erkeklerin 5 günahı

chatlak

özgür
Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ekim 2006
Mesajlar
595
Emoji Skoru
2
ABD'deki bir araştırma, erkeklerin kendilerine bile itiraf edemediği günahlarını gözler önüne serdi.

1- Fantezilerdeki kız arkadaş

Kız arkadaşınız güzelse sevgilinizden uzak tutun. Çünkü kız arkadaşınızla ilgili kurduğu hayaller ilk sırada yer alıyor. Her 100 erkekten 70'si fantezilerinde sevgilisinin kız arkadaşını hayal ediyor.

2- Özel sırrınız kalmaz

Erkeklerin çoğu özel olayları, sırları arkadaşlarıyla paylaşıyor. İlişki henüz ilk devresindeyse erkek özel anların tamamını arkadaşlarına anlatabiliyor. Ancak gerçek anlamda bir sevgi söz konusuysa cinselliği değil de yaşanan sıkıntıları çok güvendiği dostlarıyla tartışıyor.

3- Kaba kuvvete dizgin

Erkekler, içlerinde var olan vahşilik güdüsüne kadınların önünde mümkün olduğu kadar engel oluyorlar. Ancak özellikle büyük kavgalarda içlerinden bir iki tokat atmayı geçiriyorlar. Kendini tutabilenler 'centilmen erkek' olmaya devam ediyor, tutamayan ise kadınlara şiddet uyguluyor.

4- İltifattan hoşlanırlar

Hep kadınların iltifat duymaktan hoşlandığı düşünülür. Oysa araştırmalar erkeklerin de bu konuda çok hassas olduğunu ortaya çıkardı. Erkeklerin yüzde 40'ı iltifat aldıklarında kendilerini her zamankinden daha enerjik hissediyor.

5- Her an aldatmaya hazır

Erkekleri bazen hormonlar yönetiyor. Araştırmaya katılan her 100 erkekten 60'ı eline fırsat geçtiğinde ve yakalanma riski olmadığına emin olunca aldatmaktan çekinmeyeceklerini dile getiriyor.
 

mesure

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
756
Emoji Skoru
12
Yaş
39
3. ve 5. maddelere sinir oldum,hemde bu anket ABD de yapılmış birde Türkiye'de yapılsa kimbilir daha kaç madde eklenir.:çok üzgünüm:
 

Aysecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
30 Kasım 2006
Mesajlar
1.130
Emoji Skoru
4
Ceo paylasimin icin tsk, erkek erkektir her ulkede dunyanin her yerinde ayni, kaba kuvvet ve ihanete acayip karsiyim, erkekler kaba kuvveti guclerini ispat etmek icin , ihanetide erkekliklerini ispat etmek icin yapiyorlar bence
 

mimozam

K a R m A ş ı K.....
Kayıtlı Üye
Katılım
26 Aralık 2006
Mesajlar
419
Emoji Skoru
4
ah erkekler diyorum ,başka bişey diyemiyorum.herşey onlara mübah sanki.herşeyi yaparlar hiç sıkılmadan.
 

burtay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
21 Kasım 2006
Mesajlar
247
Emoji Skoru
2
Yaş
46
şiddete hayııır hep söylediğim gibi...şiddet gösteren insanları kınıyorum.diğer şıklara gelince en azından insan farkettiğinde tepkisini çeşitli yollarla gösterebilir.ama şiddet asla affedilemeyecek birşey bence..
 
Yukarı Alt