Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Erkeklere Göre Kadin Tavlama

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve tuar tarafından 26 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

  26 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : tuar
 1. tuar

  tuar Aktif Üye Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  52
  Beğeni:
  1
  Ödül Puanları:
  86
  Kadın Nasıl Tavlanır  Aşk bu, boru değil. Dikkatli olmalı, dikkatli davranmalı, taraflardan birisinin kadın olduğunu asla unutmamalı.

  Yazının Devamını Mutlaka Okuyun..! Şaşıracaksınız..!

  Kadın Nasıl Tavlanır.?

  1. Bir kadın seni ilginç buldu, sen de bu durumu ilginç buldun. Durum ilginç olmadığı gibi ilişkiyi ilk onun başlatması olasılığı da çok zayıftır. Toplum, her durumda kadının kitabıdır ve toplum der ki; ilişkiyi başlatan bir kadınsa o kadının kötü şöhreti vardır. Kadın için toplum, ilginç bir adamdan daha önemlidir. Kadınlar hakkındaki bu bilgiyi atlamamak gerekir.

  2. Kesinlikle ilişkiyi başlatan sen olmalısın. Çünkü onların hisleri ve düşünceleri bütünüyle safsatadır.

  3. Eğer başka bir erkekle çıkıyorsa ona adamın işe yaramaz olduğunu, onun tipi olmadığını, mutlaka yanlış bir tercih yapmış olduğunu söyle.

  4. Kadınların hisleri ve düşünceleri önemsizmiş gibi, hatta yokmuş gibi davranmak en iyisidir. Onlar bu tutumunu "Bana kadın gibi davranıyor" diye yorumlayacaklardır.

  5. Derin düşün. Bir kadına, kendi tarzınla onun ne kadar harika gözüktüğünü söyle, ama öyle ki, gözlerinle onun düşüncesini ve vücudunu yiyip bitirmek istediğini söyle. Bu onu etkileyecek ve ne kadar derin biri olduğunu düşünecektir. Kadınlar her türlü yalanın derin bir düşünce olduğunu sanırlar.

  6. Zerre kadar gururun yokmuş gibi davran. Spor yap, iyi giyin, popüler ol. Bütün bunlar bir kadın için senin ne kadar ahlaksız, kadın meraklısı, yenir yutulur bir lokma olmadığının göstergesi olacaktır.

  7. Başlangıçta seksten başka bir şey düşünme ve müşkülpesent olma. İyisine ulaşmak için yığınla kadını elden geçirmen lazım. Gururundan başka kaybedecek birşeyin yok. Gurur ise sadece kaybedenlerindir.

  8. Kendini kaliteli, düzgün biri olarak gösterirsen bu kadınları soğutur. Çünkü, diğer bütün kadınların da bundan feci şekilde soğuyacağını kalplerinin ta derinlerinde bilirler.

  9. Birsürü kadını seviyor olsan bile, kadınların herbiri, sadece kendilerini sevdiğini sanırlar.

  10. Bütün kadınları çekici buluyormuşsun gibi davranırsan bütün kadınlar da seni çekici bulur. Çünkü, kadınlar kendi başlarına düşünemezler (toplum kadının kitabıdır, hatırlarsanız). Eğer diğer kadınlar sizi önemsemiyorsa, ancak o zaman o da sizi önemsemez.

  11. Kadınlarla birlikte olduğun o değerli zamanlarda onları aşağıla, küçük düşür ve ne yaptığını biliyormuşsun gibi davran. Elbisesinin basit ama saçlarının şahane olduğunu söyle ona. Ona zamanla doğru dürüst giyinmeyi ve öpüşmeyi öğreteceğini söyle.

  12. Şüphede misin, hemen davran; onu biryere götür, öp onu, dokun ona, nazikçe elinden tutup yatak odana götür onu. Kadınlar, senin onları harekete geçirmeni bekleyip dururlar. Eğer ne yapacağına kararsız kalırsan, öyle bir değişirler ki, neden hala birşey yapmıyor diye şaşırıp kalırlar. Bu, bir kadının bir erkeği ciddiye alması için neredeyse her kadının başvurduğu, erkeklerden istediği, bir kendine güven testidir. Kadınların da kendilerine ait bir zekası vardır diye düşünürsen, senin aptal olduğunu düşüneceklerdir.

  13. Artık farkına var ki reddedilmek öyle çok da mühim bir şey değildir. Bir kadın sana hayır dediğinde, bunun, tam da o anda esen rüzgarın doğru yöne değil de ters yöne esmesinden hiç te farkı yoktur. Bütün kadınların birbirine benzemesi gibi okyanusta daha bir sürü balık vardır.

  14. Reddedilmekten korkarsan, kadınların gerçekten bir karar verecekmiş gibi hissetmelerine neden olursun! Bundan ötürü seni küçümserler. Olası seçenekleri değerlendirip gerçekten bir sonuca ulaşabilecek duruma sokulmayı hiç bir kadın istemez elbette.

  15. Kadınları sıraya diz. Üç kadına sevişme teklif et, biri kabul edecektir. Onlara böyle basit metodlarla yaklaşırsan gururları okşanacaktır.

  16. Kadınların bildiği kadarıyla kelimeler, aşk ve ihanet içindir. Bundan dolayı ASLA ve ASLA bir kadına öpebilir miyim diye sorma. Onu dikkatle dinle ama sakın söylediği herhangi birşeye inanayım deme. Daha ziyade onu tanıdığın kadarıyla, onun sözlerini yorumla.

  17. Kadınlar beyinli değil fizikli yaratıklardır. Yani onlara aşık olduğunu söylemektense elini doğruca kasıklarına götür.

  18. Feminizmin bütün hedefleriyle - özellikle (her ne ise) ana fikriyle - bütünüyle hemfikir ol. Aslında herhangi bir kadının herhangi bir konuda söylediği herhangi bir şeyle aynı fikirde olmalısın. Lakin ne yaparsan yap hiç bir zaman bir kadına gerçekte nasıl davranman gerektiğini unutma, yoksa aziz olma tehlikesiyle her an karşılaşabilirsin ve kadınların bildiği kadarıyla bir aziz kötü bir şakadan başka birşey değildir. Bütün bunlardan yola çıkarak kadına, ne kadar akıllı ve cesur olduğunu ve fakat tıpkı diğer bütün kadınlar gibi kendi başının çaresine bakamayan, düşüncelerinin ve inançlarını önemsiz olduğunu hissettir.
   
 2. 26 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : tuar
 3. BarbunyaPilaki

  BarbunyaPilaki Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  826
  Beğeni:
  7
  Ödül Puanları:
  108
  tabi tavlamadan önce bunları yap tavladıktan sonra yine kıroluğa devam:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
   
 4. 26 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : tuar
 5. roxett

  roxett Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  2.286
  Beğeni:
  49
  Ödül Puanları:
  108
  allahtan kız tavlamam gerekmiyo...:laugh: zor adamların işi
   
 6. 26 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : tuar
 7. wonderfulgirl84

  wonderfulgirl84 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  151
  Beğeni:
  3
  Ödül Puanları:
  86
  Valla Bana Biraz Aşağilanmiş Kadinlar Gibi Geldi Bence Hepsi Doğru Değil Paylaşimin Için Sağol Ama Bence Bu Yazi Kadinlarim Aşağilamaktan Başka Bişey Yapmamiş....
  Kadinlar Fiziki Ve Zeki Varliklardir
  Erkekler Asla Bunu Kabul Etmezler Ama Her Hatada Eşlerinin(yada Sevgililerinin) Dediğine Geri Dönerler çünkü Düşünmede Davranirlar......
   
 8. 26 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : tuar
 9. kuzeyyy

  kuzeyyy kaan'ım diğer yarımsın Üye

  Katılım:
  14 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  640
  Beğeni:
  5
  Ödül Puanları:
  86
  bunu yazan bence hayatında tek bir kadını bile elde edememiş bir adam ve sırf egosunu tatmin etmek için yazmış aaa delimine ancak bu kadar aşağılanabilir kadınlar yazarını şiddetle kınıyorum :mymeka:
   
 10. 26 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : tuar
 11. HanimAga

  HanimAga Guru Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  544
  Beğeni:
  6
  Ödül Puanları:
  286
  hahaha ay ne güldüm yaa!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
   
 12. 26 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : tuar
 13. HanimAga

  HanimAga Guru Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  544
  Beğeni:
  6
  Ödül Puanları:
  286
  Sinirlenmek yok arkdaslar, sadece gülüp gececegiz. Bunu herkes böyle düsünmüyordur bence.:laugh: :laugh: :laugh:
   
 14. 26 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : tuar
 15. fatosfirat

  fatosfirat Aktif Üye Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  29
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  :laugh: :laugh: :laugh: KOMİK BİR FIKRADAN DAHADA KOMİK....
   
 16. 26 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : tuar
 17. cranky

  cranky Guru Üye

  Katılım:
  15 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  744
  Beğeni:
  5
  Ödül Puanları:
  286
  Eğer başka bir erkekle çıkıyorsa ona adamın işe yaramaz olduğunu, onun tipi olmadığını, mutlaka yanlış bir tercih yapmış olduğunu söyle.

  banada direkt böyle yaklaşıyorlar,sevgilimi kötülüyorlar.Böylece duyduğum saygıyı da yitiriyorlar.Ah bir bilseler!!!
   
 18. 26 Ekim 2010
  Konu Sahibi : tuar
 19. anneboleyn

  anneboleyn Guru Üye

  Katılım:
  4 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  102
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  286
  kesinlikle hiçbiri doğru değil bence. ve kadınları tamamen basitleştirmiş