxixk burun1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
98
1
Evet bana kani kaynadiği zaman ceylanim aşkim bebeşim derrr...fakat beni çok özleyipde görememmişse kendini motive etmek için çirkin diyerek başlar söze bende efendim buyrun derim...çünkü kendimden eminim güzelim allahima bin şükür...bence sizde kendinizden emin olun ne derse desin asla sinir olduğunuzu belli etmeyin....

fxixndxixk burun1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
98
1

aşkta burdan anlaşılmaz mı zaten:asigim:
akıl sağlığı:1rolleyes:
BENCE HİÇ ALDIRMA ONLARA CEVAP VERMEK EGOLARINI TATMİN ETMEKTİR..HİÇ CERVAP VERME KISA Bİ SÜRE SONRA KENDİ DEDİĞİ LAFDAN UTANACAKTIR BENCE..YADA EFENDİM AŞKIM EFENDİM Bİ TANEM EFENDİM ERKEĞİM DE SEN ONU ÇILDIRTTT...:dance:

kaya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2008
17
0
söylemezmiiiiiiii ama seviyorum bazen benle uğraşmasını tabi bazen çok üstüme gelince delirtiyo beni yastık savaşına başlıyoruz kaydirigubbakcemile3

kilolu olduğum için :eek: tombiş yanak diyo
gamzelim diyo
en sevdiğim dünyam diye hitap etmesiŞeniz

B

birsam

Ziyaretçi
eşim bana tanıştığımızdan beri hayatım diye hitap eder.keyifli ise hatun der.ama ben bunu sevmıyom.babamda anneme öyle seslendiği için herhalde.ve benim veya onun ruh halıne göre yada yaşadıgımız şeylere göre bir sürü şey söler.ama fix hayatım.6 yıldır tanışıyoruz ve 2 yıldır evliyiz.tek değişmeyen.ama sizede öyle oluyomu bilmiyorum ama bana ismimle hitap edince sanki adam küfür etmiş gibi zoruma gidiyo ve hemen yüz ifadem değişiyomuş.öyle der kendileri..[/QUOTE

bizde nişalımla 4 sendir tanışıyoruz.o ban bende ona çok sayılıdır adımızla hitap ettiğimiz.ailelerin yanında felan belki adımızla hitap etmişizdir.ve çok aşırı kızgın olursak adımızla hitap ederiz bazen ve senin dediğin gibi sanki küfür etmiş gibi olurum bende o da.

kaya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2008
17
0
eşim bana tanıştığımızdan beri hayatım diye hitap eder.keyifli ise hatun der.ama ben bunu sevmıyom.babamda anneme öyle seslendiği için herhalde.ve benim veya onun ruh halıne göre yada yaşadıgımız şeylere göre bir sürü şey söler.ama fix hayatım.6 yıldır tanışıyoruz ve 2 yıldır evliyiz.tek değişmeyen.ama sizede öyle oluyomu bilmiyorum ama bana ismimle hitap edince sanki adam küfür etmiş gibi zoruma gidiyo ve hemen yüz ifadem değişiyomuş.öyle der kendileri..[/QUOTE

bizde nişalımla 4 sendir tanışıyoruz.o ban bende ona çok sayılıdır adımızla hitap ettiğimiz.ailelerin yanında felan belki adımızla hitap etmişizdir.ve çok aşırı kızgın olursak adımızla hitap ederiz bazen ve senin dediğin gibi sanki küfür etmiş gibi olurum bende o da.

evet bizde böleyiz tartışınca ismiyle hitap ederiz bozulur :roflol:

Yukarı Alt