Erken gebelik testi silik cizgi

Su_cinar_88

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2019
64
18
Kızlar bugün beklenen adet günüm. Sabah çok şiddetli sancı (sancıdan üstümdekiler ıpıslak oldu terden o derece) bol kusma ve ishal durumu yaşadım. Ağrım geçince uyudum uyandığımda test yaptım. 2. Çizgi silik çoktı ama c nin yanında t den uzak bir yerde. Sabah yaşadığım durumu Adet sancısı sandım ama hala olmadım. Testimde bu şekilde sizce bu ne demek oluyor

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-05-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 104 gün kaldı.

Bebeğinizin açılmaya başlayan burun delikleri, periyodik nefes alıp verme kas hareketleri yaparak doğumdan sonra nefes almaya hazırlanıyor. Bu nefes alıp verme hareketleri akciğerin gelişimini teşvik eder ve ultrason görüntülenmesinde tespit edilebilir. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 23 cm civarında ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 700-800 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mely15

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
5.370
3.541
Kızlar bugün beklenen adet günüm. Sabah çok şiddetli sancı (sancıdan üstümdekiler ıpıslak oldu terden o derece) bol kusma ve ishal durumu yaşadım. Ağrım geçince uyudum uyandığımda test yaptım. 2. Çizgi silik çoktı ama c nin yanında t den uzak bir yerde. Sabah yaşadığım durumu Adet sancısı sandım ama hala olmadım. Testimde bu şekilde sizce bu ne demek oluyor
Sabah tekrarla Canım

mely15

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
5.370
3.541
cok ince bi cizgi gördüm ben canim. catlatma ignesi oldunmu ? adet mi bekliyorsun ? kacinci gündesin ?
Yok canım ben kürtaj oldum 27 Mart’ta 23nisan da yumurtlama akıntım geldi 6 Mayıs ta adet olmam gerekti test yaptım ozaman böyle çıktı atmadım testi adette olmadım bakalım hafta içi tekrar yapcam

vuslatahasretim

Kûn Fe Yekûn
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2018
3.225
2.355
cok gecmis olsun canim allah birdaha yasatmasin öyle kötü günleri. belki gec döllenmedir. belkide idrarda öyle ince görünüyordur kanda farkli cikar ? bat i cok gecmis kanda baktir istersen 2 günde bir baktir insallah kimyasal degildir.

Yukarı Alt