• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

erkekler neden sevgili olmayip sevgili gibi olmak ister ?

muallimsizmuallime

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2019
9
4
Merhabalar , 25 yasindayim ve daha önce talihsiz bir iliskim oldu . insanlara güvenimi kaybetmis durumdayken karsima hic ummadigim anda biri cikti . kendisi 6 ay evli kalip bosanmis, 30 yasinda . .dert ortağım oldu, en mutlu anlarimi onunla yasadim . birlikte gezdik tozduk agladik agiz dolusu güldük. Bana cok iyi geldi . oda benim ona cok iyi geldigimi söyler hep .derken aramizda cinsel biseyler oldu ve daha cok baglandik.birbirimizden baska insanlarla duygusal ve cinsel hic bisey yasamiyoruz ikimizin ortak karari bu . hersey buraya kadar cok guzel ama gelin görün ki sevgili olmadığımızı, kendisinin bi daha asla evlenmeyecegini soyleyip duruyor .bende bu konuda baski yapiyor degilim .aramizda bi ask itirafi da olmadi .ama ben ona aşığım... Napicam bilmiyorum .bu boyle nereye kadar gidecek ? Gün gectikce kendime olan saygimi kaybediyor gibiyim .

essra85

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2019
360
461
Merhabalar , 25 yasindayim ve daha önce talihsiz bir iliskim oldu . insanlara güvenimi kaybetmis durumdayken karsima hic ummadigim anda biri cikti . kendisi 6 ay evli kalip bosanmis, 30 yasinda . .dert ortağım oldu, en mutlu anlarimi onunla yasadim . birlikte gezdik tozduk agladik agiz dolusu güldük. Bana cok iyi geldi . oda benim ona cok iyi geldigimi söyler hep .derken aramizda cinsel biseyler oldu ve daha cok baglandik.birbirimizden baska insanlarla duygusal ve cinsel hic bisey yasamiyoruz ikimizin ortak karari bu . hersey buraya kadar cok guzel ama gelin görün ki sevgili olmadığımızı, kendisinin bi daha asla evlenmeyecegini soyleyip duruyor .bende bu konuda baski yapiyor degilim .aramizda bi ask itirafi da olmadi .ama ben ona aşığım... Napicam bilmiyorum .bu boyle nereye kadar gidecek ? Gün gectikce kendime olan saygimi kaybediyor gibiyim .
Bir elim yağda bir elim balda olsun diyor bu adam. Kendinizi harcatmayın böyle birine. Sokakta selam verdigi kisi ile herseyini paylasip cinsel birliktelik yaşadığini bir tutuyor. Maksat en sonunda dicek ki ben sana umut vermedim. Sizin ondan vazgeçemeyip aşık olduğunuzu da çoktan anlamıştir . Bu özgüven ondan . Bir daha evlenmem de masal bence. Senle evlenmem demiyor da bir daha evlenmem diyor. Daha çok üzülürsünüz. Yapmayın bunu kendinize

muallimsizmuallime

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2019
9
4
Evlenip bosanmis kadınlara güveni yok. Kendisine sevgili değil fuckbady arıyor. Hem Ayranım dökülmesin hem öhömm öhömmmm :confused:
Itinayla uzaklasiniz size yar olmaz .böyle insanlardan hoslasmiyorum. Saygılar :kızgın:
Teşekkür ederim cok haklisiniz . insan bazen cevabini bildigi sorunlari kendisi yasayinca afallayip kaliyor . benimde durumum bu . dikkate alacagim dediklerinizi.

Pia22

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
1.594
6.660
Evlenmem diyinler hep evlendi. Inanmayin ona

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-07-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 109 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğiniz, doğduktan sonra olduğu kadar olmasa da güçlü bir kavrama ve tutuş geliştirecektir. Ayaklarınızda ve bileklerinizde hafif şişliklerin olması oldukça yaygın bir hamilelik sendromudur. Eğer bilek ve ayaklarınızda oluşan şişlikler ciddi seviyelerde olursa lütfen doktorunuza başvurunuz. Bebeğinizin cildi kırmızılaşıyor ve hala kırışıklığı devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

muallimsizmuallime

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2019
9
4
Bir elim yağda bir elim balda olsun diyor bu adam. Kendinizi harcatmayın böyle birine. Sokakta selam verdigi kisi ile herseyini paylasip cinsel birliktelik yaşadığini bir tutuyor. Maksat en sonunda dicek ki ben sana umut vermedim. Sizin ondan vazgeçemeyip aşık olduğunuzu da çoktan anlamıştir . Bu özgüven ondan . Bir daha evlenmem de masal bence. Senle evlenmem demiyor da bir daha evlenmem diyor. Daha çok üzülürsünüz. Yapmayın bunu kendinize
Tesekkur ederim cevap icin . benim icin kimse vazgecilmez degil zaten . aşkın her zaman günün birinde tekrar karsima cikacagina inanmisimdir. Yanlis karar almaktan korkuyordum . dediklerinizi dikkate alacagim

Yukarı Alt