Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    297

Seval Tunc

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2019
356
247
33
Saglikla alin kucaginiza bizde 5 kiz kardesiz 1 de erjek buyuyunce cok guzel oluyo birlikleri kimseye ihtiyac kalmiyo
Bizde 3 kız kardeşiz canım gerçekten hiç arkadaş ihtiyacı hissetmiyoruz. Onlarda büyüyünce inşallah güzel anlaşırlar.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-01-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 169 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Seval Tunc

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2019
356
247
33
Tühh bana 😂gönlümden erkek geçmiş demekki nasip kız varmış canım saglıkla huzurla geldin inşallah
Sağol canım insallah sağlıklı olsunda nasibimizde kız bebek varmış.

6 7 hftalıkken ne taraftaydı bebiş sağ sol
Hep soldaydı benim kızlarımda soldaydı zaten ordan kız olduğunu tahmin esiyordum ama gönül farklı istediği için acaba dedim tabii😉

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Seval Tunc

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2019
356
247
33
Hakkında hayırlısi olsun canım. Sen üç kızla seni neler bekliyor merakındasin ben de üç erkekle😊Veren Allah muhakkak kolaylığını da verir inşallah.
Amin canım insallah öyle tabi Rabbim kimine kız kimine erkek kimisine hiç vermiyor iste herkesin imtihanı farklı sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlar inşallah.

Seval Tunc

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2019
356
247
33
Canım bizim senle durumumuz aynıydı ikimiz de adet bitimi kaldık ikimiz de kız. Gerçekten adet bitince ihtimal yarı yarıya. Sağlıkla gelsin minik kızın evinize bereket, neşe olsun 💕
Amin canım çok yöntem deneyip diyet yapıp ovulasyon testiyle takip edip planlı hamile kalanlar var olmayınca yine olmuyor veren Allah sonuçta napalim nasibimizde erkek yokmuş.

kubra zehra

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
74
65
31
Canım kızın sağlıcakla gelsin bende şimdiden 🙃Üçüncü kıza alışmaya başladım gibi rüyamda kızım olduğunu gördüm çok tatlı bir şeydi eşim sarışın ben esmer büyük kızım esmer küçük kızım yeşil gözlü sarı 🤣Doğanda esmerdi rabbim sağlıklı doğmasını nasip etsin cümlemize 🙏

Nesli Er

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2016
166
125
34
Sağol canım insallah sağlıklı olsunda nasibimizde kız bebek varmış.

Hep soldaydı benim kızlarımda soldaydı zaten ordan kız olduğunu tahmin esiyordum ama gönül farklı istediği için acaba dedim tabii😉
Benim bebeğim de sol taraftaydi canım. Sağ sol olayına da inanmıyorum ben😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-11-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 90 gün kaldı.

Bebeğinizin kas elastikiyeti yavaş yavaş gelişmektedir. Ve bu gelişme bebeğinizin kavrama gücüne yansımaktadır. Bebeğiniz geliştikce ve kuvvetlendikce daha aktif hale gelecek ve bu aktiflik veya hareketlilik bazen sizi uykunuzdan uyandıracak kadar şiddetlenecektir. Bebeğinizin boyu ortalama 25 cm. ve bebeğinizin ağırlığı ortalama 1 kg. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)