Erkek ebe İsim Krizi sizce hangisi

Hangisi daha hoş?

• Yağız

• Kuzey

• Emir

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Papatyaa0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2015
38
22
Kızlar selaamm bir erkek bebişim olacak ve isim konusunda kararsız bir anne olarak yardımınızı istiyorum. Şimdilik aklımda 3 isim var
1- YAĞIZ
2- KUZEY
3- EMİR
Tek isim istiyorum. Yağızı eşim pek beğenmedi söylenişi zor diye ama ben kesin karar verirsem ikna ederim:KK70:Ama karar veremiyorum yardımcı olur musunuz ??? Hangisi güzel size göree ??

-masal-

A$Ķ
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2013
1.776
464
Emir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 180 gün kaldı.

Bebeğiniz artık rahim dışında yaşama hazırlık için nefes alma, yutma, emme gibi hazırlık hareketleri yapıyor. Amniyotik sıvı bebeğin sindirim sistemi tarafından yutulur ve işlenir. Bu işlem bebeğin doğumdan sonra aldığı gıdaları işlemesi için yapılan bir hazırlık işlemidir. Diğer kültürlerde doğum : Maya geleneğine göre doğum yapan kadın, doğumdan sonra 20 gün boyunca bebeği kucağunda olduğu halde uyur ve 20 gün sonra normal aktivitelerine başlayana kadar kesinlikle bebeğinden ayrılmaz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mevayigit

🤲❣️👶
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2019
1.746
2.101
Emir. Yigenimin adı ben koydum 😍

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-06-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 195 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

H M

♥ bşlngc :74 G : 67.9 Hdf : 64 10.Takim
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
7.855
19.458
Emir kaan diyesim geldi :)

Mrvackkl

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2019
146
83
Yağız

Bende erkek evladım olursa Eymen koymak istiyorum🤗

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-07-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 203 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi artık daha kalın ve daha az şeffaf duruma geldi. Kız bebeklerde vajina gelişmeye başladı. Erkek bebeklerin penisi artık ayırt edilebiliyor. 1 hafta gibi kısa bir sürede bebeğinizin ağırlığı iki katına çıktı. Bebeğiniz yaklaşık 7,6 gr. ağırlığında. Hamile anneler daha fazla oksijene ihtiyaç duyarlar, bundan dolayı hamilelik boyunca nefes darlığı hissedebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt