Erken gebelik testi silik cizgi

beren20

Bal oğlum 27.05.2018
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2015
3.625
3.829

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-06-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 197 gün kaldı.

İki gün içinde bebeğinizin sindirim sitemi duvarlarındaki kaslar besinleri bir bölümden diğer bölüme itmek için gerekli olan hareketleri pratik amaçlı yapmaya başlar. Eğer bebeğiniz erkek ise testesteron üretmeye başlamıştır. Geçmişte doğum : Eski Yunan hekimi Hipokrat gelişmekte olan bir bebeğin cinsiyetini belirlediğine inandığı bir tez geliştirdi. Hipokrata göre, eğer kadının sağ göğsü daha sıkı ve sağ gözü daha parlak ise bebek erkek, sol göğsü daha sıkı ve sol gözü daha parlak ise bebek kız olacaktır :) Diğer bir eski inanışa göre erkek bebekler anne rahminde kız bebeklere göre daha üst kısımda bulunurdu. Bu inanış 20. yüzyıla kadar devam etti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

beren20

Bal oğlum 27.05.2018
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2015
3.625
3.829
Kısacası gece sahurda yaptım 5 dk beklemedim 1 dk ancak snra kutusuna koydum cıkmadı die ama sabah baktıgımda böyleydi
O zaman tekrar yapmanı öneririm netleştirmek açısından belki daha koyu ve 5 dk içinde çıkar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-06-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 197 gün kaldı.

İki gün içinde bebeğinizin sindirim sitemi duvarlarındaki kaslar besinleri bir bölümden diğer bölüme itmek için gerekli olan hareketleri pratik amaçlı yapmaya başlar. Eğer bebeğiniz erkek ise testesteron üretmeye başlamıştır. Geçmişte doğum : Eski Yunan hekimi Hipokrat gelişmekte olan bir bebeğin cinsiyetini belirlediğine inandığı bir tez geliştirdi. Hipokrata göre, eğer kadının sağ göğsü daha sıkı ve sağ gözü daha parlak ise bebek erkek, sol göğsü daha sıkı ve sol gözü daha parlak ise bebek kız olacaktır :) Diğer bir eski inanışa göre erkek bebekler anne rahminde kız bebeklere göre daha üst kısımda bulunurdu. Bu inanış 20. yüzyıla kadar devam etti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Mihrapiz

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2018
159
70

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-01-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 54 gün kaldı.

Bebeğiniz, rahminizdeki büyüklüğüne ve konumuna göre, ciğerlerinize baskı yapacak şekilde yukarıda ve kasıklarınıza baskı yapcak şekilde aşığıda taşınır. Bebeğinizin yatış pozisyonu sizi, sizinle aynı gebelik haftasında olan başka hamilelere göre daha geniş veya daha derli toplu gösterebilceği gibi sizi daha büyük veya daha küçük gösterebilir. Artık eskisine nazaran daha fazla kabızlık yaşıyorsunuz. Büyüyen rahminiz bağırsaklara daha fazla baskı yaptığından dolayı, bağırsakların normal aktivitelerini engeller.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Merakedilen

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2018
134
46
Regl olmamak 2 gün kaldi bugün erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı sizce gebelik var mi
Merhaba. Bebeğiniz hayırlı olsun. Acaba bu testleri çizginin anında çıktı mı yoksa aradan süre geçti mi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-03-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 132 gün kaldı.

Bu hafta bebeğinizin beyni hızla büyümeye başlayacak ve bu büyüme bebeğiniz 5 yaşına gelene kadar devam edecek. Bebeğiniz dış seslerden veya hareketlerden dolayı canlılık gösterebilir. Ani yüksek sesler, yüksek sesli müzik, araba ya da çamaşır makinesi titreşimleri bebeğinizin harekete geçmesine sebep olabilir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 17-19 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 350-400 gr civarındadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Mavipatiska

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2017
84
15
Arkadaşlar merhaba bi sorum olacak iki kez idrar testi yaptım silik çizgi cıktı bugün dayanamayıp kan testi verdim 12.28 gibi bo sonuç cıktı sizce hamile miyim sonuç çok düşük başına böyle bisey gelen var mı

Yukarı Alt