Erken gebelik testi silik cizgi

beren20

Bal oğlum 27.05.2018
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2015
3.395
3.480

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-05-2020

Hamileliğimin 3. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 262 gün kaldı.

Onaltı hücrelik hücre topu rahim tüpündeki yolculuğunun sonuna gelmiştir. Hücre topu burada rahimi kaplayan doku salgılarından besin alacaktır ki bu doku salgıları yüksek düzeyde yağ ve şeker ihtiva eder. Buna karşılık hücre topu bikarbonat salgılar. Bu salgı yuvalanmaya hazırlık aşamasında yapının yapışkan bir hal almasını sağlar. Zigot hızla bölünmeye devam eder ve zona pellucida adı verilen bir yapı ile sarılır. Bu yapı hücrelerin bir arada tutulmasını sağlar.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

beren20

Bal oğlum 27.05.2018
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2015
3.395
3.480
Kısacası gece sahurda yaptım 5 dk beklemedim 1 dk ancak snra kutusuna koydum cıkmadı die ama sabah baktıgımda böyleydi
O zaman tekrar yapmanı öneririm netleştirmek açısından belki daha koyu ve 5 dk içinde çıkar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-05-2020

Hamileliğimin 3. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 262 gün kaldı.

Onaltı hücrelik hücre topu rahim tüpündeki yolculuğunun sonuna gelmiştir. Hücre topu burada rahimi kaplayan doku salgılarından besin alacaktır ki bu doku salgıları yüksek düzeyde yağ ve şeker ihtiva eder. Buna karşılık hücre topu bikarbonat salgılar. Bu salgı yuvalanmaya hazırlık aşamasında yapının yapışkan bir hal almasını sağlar. Zigot hızla bölünmeye devam eder ve zona pellucida adı verilen bir yapı ile sarılır. Bu yapı hücrelerin bir arada tutulmasını sağlar.

Mihrapiz

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2018
155
69

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-01-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 147 gün kaldı.

Bazen bebeğinizde 2-4 sn de bir olan karnınızı sarsıcı ritmik hıçkırıklar olur. Rahimde alacak hava olmadığı için, hıçkıran bebek aynı hava alıp veren çocuk gibi sadece kas reaksiyonları gösterir. Bu hıçkırıklar genellikle yarım saat içinde biter. Cinsel ilişki sırasında artık daha yaratıcı olmak ve değişik pozisyonlar denemek zorunda kalabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Mavipatiska

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2017
75
15
Arkadaşlar merhaba bi sorum olacak iki kez idrar testi yaptım silik çizgi cıktı bugün dayanamayıp kan testi verdim 12.28 gibi bo sonuç cıktı sizce hamile miyim sonuç çok düşük başına böyle bisey gelen var mı

Yukarı Alt