erkekleri mest eden kadınlar

utopia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Nisan 2007
Mesajlar
132
Emoji Skoru
4
Dış görünüşleri, konuşma şekli, dans edişleri veya yürüyüşleri, erkeklerin kadınlar hakkında özel ipuçları yakalamasına yeşil ışık yakıyor...

Kadınlar genellikle erkeklerin bir kızla tanışır tanışmaz onu en özel haliyle hayal ettiğini düşünürler. Bu düşünce, birçok erkeğe göre hiç de yanlış değil... Birçoğu, daha ilk buluşmanın ardından karşısındaki kadını bu yönde hayal etmeye başlar. Ama haklı olduğunuz kadar, yanıldığınız bir nokta da var. O da erkeklerin böyle düşünmesine neden olan tek şeyin sizin dış görünüşünüz, fiziğiniz olduğu... Çünkü kadınların birçok davranışı, erkeklerin hayal gücünü tetikliyor. Ve doğrudan sizinle kendisini birlikte düşlüyor kafasında...

Konuşmanız
Her erkek, karşısındaki kadının konuşma tekniğini yakından inceler. Akıcı bir konuşma, genellikle erkeklerde iyi bir şarabın yudumlanmasındaki etkiyi yaratır. Kötü bir gramer ve tutuk bir konuşma ise birçok erkek için itici bir unsur. Konuşurken sürekli gezen kadınlar da erkekler üzerinde otomatik olarak 'kötü bir sevgili' izi bırakıyor. Tabii bir de yatak odasında çok rahat konuşan kadınlar, erkekler için samimiyet duygusunu değil, stresi yaşatıyor. Erkekler, sofrada yemek seçmeyen kadınların yatak odasında da yaratıcı ve değişime açık olduklarını düşünüyor. Onlar için yeme stiliniz bile önemli bir ipucu... Zevkle, korkusuzca tabağına dalanlar, onlara vahşiliği ve sınır tanımazlığı anımsatıyor. Peki siz nasıl yemek yersiniz? Yesem mi, yemesem mi diye düşünür müsünüz? Önünüze yemek konduğu anda utanıp sıkılmadan rahatça yer misiniz? Yoksa kalori hesabı mı yaparsınız? Öyleyse, ya sevgilinizle yemeğe çıkmayın, ya da sıra tatlıya gelmeden hesabı ödeyip kalkmasına hazırlıklı olun.

Espri
Birlikte çıktığınızda bir iş toplantısında değil, bir buluşmada olduğunuzu sakın unutmayın. Fazla ciddi olmanız ortamı gerginleştirecek ve ağır bir hava yaratacaktır. Birçok erkek, espri yapmaya gelince kadınların neden tutucu davrandığına anlam veremez. Geçerli bir ipucu istiyorsanız, şunu aklınızdan çıkarmayın: Erkekler kompleksli, alıngan kadınlardan hoşlanmaz. Esprili, sınır tanımayan kadınların yatakta da sınır tanımadığını düşünürler.

Dokunuş
Erkekler dokunmayı, dokunulmayı sever. Bu kaçınılmaz bir gerçektir! Kendine dokunmaktan çekinmeyen bir kadın onlara çok seksi gelir. Saçlarına, omuzlarına, kendi kollarına sarılan bir kadın, onlara kendilerinden çekinmeyeceğinizi hissettirir.
 

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
21 Temmuz 2009
Mesajlar
2.172
Emoji Skoru
10
paylaşım için teşekkürler üstadyerimseniben
 
Yukarı Alt