Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    282

ArdaArda

🤰🤲♥️💜💙
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2012
275
335
25 Mayıs'ta ay yengeç burcundaymiş . yengeç burcu da dişil bir burçmuş.bu konuda çokta bilgi sahibi değilim internette tek bir yerden baktım birkaç yerden bakmak lazım tabii doğruluk payı ne kadar o da ayrı bir mesele
Cnm nerden bakıyorsun bir de bana bak bari 8 Haziran sabah 8.20:halay:

2 kiz annesi

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
381
169
40
Ben sezeryan oldum canım sizin kaç haftalık vefat etti dogdugunda mı vefat etti yoksa anne karnında mı vefat etti
Bende sezeryan oldum 27 haftalik dogdu 3saat yasayabildi 10 hafta susuz yasadi zaten dr suyu olmadigi icin cigerleri gelismez yasamaz demisti ama annesin iste konduramiyorsun

kelebkkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2014
3
2
30
Cnm nerden bakıyorsun bir de bana bak bari 8 Haziran sabah 8.20:halay:
8 Haziran'da ay oğlak burcundaymış.oğlak burcu için dişil burç deniyor.ama bu yöntem bebeğinin cinsiyeti belli olan başka bı arkadaşta yanlış çıktı.tutmuyor yani.Allah gonlunuzdekini hayırlısıyla nasip etsin inşAllah

kelebek_gibi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2017
193
175
Sık sık değil işte ben geçen ay gittim kendime bi rota belirlemek için, bana dediki herzaman gelmek istemiyorsan, temmuz ağustos eylül 3 ay ovulasyon testiyle kendini tanı adetten sonraki hangi günlerde yumurtlama gorunuyor testlerde ne kadar sürüyor diye en azından 3 ayda hangi günler oldupu belli olur deneme yapacağın ay o günlerde gelirsen yumurtanı büyütüp iğneni vururuz dedi bana 😌
Ay ne güzel açıklamış doktorunuz hangi şehirde acaba 🙈

kelebek_gibi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2017
193
175
sepete ekleniyor cnm bak istersen

Ay çok sağolun aldım hemen ❣

2kiz1anne

Size gösterilen iyi niyetin nankörü olmayın..
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
3.265
7.585

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-02-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 219 gün kaldı.

Bebeğinizin optik sinirleri ve göz kapakları gelişiyor ve şekillenmeye devam ediyor. Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin temel vücut oranları değişecektir. Bebeğinizin bedeni uzayacak ve düzleşecektir. Bebeğinizin karın boşluğu henüz küçük olduğu ve içinde hızla büyüyen karaciğer gibi bir organ bulunduğu için bebeğinizin bağırsaklarının çoğu göbek kordonu içinde bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ArdaArda

🤰🤲♥️💜💙
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2012
275
335
8 Haziran'da ay oğlak burcundaymış.oğlak burcu için dişil burç deniyor.ama bu yöntem bebeğinin cinsiyeti belli olan başka bı arkadaşta yanlış çıktı.tutmuyor yani.Allah gonlunuzdekini hayırlısıyla nasip etsin inşAllah
Kız olsun ne olacak tek sağlıklısi ve hayırlısı olsun. O bnm minik mucizem inşaallah kalp sesini de duyarsam benden iyisi yok.❤💜 7 haftamız doldu. Pazartesi kalp sesini duymak için gideceğim inşallah duyarız dua edin.🥰

Karagullu

Kün fe YeKün 🤲OL DER VE OLUR 💜
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2020
2.219
2.104
28
Günaydın hanımlar bizim kesinleşti hayirlisi ile kizima bir erkek erkek kardes geliyormus Rabbim isteyen herkese saglikli sihhatli hayirli evlatlar nasip etsin insaallah:KK200::KK28:
Çok sevindim kuzum yaa inşallah banada isteyenede nasip olur ya bende hafta içi gidicem.insallah dua et olurmu bana da benimde bı kızım var oğlum olur ins bu seferki

Dlk bbbn

👸👸👼💗💗💙
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2020
836
1.231
Kızlar aranızda çatlatma iğnesi vurduran oldumu, ben doktora bu iş için gittiğmde ovulasyon testiyle belki ayarlayamazsın deneme yapacapın ay gel çatlatma iğnesi vuralım, vurduktan 36.saatte yumurtan çatlar hiç şaşmaz ileri geri dedi, sizcede daha kesin bir yöntem değilmi 🤔
En tavsiye ettigim yöntem 👍

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-11-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 129 gün kaldı.

Önümüzdeki günlerde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizi kaplamaya devam edecek. Ayaklarınızda ve bacaklarınızda oluşan kramplar ve ayak bileklerinizde ve bacaklarınızda şişmeler dikkate değer derecede devam ediyor. Uzun süre ayakta durmak, yorgunluk ve diyetinizde bulunana çok fazla miktarda fosfor veya az miktarda kalsiyum bu kramp sorununun nedenlerinden olabilir. Artık bebeğiniz düzenli olarak uyuyor ve uyanıyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Dlk bbbn

👸👸👼💗💗💙
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2020
836
1.231

Önümüzdeki günlerde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizi kaplamaya devam edecek. Ayaklarınızda ve bacaklarınızda oluşan kramplar ve ayak bileklerinizde ve bacaklarınızda şişmeler dikkate değer derecede devam ediyor. Uzun süre ayakta durmak, yorgunluk ve diyetinizde bulunana çok fazla miktarda fosfor veya az miktarda kalsiyum bu kramp sorununun nedenlerinden olabilir. Artık bebeğiniz düzenli olarak uyuyor ve uyanıyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Dlk bbbn

👸👸👼💗💗💙
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2020
836
1.231
Ay maşallah, neler yaptınız peki size zahmet anlatırmısınız, sizde çat iğnesimi vurdunuz 😌
Hayır riske alıp ovulasyon testi kullandım.
Üstelik çatlamadan 4.5 saat sonra ilişki oldu ve diger gece oldu.
Eşime 1 yıl keçiboynuzu özü yedirdim
Bende alkali su falan içtim
Her gün muz ve kalvaltıda mısır gevregi yedim
Tuz kullanımı biraz artırdım.
Bu kadar canım benim birde diyet falan yapmadın günlük kalorimi yükselttim aksine
Eşimden önce izal oldum

Seymanur53

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2019
65
88
22
Bu kadar canım benim birde diyet falan yapmadın günlük kalorimi yükselttim aksine
Eşimden önce izal oldum
Ya bizde hep once ben olurum kızlarımdada öyleydi bunda önce eşim boşalsn diyorduk ama iyi bi fikr değil anlaşılan 😌 çat iğnesi baya umitliydim ama dün burada arkadaşlar erken veya geç olabileceğini soyledi çatlamanın bide benm spermler yumurtaya ne kadar zamanda ulaşıyor öğrenmem lazım

Seymanur53

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2019
65
88
22
Eşimden önce izal oldum
2 ilişki riskli değilmi ya benm eşimede 2 ilişki mantıklı geliyor ama bana tek ilişki daha yüksek geliyor anlamadım gittti bu işi çıkmaza girdim yaw 😂

Mısır gevreğini neyle yedin süt yemeyin diyolar 🤔
Bu hergünmuz filan bunları ne zaman uyguladın ben ekim kasım gibi deneme yapacapım geçmi kaldım 🥺

Nesli Er

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2016
115
50
34
Kızlar size bir şey soracağım sürekli adet olacak gibi kasık ağrım var. Riskli degildir değil mi? Diğer hamileliklerimde de oluyordu ama böyle uzun sürüyordu her ay adet donemleri geldiği zaman oluyordu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-11-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 123 gün kaldı.

Bebeğinizin elleri ve bacakları tarafından yapılan hareketleri rahatca hissedebilirsiniz. Bu ilk hareketlere çabuklaşma denir. Ultrason görüntülemesi hariç, hamile annelerin bebekleri ile direk iletişim kurdukları ilk etkileşimleri budur. Bu günlerde babalar da bebeğin hareketlerini gözlemleyebilir ve hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Dlk bbbn

👸👸👼💗💗💙
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2020
836
1.231
2 ilişki riskli değilmi ya benm eşimede 2 ilişki mantıklı geliyor ama bana tek ilişki daha yüksek geliyor anlamadım gittti bu işi çıkmaza girdim yaw 😂

Mısır gevreğini neyle yedin süt yemeyin diyolar 🤔
Bu hergünmuz filan bunları ne zaman uyguladın ben ekim kasım gibi deneme yapacapım geçmi kaldım 🥺
Eylülde dene bence erkek spermleri daha aktif oluyor ihtimali arttırsın mısır gevregini de sade yedim. Meyve suyu filan ekledim berbatı ama yedim☺