Erkekler de bakir olmalı mı?

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
5.529
4
ben isterdim bakir biriyle evlenmeyi ama bunun imkansiz oldugunu biliyorum, ama en azindan hayatina fazla kiz girmemis olursa daha rahat olurum, ayrildigim nisanlim sevgililerinin sayisini bilen bilmiyordu bazen 40, bazen 50, bazen 60 diyiyordu, cok igrenc hic icime sinmiyordu zaten artik ayrildik, bence böyle erkek bile erkek orosbusu iste degisen birseyy ok, insanlarin migdesi nasil kaldiriyor anlamiyorum

E

EU2

Ziyaretçi
ben o konuda şanslıyım sanırım sevgilim 21 yaşında ve hala bakir..
e zaten yaşı çok küçük sevgilinin...21 yaş bir erkek için ne ki..kaydirigubbakcemile3

olur 25-30 yaşında ,bu yaşa dek nefsini tutmuş ve kimse ile birlikte olmamıştır..İşte o zaman bravo derim..:eek:.

coyness

depresif kişilik
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
938
1
bakıre kız alıcam alıcam diye bas bas bagıran erkeklerin kendileri bakir değildir nedense
bu zamanda bakır erkek olacagını sanmıyorum
hani bir kac kere deneyimine neyse diyelim de (neyse diyoruz artık:1ninca:)
benden önce, aktif bir cinsel hayatı olan tecrubelı bir erkek istemem

ibet

ağır işçi
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
789
1
şimdi arkadaşlar.....dinimize göre karşılıklı bakirlik olmalı erkeklerdede kadınlardada...

ilişkilerinde eşine yada sevgilisine sayılarıyla övünen adam ben gözünde adam değildir zaten........
evlendikten sonra eşini deli gibi seven adamında önceki yaşadığı hayatı önemli olmamalı..herkes önüne bakmalı...........buda benim fikrim..........

kelebek07

fark var benimle senin ar
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
250
1
öyle bakire bir erkek yokdur herhalde bu devirde kızlar ama bakirelik 2 bacak arası değildir
ne kızlar görüyorum bakirelik ameliyatı olup çıkıyorlar ben ter temizim diyorlar

E

EU3

Ziyaretçi
gecmisinde neler yasamis oldugu beni ilgilendirmez
sonucta o zmn hayatinda ben yoktum beni ilgilendiren kismi benden sonrasidir

kardelen_32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
472
2
benim eşim 28 yaşında ve 6 alık evliyiz.ve eşim bakirdi.gerçektten birbirinin ilki olmak,kimsenin elinin değmemiş olması çok hoş.ben nişanlıyken öğrenmiştim bakir olduğunu çok sevinmiştim.ne güzel ikimizde bakir bakire diye :dance:

kardelen_32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
472
2
benim eşim 28 yaşında ve 6 alık evliyiz.ve eşim bakirdi.gerçektten birbirinin ilki olmak,kimsenin elinin değmemiş olması çok hoş.ben nişanlıyken öğrenmiştim bakir olduğunu çok sevinmiştim.ne güzel ikimizde bakir,bakire diye :))))

tuse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2007
185
2
ya tabiki güzel birsey eslerin birbirleri ile ilkleri yasamak.ama bu biraz zor gibi kizlarin bakire oldugu anlasiliyoda erkeklerin bakir oldugu nasil anlasilacak yani ben bakirim desede yani bir ispati yok.o yüzden erkeklerde bakir cok önemli degildir bence öncelikjle insan olsun adam gibi adam olsun yeter

Yukarı Alt