Erkeklerin En Çok Söylediği Yalanlar

graf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
14 Temmuz 2006
Mesajlar
702
Emoji Skoru
8
İşte erkeklerin sık başvurduğu yalanlar. Kadınlara en çok söylenen 10 yalanı merak ediyor musunuz?

Annenle vakit geçirmeyi çok seviyorum: Bazen bir kadının gönlünü kazanmanın en büyük anahtarı, ailesidir.

Mesaiye Kalıcam.Çok çalışıyorum !

Dişi sineğe bile bakmam: Sevgilisi kırmak istemeyen erkeklerin kullanmaktan, kadınların ise duymaktan bıkmadığı bir yalan...

Tıraş bıçağımı kullanabilirsin: Kız arkadaşının bacaklarındaki tüylerden şikâyet eden erkekler mesajlarını, tıraş bıçağını teklif ederek veriyor.

Yemeklerini çok beğeniyorum: Yumurtayı bile yemek kitabına bakmadan yapamıyor mu! En azından çaba gösteriyor. Bu yalan kesin işe yarıyor.

Bana Jennifer Lopez'i hatırlatıyorsun: Bir başka büyük yalan. Fakat bu sözleri duyan kadınların özgüven kazandığı da bir gerçek.

Daha sonra konuşuruz: İstikametini beğenmediği bir sohbetin yönünü değiştirmek isteyen erkeklerin sihirli cümlesi.

Oryantal izlemekten hoşlanmıyorum: Yapmayın, oryantal izlemekten hoşlanmayan erkek var mı?

Hiç şişman görünmüyorsun: Kadınların en sık sorduğu soru; 'Bu kıyafet beni şişman mı gösterdi?' Bu yalan da, verilecek en güzel cevabı oluşturuyor.


Statü yalanı: Erkekler abartmayı sever. En önemli işte onlar çalışır. İşte bu yalan, kendilerini üstün görme düşüncesinden kaynaklanıyor.Bilgi yalanı: Hiç bilgi sahibi olmasa da, erkeklerin yüzde 84'ü bilgi sahibiymiş gibi davranır. Kendilerini sorun çözme konusunda yetenekli
görür.

Duygu yalanı: Erkeklere, "Bir problemin mi var?" diye sorulursa, "Hayır, yok!" derler. Çünkü erkekler, güçlü olduklarını kanıtlama ihtiyacı duyar.Korku yalanı: Erkekler, cesur olmaları gerektiğini sanırlar. Onun için korkularını ve fobilerini yalanla saklar.
Tembellik yalanı: Yaptıkları her şeyi abartılmış gerekçelerle savunmayı çalışır. Beyinlerinin arkasında yatan düşünce ise yaptıkları her şeyin bir anlamı olduğudur.
 

melankolisch

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
14 Ağustos 2013
Mesajlar
208
Emoji Skoru
17
**********************************************************
 
Son düzenleme:
Yukarı Alt