Erken gebelik testi silik cizgi

Mihrapiz

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2018
155
69

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-01-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 145 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, bebeğinizin kaşları oluşturmaya başlar. 20. Haftadan itibaren bebeğinizin saçları ve kaşları görülebilir. Cenine ait kalp atışları etoskop ile duyulabilir. Eğer birşeyi kaldırırken bacaklarınızdan kuvvet alarak kaldırma alışkanlığınız varsa, sırt ve bel incinmesine karşı kendinizi korumalısınız. Bu durumdan hamile olmasanız bile kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Oğluşunu Bekliyor🚼❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.349
3.952

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2019

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Su_cinar_88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2019
41
0
Kızlar bugün beklenen adet günüm. Sabah çok şiddetli sancı (sancıdan üstümdekiler ıpıslak oldu terden o derece) bol kusma ve ishal durumu yaşadım. Ağrım geçince uyudum uyandığımda test yaptım. 2. Çizgi silik çoktı ama c nin yanında t den uzak bir yerde. Sabah yaşadığım durumu Adet sancısı sandım ama hala olmadım. Testimde bu şekilde sizce bu ne demek oluyor

Eklentiler

meltem151515515

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
3.938
2.598
Kızlar bugün beklenen adet günüm. Sabah çok şiddetli sancı (sancıdan üstümdekiler ıpıslak oldu terden o derece) bol kusma ve ishal durumu yaşadım. Ağrım geçince uyudum uyandığımda test yaptım. 2. Çizgi silik çoktı ama c nin yanında t den uzak bir yerde. Sabah yaşadığım durumu Adet sancısı sandım ama hala olmadım. Testimde bu şekilde sizce bu ne demek oluyor
Sabah tekrarla Canım

meltem151515515

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
3.938
2.598
cok ince bi cizgi gördüm ben canim. catlatma ignesi oldunmu ? adet mi bekliyorsun ? kacinci gündesin ?
Yok canım ben kürtaj oldum 27 Mart’ta 23nisan da yumurtlama akıntım geldi 6 Mayıs ta adet olmam gerekti test yaptım ozaman böyle çıktı atmadım testi adette olmadım bakalım hafta içi tekrar yapcam

vuslatahasretim

Kûn Fe Yekûn
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2018
2.253
1.172
cok gecmis olsun canim allah birdaha yasatmasin öyle kötü günleri. belki gec döllenmedir. belkide idrarda öyle ince görünüyordur kanda farkli cikar ? bat i cok gecmis kanda baktir istersen 2 günde bir baktir insallah kimyasal degildir.

Yukarı Alt