Erkekler de bakir olmalı mı?

calemityjane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
1.388
0
her ne olursa olsun erkekler için önemlidir evleneceği kadının bakire olması çoğu zaman..ya sizce? sizce de önemli mi evleneceğiniz adamın bakir olması..
yoksa sizden önce tecrübe ve deneyimler edinmiş olasını mı isterdiniz?

UKDE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2007
76
0
kocanın el değmemişini bulmak zor bence:Roflol:,bence farketmez şakkıdıaşk olsun:asigim: sevgi olsunŞeniz gönüller bir olsun derim ben.a.s.

julied

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2007
61
5
Aslında tabiki o bende bakirelik arıyorsa bende ondan bakir olmasını istemek hakkımdır diye düşünüyorum. Ama bu çok zor tabi. Bu iş hakla hukukla olmuyor nede olsa...

BeLLa

Sevgi neydi?Sevgi emekti
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2007
1.389
13
Kendisi evlenecegi insanin mutlaka bakire olmasi gerektigine inaniyorsa ve namusun iki bacak arasinda oldugunu düsünüyorsa ,elbetteki ben de onun bakir olmasini beklerim!

Sevdigimi baskasiyla paylasmamis olmak adina tabii ki bakir erkek tercihim olurdu..

BenOzgurce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
2.875
9
her ne olursa olsun erkekler için önemlidir evleneceği kadının bakire olması çoğu zaman..ya sizce? sizce de önemli mi evleneceğiniz adamın bakir olması..
Hiç önemli değil bence ,tecrübeli yada bakir olması.:1no2::1no2:

scorpi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
273
0
bazen bende bunu haksizlikmis gibi dusunurum ama bayanin bakire olmasina katiliyorum... erkegin zaten bakiri bulunmaz heralde heleki bu zamanda... tecrubeli birseyler gecmiste yasamis olabilir onemlisi evlendikten sonra gozu disarida olmamasi ve durust olmasi!sengözlerimebaksanab

Calma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
862
3
neden bakir erkek istemiyoruz ki kızlar onlar bakire kız istiyor ama...bu dünya neden erkeklerin zevkine göre dönüyor anlamıyorum...

aLLeGRia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
9.756
9
evleneceği kadının illa bakire olması gerektiğini savunuyosa erkek kendisi de bakir olmalı..çifte standart olmaz bu konuda..kendisi her istediğini yaşayacak ama evleneceği zaman kızın bakire olmasını isteyecek..yok böyle bişey..kadın da evlenmeden ilişki yaşamasın erkek de..

A

askısı

Ziyaretçi
Mazi mazide kalmıştır bnce kimsenin geçmişi önemli diil...bakir olmasını istemem aslında ama öle çok da cıvkını çıkartcak kadar diil..bnden bilgi olsun bu konuda yeter..

Yukarı Alt