• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Erken gebelik belirtileri Kızlar aranızda bunları yaşayan var mı

Mucizemmm16

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2020
168
63
Dün gebelik testi yaptım ama negatif cıktı artık bakmaktam çift görmeye başladım 😂😂 adetimin 21. Günü ağrı kesici içtim mecburen o günün akşamı bel ağrım başladı 4 gün ağrı çektim ama gün içinde ağrım var uyuyup uyanınca geçmiş oluyo bugün 25. Günüm arada hala ağrım oluyo test yaptım negatif ama halsizlik sinir sol kasığımda arada batma bazen bel ağrısı akıntım normalde kesiliyo adete yakın bi kaç gün çok az oluyo ağrı çektiğim zaman boyunca çok akıntım yoktu nerdeyse bugün aşırı akıntım var sizce gebelik ihtimali var mıdır ? Cevap verenlere şimdiden teşekkürler 😍😘

bahtsizbedeviignekurbani

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
38
21
Merhaba,
Ben de 2 gün önce predictor early gebelik testi yaptım. Negatif çıktı, yorumları okuduğumda gördüm ki bat tarihi geçmeden idrar testleri çok Sağlıklı yanıt vermiyormuş. Bugün bat benim, Hala regl olmadım. Tam da sizin tarif ettiğiniz gibi sol kasığımda batma var. Acayip bir bel ağrısı, bitkinlik. Ben de durumumu bilemiyorum. Bu arada regl tarihinize ne kadar var? Ağrı kesici vücudunuzda gecikmeye sebep olmuyorsa bence olabilir diye düşünüyorum hem kendim hem de sizin için 😊 Hamileliğiniz netleşirse yazar mısınız ben de merak ettim

Mucizemmm16

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2020
168
63
Merhaba,
Ben de 2 gün önce predictor early gebelik testi yaptım. Negatif çıktı, yorumları okuduğumda gördüm ki bat tarihi geçmeden idrar testleri çok Sağlıklı yanıt vermiyormuş. Bugün bat benim, Hala regl olmadım. Tam da sizin tarif ettiğiniz gibi sol kasığımda batma var. Acayip bir bel ağrısı, bitkinlik. Ben de durumumu bilemiyorum. Bu arada regl tarihinize ne kadar var? Ağrı kesici vücudunuzda gecikmeye sebep olmuyorsa bence olabilir diye düşünüyorum hem kendim hem de sizin için 😊 Hamileliğiniz netleşirse yazar mısınız ben de merak ettim
Yaa hadi hayırlısı hakkımızda 🤗😊💕 sizde bana haber verin bende merak ederim yarın olmam lazım normalde bakalım 🤔😊 ağrı kesici gecikme yapmıyo bende normalde erken oluyorum ama böyle ağrı çekip olmayınca süphelendim

bahtsizbedeviignekurbani

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
38
21
Ben bir kaç gün daha beklemeyi planlıyorum test için. Her ne kadar etkilenmiyorum desem de predictor den sonra biraz üzüldüğümü fark ettim. Ama pozitif çıkarsa size haber veririm 😊 hakkımızda hayırlısı olsun diyelim 🙏🏻

1kelebekbebek

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2020
161
79
Kızlar bende bugün erken gebelik testi yaptım ve sonuç negatif keşke yapmasaydım:sinirli: adetime daha yaklaşık 10 gün var ama her an uyuyacak gibiyim müthiş şekilde halsizim diz ağrılarım var sağ kasıkta batmalar var biraz daha beklemek lazım beklemek çok zor:işsiz:

Mucizemmm16

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2020
168
63
Kızlar bende bugün erken gebelik testi yaptım ve sonuç negatif keşke yapmasaydım:sinirli: adetime daha yaklaşık 10 gün var ama her an uyuyacak gibiyim müthiş şekilde halsizim diz ağrılarım var sağ kasıkta batmalar var biraz daha beklemek lazım beklemek çok zor:işsiz:
Çok erken yapmışsınız ama biraz daha beklemek lazım bende öyle uyuycam ayakta iş yaparken😂 evet beklemek çok zor ve yorucu 😑

sena zeynep

3.👉👶👣👣🥰
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2015
3.922
8.307
10 gün kala tabiki cıkmaz bari 1 gün gecince yapsanız 🤭 Allah saglıklı evlat nasip etsin isteyen herkese 🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-11-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 173 gün kaldı.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt