Erken gebelik testi silik cizgi

Mihrapiz

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2018
155
69

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-01-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 111 gün kaldı.

Vücudun en kısa ve ince damarları (kılcal damarlar) bebeğinizin derisinin altında gelişmeye başlıyor. Kan bu kılcal damarlara doldukça bebeğinizin cildi kırmızı yada pembemsi bir görüntü alır. Artık hamilelik sizin için yeni bir durumdan ziyade bir hayat biçimi oldu. Eğer hala mide bulantısı yaşıyorsanız iki saatte bir aperatif bişeyler yemeniz daha iyi hissetmenizi sağlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Oğluşunu Bekliyor🚼❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.614
4.735

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2019

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Su_cinar_88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2019
60
14
Kızlar bugün beklenen adet günüm. Sabah çok şiddetli sancı (sancıdan üstümdekiler ıpıslak oldu terden o derece) bol kusma ve ishal durumu yaşadım. Ağrım geçince uyudum uyandığımda test yaptım. 2. Çizgi silik çoktı ama c nin yanında t den uzak bir yerde. Sabah yaşadığım durumu Adet sancısı sandım ama hala olmadım. Testimde bu şekilde sizce bu ne demek oluyor

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-05-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 226 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

mely15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
4.282
2.841
Kızlar bugün beklenen adet günüm. Sabah çok şiddetli sancı (sancıdan üstümdekiler ıpıslak oldu terden o derece) bol kusma ve ishal durumu yaşadım. Ağrım geçince uyudum uyandığımda test yaptım. 2. Çizgi silik çoktı ama c nin yanında t den uzak bir yerde. Sabah yaşadığım durumu Adet sancısı sandım ama hala olmadım. Testimde bu şekilde sizce bu ne demek oluyor
Sabah tekrarla Canım

mely15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
4.282
2.841
cok ince bi cizgi gördüm ben canim. catlatma ignesi oldunmu ? adet mi bekliyorsun ? kacinci gündesin ?
Yok canım ben kürtaj oldum 27 Mart’ta 23nisan da yumurtlama akıntım geldi 6 Mayıs ta adet olmam gerekti test yaptım ozaman böyle çıktı atmadım testi adette olmadım bakalım hafta içi tekrar yapcam

vuslatahasretim

Kûn Fe Yekûn
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2018
2.992
2.096
cok gecmis olsun canim allah birdaha yasatmasin öyle kötü günleri. belki gec döllenmedir. belkide idrarda öyle ince görünüyordur kanda farkli cikar ? bat i cok gecmis kanda baktir istersen 2 günde bir baktir insallah kimyasal degildir.

Yukarı Alt