Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Erkeklerin Nefret Ettiği Kadınlar...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve kamelya tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

  5 Kasım 2010
  Konu Sahibi : kamelya
 1. kamelya

  kamelya Popüler Üye Üye

  Katılım:
  17 Şubat 2007
  Mesajlar:
  1.108
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  Erkeklerin Nefret Ettiği Kadınlar

  Erkekler kadınlara aşıktır. Kadınlara ulaşmanın yolu güzel görünmeye, iyi kokmaya ve güzel konuşmaya çalışmaktan geçer. Ancak henüz erkekler kadınlarla birlikte ve onlarsız yaşamayı başaramadı.. Çünkü erkeklere göre kadınlar hem mükemmeller hem de değiller..

  Erkeklerin nefret ettikleri 10 kadın davranışı..

  1. Seksi silah olarak kullananlar
  İlişkilerde çoğu kadın kendi üstünlüklerini kurmak için erkeklerin seks isteklerine duyarsız kalır. Bu cesur davranış kendi aralarında alkışlanırken, erkeklere göre basit gibi görünen bu insan ihtiyacından kadınların gerçekten vazgeçebileceklerini düşünmemeleri gerekiyor.

  2. Vır vır konuşanlar
  Çoğu kadın konuşmayı sever ve eğer bir erkek onlara bir fırsat verirse susmak bilmeyebilir. Bu erkeklerin kadınların ne söylediklerine dikkat etmeyecekleri anlamına gelmez sadece erkekler her detayı duymak istemiyor.

  3. Bayılıncaya kadar alış veriş yapanlar
  Alış veriş zamanı geldiğinde, çoğu kadın için bir gün yetmez. Vitrinlere bakmak, tek tek incelemek ve fiyatları bilmek isterler. Bir ayakkabı ve giysi mağazasında yeme, içme ve diğer sorumlulukları düşünmeden saatler harcayabilirler. Erkeklere göre en kötüsü onunla dolaşmasını istemesi.. Mağaza mağaza, amaçsızca, her kıyafete ve ayakkabıya bakarak gerektiğinde büyük paralar ödemekten sıkılıyorlar.

  4. Aşırı duygusallaşanlar
  Herşeye ağlamak. Acıklı ya da mutlu bir filme, kırılan bir tırnağa ya da kötü kesilen saça. Erkeklere göre daha kötüsü onlardan bu duygusallıklarını gidermelerini beklemeleri. Kadınlar bu tür durumlarda erkeklerin omuzunda ağlamak isterken, diğer taraftan onu rahatlatan şeyler söylemenizi beklerler.
  Erkekler bir kadını rahatlatacak şeyi henüz bilmiyorlar. Onlara söyledikleri şey çok iyi gelebilir veya onları incitebilir. Erkekler her dakika omuzlarını ıslatan bir kadın istemiyor.

  5. Kişisel alanlara saldıranlar
  Kadınların erkeklerin kişisel eşyalarını karıştırmak gibi içgüdüsel tiki vardır. İlişkisinin ya da evliliğinin uzun sürmesini isteyen kadınlar bir gümrük görevlisi gibi herşeyinizi alt üst edebilir. Bu tür davranıştan aslında kadınlar da erkekler kadar nefret eder. Saçlarını ne kadar kestirdiklerinin ya da başka yerlere ne kadar harcadıklarının bilinmesini istemezler.

  6. Gizemli, araştırarak konuşanlar
  'Ne düşünüyorsun' sorusu kadınların erkeğin aşkını anlamalarına yardımcı olan bir soru haline geldi. Erkekler belirsiz, teorik soruların yanıtlarını onların istedikleri doğrultuda vermeye çalışmaktan nefret ediyor. Erkekler eğer gerçekten ruh eşi olduklarına inanırlarsa, cevapları hemen veriyorlar

  
  7. Zayıf ve muhtaç olanlar
  Bazı kadınlar kıymetli hissetmek, erkeklerinin onları el üstünde tutmasını, şımartmasını ve ne kadar özel olduklarının söylenmesini, etraflarında moral ve destek için pervane olmasını isterler. Erkeklere göre bu noktada bir tezat var. Flört sırasında kadınlar ne kadar özgür olduklarını erkeklere göstermek isterken, aşık olduklarında savunmasız hale gelebiliyorlar. Erkekler ise, dayanıklı ve sağlam kadınlarla birlikte olmak, en azından kendi iç dünyalarıyla barışık olanları tercih ediyorlar.

  8. Kıskançlar
  Çoğu kadın sevgilisinden ya da erkeklerden başka bir kadının adını duymaktan hoşlanmaz. Erkekler neden kadınların buna aşırı tepki gösterdiklerini çoğu zaman anlayamaz. Eğer erkekten şüphelenmesini gerektirecek bir davranış varsa, paranoyasında haklıdır. Boş yere olan size olan güvensizliğinin bedelini erkekler ağır ödememeleri gerektiğini düşünüyor.

  9. Diğer kadınları çekemeyenler
  Neden bir kadın zengin bir kadını övücü sözler söylemez? Kilodan saç şekline kadar her konuda titiz oldukları halde, çoğu kadın hemcinsinin zenginliğini kıskanır. Erkeklerin de bu tür şeyler söylemesini istemezler. Erkekler de zaten gerekmedikçe söylemezler ancak her söylediklerinin ve yaptıklarının eleştirilmesini, krize dönüşmesini istemiyorlar.

  10. Olmadığı halde erdemli görünenler
  Çoğu kadın erkeklerden daha erdemli olduğunu göstermeye gayret eder. Erkekler kadınların göründükleri kadar saf ve masum olmadıklarını, her insanın hatalarının olabileceğini düşünüyor. Erkeklere göre kadınlar istedikleri gibi bir erkek bulmak için, onların kendileri gibi olmalarına izin vermeli.
   
 2. 5 Kasım 2010
  Konu Sahibi : kamelya
 3. kamelya

  kamelya Popüler Üye Üye

  Katılım:
  17 Şubat 2007
  Mesajlar:
  1.108
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  Evet bayanlar yorumlarınızı alalım..
   
 4. 5 Kasım 2010
  Konu Sahibi : kamelya
 5. matahari_

  matahari_ Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Haziran 2010
  Mesajlar:
  1.438
  Beğeni:
  10
  Ödül Puanları:
  106
  Hepsi çok doğru maddeler kamelya!
   
 6. 6 Kasım 2010
  Konu Sahibi : kamelya
 7. elmiranisa

  elmiranisa Yeni Üye Üye

  Katılım:
  20 Ekim 2010
  Mesajlar:
  591
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  hakısın canım ama erkekler de ne istediklerini net bir şekilde dile getiremiyor bazen .onlara göre en makul kadın 3 maymunu oynayan oluyo
   
 8. 6 Kasım 2010
  Konu Sahibi : kamelya
 9. __TanRIcA__

  __TanRIcA__ AfroDİt Üye

  Katılım:
  23 Aralık 2009
  Mesajlar:
  7.526
  Beğeni:
  7
  Ödül Puanları:
  146
  bence kadınların nefret ettiği erkek tipini yazın:KK68:
  ama bunu bizzat erkekler tarafından mağdur kadınlara yazdıralım
  haybeden araştırmalar sonucu değil:KK37:
  tamamen gerçek yorumlardan oluşan:KK19:
   
 10. 6 Kasım 2010
  Konu Sahibi : kamelya
 11. kamelya

  kamelya Popüler Üye Üye

  Katılım:
  17 Şubat 2007
  Mesajlar:
  1.108
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  güzel yorum..neden olmasınn:)
   
 12. 6 Kasım 2010
  Konu Sahibi : kamelya
 13. lulululu

  lulululu Aktif Üye Üye

  Katılım:
  14 Kasım 2009
  Mesajlar:
  14
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  Hepsi HATALI
  öyle yazmışlar ki bunları yapmamanız lazım gibi erkekler böyle yaparsanız nefret eder. bunların hepsinin özel durumları ve limitleri. var. hatta bazılarını yapmazsanız bu sefer kaybedersiniz.
  1- Erkeğin seks isteğine duyarsız kalanlardan nefret ediyor. Ta en başta gidip karşılık verirseniz de bu sefer de kolay lokma olursunuz.
  2-Vır vır konuşmak rahatsız eder doğru da hep susanda nerden buldum bunu ya getirir. Abartı olmamak kaydıyla çok konuşma da problem yok aslında. Genelde erkek suskun olur. Rahatsız edici olan erkeğin gerçekten meşgul olduğu birşey varken ilgisini çekmek için kadının tepki almasına rağmen ısrarla konuşmasıdır.
  3- Alışveriş yapmaktan hoşlanan var hoşlanmyan var hatta sevgilisini elbise denerken izlemekten hoşlanan da var. Çoğu erkek mızmızlanır bu konuda ama hepsi böyle kabul etmiştir zaten kadını. Kimse sevdiği kadından bu sebepten dolayı uzaklaşmaz emin olun. Saatlerce alışveriş yapan evden 2 saate çıkamayan hazırlanırken. bu tarz biri paspal gezip kendine bakmayan kızdan 100 kat öndedir.
  4-Duygusallıkta aynı 3. maddedeki gibi erkekler tarafından bilinen birşey. Kimse buna abartmadıkça sorun etmez. Kadın biyolojisi erkek gibi çalışmıyor sunta olmayan her erkek bunun farkındadır zaten. Ama katlanılmaz olan bunu özellikle isteyerek koz olarak kullanmak.
  5-Bunda da yine limitli olunmaıs gerekiyor sadece. Herşeyine inatla karışmaya çalışmak zaten hatalı. Kabul etmese büyük tartışmalar çıkar etse bu seferde kadının elinde oynatabildiği erkek ne kadar değerli gibi durumlar oluşur. Ama bi kıyafet alışverişine çıkıpda kadın gözüyle yakışan kıyafetler seçmek fikir almak çoğu erkeğin hoşuna gider. Banane ben karışmam diyip uzaklaşırsanız başkalarından fikir alırlar sonra.
  6- Çoğu erkek düşündüğünü söylemez çünkü zaten ben tavırlarımla belli ediyorum kelimelere dökmenin ne anlamı var birde üstüne noterden onay mı alayım sevgimin tarzında düşünür. Kadınında böyle sözler duymaya ihtiyacı olduğu aşikar ilişkide. yine limitleri bilmek laızm. hep beklerseniz karşıdaki sevse dahi hiçbirşey söylemeyebilir. ama sürekli "beni seviyor musun" gibi sorularla yaklaşırsanız allahım nerden buldum bu salağı moduna dönüşür. siz bu soruyu sorduğunuzda bunun anlamının beni sevdiğini söyle olduğu erkeğin aklının ucundan geçmez. onun düşündüğü "yok sevmiyorum o yüzden yanındayım şuan böyle aptal soru mu olur arkadaş" olur :KK9:
  7-"Erkekler ise, dayanıklı ve sağlam kadınlarla birlikte olmak" YALAN. erkeklerin en zevk aldığı şeylerden biri sevgilisinin prenses gibi narin görünmesi onu koruyup kollamasıdır. Herşeyi ben yaparım modunda olanlardan ise tiksinirler neredeyse. Biraz ona muhtaç görünmeniz lazım tam tersi. Ama bu ilişkide ona karşı olmanız gereken. Çevredeyken yine göstereceksiniz kendinizi. bu biraz karışık bir durum tam olarak tanımlayamıyorm ama kesinlikle herşeyi ben yaparım kadını olmaya kalkmayın.
  8- Erkek bir kadının başka bir kadından bahsedilince kıskanacağını bilir zaten yapıyorsa bunun için yapıyordur çocuk mu kandırıyor bunu yazan kimse. Hoş olmayan özellikle geçmişini didikleyip naz yapmak için alakasız insanları kıskanmak.
  9- 8 le aynı
  10- Erdem değil buradaki olay. Artık anket mi yapılmış ne yaptılarsa soruları cevaplayanlar kendini ifade edememiş. Erkeğin geri kaçtığı "hey gidim siz giderken ben dönüyordum" modunda olanlar. Ben çok gördüm geçirdim tavırları ile takılırsa kadın. kaba tabiri ile erkek de bu kadın çok görmüş geçirmiş diye düşünür. Bunun yerine herşeye de atlamayan daha masumane duruş gösteren daha değerli olur. bu biraz yatakta çok iyi bir eşi olan olan adamın bu nereen biliyor böyle diyip kendine dert etmesi gibi. Erdemlilikle felan alakası yok yani. Tam tersine benim dediklerimi anlayacak kapasitede olmayan kız dünya güzeli olsa umrumda olmaz der bi yerden sonra adam gibi adamlar.
   
 14. 8 Kasım 2010
  Konu Sahibi : kamelya
 15. olgu35

  olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

  Katılım:
  11 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  3.422
  Beğeni:
  5
  Ödül Puanları:
  148