Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Erkeklerin En Çok Söylediği Yalanlar

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve graf tarafından 9 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2006
    Konu Sahibi : graf
  1. graf

graf Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    İşte erkeklerin sık başvurduğu yalanlar. Kadınlara en çok söylenen 10 yalanı merak ediyor musunuz?

Annenle vakit geçirmeyi çok seviyorum: Bazen bir kadının gönlünü kazanmanın en büyük anahtarı, ailesidir.

Mesaiye Kalıcam.Çok çalışıyorum !

Dişi sineğe bile bakmam: Sevgilisi kırmak istemeyen erkeklerin kullanmaktan, kadınların ise duymaktan bıkmadığı bir yalan...

Tıraş bıçağımı kullanabilirsin: Kız arkadaşının bacaklarındaki tüylerden şikâyet eden erkekler mesajlarını, tıraş bıçağını teklif ederek veriyor.

Yemeklerini çok beğeniyorum: Yumurtayı bile yemek kitabına bakmadan yapamıyor mu! En azından çaba gösteriyor. Bu yalan kesin işe yarıyor.

Bana Jennifer Lopez'i hatırlatıyorsun: Bir başka büyük yalan. Fakat bu sözleri duyan kadınların özgüven kazandığı da bir gerçek.

Daha sonra konuşuruz: İstikametini beğenmediği bir sohbetin yönünü değiştirmek isteyen erkeklerin sihirli cümlesi.

Oryantal izlemekten hoşlanmıyorum: Yapmayın, oryantal izlemekten hoşlanmayan erkek var mı?

Hiç şişman görünmüyorsun: Kadınların en sık sorduğu soru; 'Bu kıyafet beni şişman mı gösterdi?' Bu yalan da, verilecek en güzel cevabı oluşturuyor.

Statü yalanı: Erkekler abartmayı sever. En önemli işte onlar çalışır. İşte bu yalan, kendilerini üstün görme düşüncesinden kaynaklanıyor.

Bilgi yalanı: Hiç bilgi sahibi olmasa da, erkeklerin yüzde 84'ü bilgi sahibiymiş gibi davranır. Kendilerini sorun çözme konusunda yetenekli
    görür.

Duygu yalanı: Erkeklere, "Bir problemin mi var?" diye sorulursa, "Hayır, yok!" derler. Çünkü erkekler, güçlü olduklarını kanıtlama ihtiyacı duyar.

Korku yalanı: Erkekler, cesur olmaları gerektiğini sanırlar. Onun için korkularını ve fobilerini yalanla saklar.

Tembellik yalanı: Yaptıkları her şeyi abartılmış gerekçelerle savunmayı çalışır. Beyinlerinin arkasında yatan düşünce ise yaptıkları her şeyin bir anlamı olduğudur.

2. 23 Ağustos 2013
  3. melankolisch

melankolisch Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108

4. 23 Ağustos 2013
  5. melankolisch

Ödül Puanları:
    108

6. 23 Ağustos 2013
  7. melankolisch

Ödül Puanları:
    108

8. 23 Ağustos 2013
  9. melankolisch

Ödül Puanları:
    108

Son düzenleme: 23 Ağustos 2013
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.