Erken Doğuma Çare TRACTOCİLE...

edamecrin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
521
31
Ben her gün 3 lt su içmiştim.. sıvı değil ama saf su.. doktor + 1 litre de sıvı tüketebilirsin demişti..sürekli yattım senin gibi...benim de bebek tam rahim ağzında dikişin olduğu yerde duruyordu... 1 ay o şekilde yaşadık... kabız (çok afedersiniz) olmamak çok önemliydi.. bu nedenle her sabah 3 adet kayısı kurusu yiyordum...ayaklarımın altına mutlaka yastık konuluyordu..uyurken bile... yatakta oturmam dahi yasaktı yemeği bile yatarak yiyordum... duş ise sadece 5 dakika ve ılık suyla...sıcak su da iyi değilmiş.....çok dikkat etmek gerekli.. moralini yüksek tut...güzel bir bebiş ve doğum diliyorum sana....:emir_bebek:
arkadaşım seninn hikyayeni tam olarak öğrenebilir miyim
ben bebişlerimi kaybettim
kasılma yüzünden
en son 2 dakikada bir geldi ve durmadı
dikişte olduğu için çok zorlamadılar
sen neler yaşadın
rahim ağzı yetmezliği ile kasılmanın bir ilgisi var mı acaba
daha önce dediğim gibi
dikişe kadar açılmlştı rahim ağzı
bu muydu sorun acaba diyorum
senin hikyayeni merak ediyorum

edamecrin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
521
31
arkadaşım arştırınca hikyayeni öğrendim
tekrar anlatarak kendini zorlama
ama bilgilerini paylaşırsan sevinirim

sumisali35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2007
26
0
arkadaşlar 20. haftada dikiş atılmıştı ama kasılmalar başlamıştı dikiş atılmadan önce yazdığım ilaçlarla 36. haftaya kaar gelebildik. Bebeğim 3kg200gr dünyaya geldi ve şükürler olsun küvez vs.. gerek kalmadı ertesi gün kucağımızda evimize gelebildik sarılığıda evde hafif atlattı şuan 2 aylık. Ve ben okadar çok ilaç kullandım ki bazen dünyaya gelsede sağlıklı olacağından şüpheleniyordum ama şükür ki sağlıklı bi bebek size tavsiyem doktorunuz verdiği ilaçları için onlar bu ilaçları verirken kar zarar hesabını yapıyorlar ve ben söylediğim gibi 1 ay türkiyyeye yeni gelen bir ilacı bile kullandım ama iyijkide kullanmışım ve riskli arkadaşlar lütfen doktorunuzdan bu ilacı araştırın ve olası tehlikeye karşı hazır tututn 48 saat kesin erteliyebiliyor bu ilac doğumu bu zamanda bile ciğer geliştirici iğne yapma fırsatı olabiliyor Allah hepinize yardımcı olsun çok sık giremiyorum ama girdikçe sorularınızı cevaplarım .

edamecrin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
521
31
Ay ben ne diyryim şimdi
tek kelimeyle mucize
nasıl oluyo ya
sancı kaç dakika arayla geldi de dırdurabildiler
benim sancılarım durdurulamıyo
vee sonuç erken doğum ve bebek kaybı