Erkekler de bakir olmalı mı?

cimcime2709

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
467
0
ay bi takıntı yapılmış gidiyor ya !!! arkadaşım ERKEKLER TÜRKİYEDE BU ŞEKİLDE BAKİRELİĞE ÖNEM VERENLER ÇOĞUNLUK KISIMDA BUN KİMSE DEĞİŞTİREMEZ BENCE..Bİ TUTTURULMUŞ BAKİRE İSTERSE BENDE BAKİR İSTERİM YOK ARKADAŞIM YOK ÖYLE ERKEK SADECE PARMAKLA GÖSTERİLECEK KADAR AZ....

civcivim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
815
2
bakir erkek olduğuna inanmam açıkçası.eşiminde bakir olmasını istemezdim doğruyu söylemek gerekirse.düşünsenize bakir bir adamla evleniyorsunuz başka kadınlar istemezmi sonrasında yaşamamış ne de olsa ilki biz olmuşuz tabii ki ister meraklanır.ama bakir olmayan yaşamıştır yapmıştır sonra bıkıp evlenmiştir.bence böylesi iyi.

begim

Guru
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
579
1
Tartışmaya gerek yok bence.Zaten erkek bakir mi değil mi anlamak gibi bir şansımız yok.:uhm:

cicik

Guru
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
118
1
yüreği bakir olsun bu en önemlisi. benimleyken başkasını düşünmesin ve dürüst olsun.kadın içinde erkek içinde bu böyle bence.

E

EU3

Ziyaretçi
Ben isterdim aslında yani ilki olmak güzel olmalı...
İlk ve son olmak istemişimdir hep zaten...
İnşaallah öyle olur...

E

EU3

Ziyaretçi
illede bakir olsun dememek lazım o kadar da mühim deil bence ama bakir birinin sadece size ait olduğunu bilmek hoş bi duygu:1rolleyes::asigim:

irem naz

Canım OĞLUM
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2008
6.708
16
her ne olursa olsun erkekler için önemlidir evleneceği kadının bakire olması çoğu zaman..ya sizce? sizce de önemli mi evleneceğiniz adamın bakir olması..
yoksa sizden önce tecrübe ve deneyimler edinmiş olasını mı isterdiniz?
bu konuda şanslıyım galiba ikimizde birbirimizin ilkiyiz...:lepi:

Asmin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
7.813
198
bakirlik diğğer bütün özelliklerin önüne geçmemeli bence.. tıpkı kadınlarınki gibi.. sevgilisi ile mukemmel bir uyum yakalamış ama bakire olmayan bir kızın durumu ne ise erkeğin de durumu aynı bence.
bekaret çok önemli elbette ama karakterinden hayata bakış açısından ve benimle yakaladığı uyumdan daha önemli değil.
ama açıkçası soylemek gerekirse genelev gibi pis bir yerde bekaretini kaybetmişse zaten bakış açısından şüphe duycagım için böyle biri ile birlikte olmak istemezdim.
eğer kız arkadaşı ile olmuşsa ona diyecek pek bir lafım yok, şimdi nasıl benimle birlikte iken beni istemişse geçmişte de benzer duyguları ona karşı hissetmiş olması mümkün.
tabi tüm bunların içersinde dürüstlük çok önemli, böyle birşeyi bir kac sene sonra duymak çok kötü olabilir.
tabi yine de bakir birisi tercih edilesi. nasıl ben korumaya çalışıyorsam o da aynı emeği göstermiş olmalı bu şekilde hayata benzer pencerelerden bakabiliriz gibi geliyor bana.

Yukarı Alt