Erkekler de bakir olmalı mı?

DepresifPolyanna

Ö♡S
Pro Üye
22 Ocak 2008
10.857
13.179
Herkes seksolog oldu çıktı bu topik sayesinde.:roflol:
Bu arada psikologlar da var aramızda .Egolardan falan bahsedilmiş bol bol .:roflol:
Herkes seçiminde özgürdür.:lepi:
Bu yaşıma geldim eşime bakir misin ? diye sormadım,gerek bile duymadım.Bazı insanlar çok rahat demek,evlenmeden böyle şeyleri konuşabiliyorlar.
Hayat memat meselesi oldu ya bu konu , şaştım gerçekten.Eşi ya da sevgilisi ''bakir '' olmayanlar hemen eşlerinden boşanmalı,sevgililerinden ayrılmalı.Yoksa o günaha ortak olurlar mazallah.-tatlicadiarzu-
Neyse diyeceğimi dedim,daha fazla bir şeyler yazmak akıntıya kürek çekmek gibi bir şey olacak.Herkese yuvasında mutluluklar dilerim.:lepi:
Sizin şu yorumunuza kadar ortada akıntı felan yoktu bu yorumunuzla siz akıntı yarattınız topicte, erkek bakir olmalı mı diye topic açılmış herkes de fikrini söyledi, bilmem farkında mısınız, hiç bir kadın evleneceği adama bakir olmasını şart koşmuyor zaten "Bu yaşıma geldim eşime bakir misin ? diye sormadım,gerek bile duymadım" demişsiniz ya çoğu erkek bunu soruyor sevgilisine sormasa bile şart koşuyor toplumumuzda, erkeklerin bakireliği şart koştuğu bir yerde erkek de bakir olmalı o zaman buradaki yorumlar da bu yönde zaten
 

lirik guzel

bekle beni 35.5 :)
Pro Üye
4 Ekim 2007
8.307
2.059
herkesin bilgisi zaten kendine :nazar:
sütten cıkma ak kaşıkmısınız kiCADIARZU
sanırım bi kaç yazı önce bizlerle nasıl dalga geçtiğinizi ve geçildiğini unuttunuz:1closedeyes:
dalga geçmek küçümsemek tecrübesiz saf melül yakıştırması yapmak nece bi konuşma oluyo mahhalevari konuşmak buna denir:1closedeyes:
siz bizim gibi kişilerin günahına girerken ne oluyo acaba önce dönün kendinize bi bakın uslubunuza bakın ki onan sonra başkalrına içiniz temiz olsun diyin
siz basta belli ettiniz içinizi kuzum dalganızı geçmekle
oyüzden birde bize yapıldığı gibi bi uslupla konuşulunca ne tepki veriliyo görmek istedim
nasıl damarınıza basılınca zorunuza gidiyo dimi:1closedeyes:
kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapmayınız
benimlede tartışmaya girmeyiniz ..sıkıldımm!!
Sütten çıkmış ak kaşıkmısınız ki ,derken çekilebilirlik limitinizi tükettiniz artık.Cinselliği içeren bir konuda böyle bir cümleyi ,hiç tanımadığınız bir bayana kurmanız sizin ne kadar ''iyi niyetli '' olduğunuzu bir kez daha gösterdi ! Hakaretin alasını edip,safı oynamayın ! Damara basmanın yolu hakaret etmek değildir,bunu da unutmayın ! Sakın anlamak istediğinizi anlıyorsunuz diye de yazmayın .:kızgın:
Benim size kişisel anlamda hiçbir hakaretim olmadı.Siz en alasını ettiniz !10.sayfaya dönüp yazdıklarımı okursanız belki konuyla ilgili ne demek istediğimi anlarsınız ! Günahkar diye insanları aşağılayan ,fitili yakan kim belki anlarsınız !
Seviye düşmüş,ayaklar altında...Yazık !..Çok yazık !..
 

Kuzey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2007
2.034
12
Incelemede ....


Not:Su anki durumla artismaya acik bir konu bu haliyle yeterli kapali kalsin yorumlara...
 
Son düzenleme: