Erken gebelik testi silik cizgi

Miniilos

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
106
157

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-03-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 190 gün kaldı.

Bugün itibariyle bebeğinizin ses telleri boğazında veya gırtlağında oluşmuş olacak. Bebeğinizin yüzü artık daha çok insana benzemeye başladı. Gözleri birbirine yaklaştı, kulakları kafasının iki yanındaki yerlerine doğru kaydı ve çenesi artık kendi göğsüne dayanıyor. Bebeğinizin genital bölgeleri artık iyice belirginleşti ve gelişti. Ultrason ile kız mı erkek mi olduğu artık net olarak görülebilir. (tabi bebeğiniz izin verirse) Yüzkoyun göbeğinizin üstüne uyumanız çok zorluk verir. Yana dönerek uyumayı deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

MeMyself

Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2016
77
19
Arkadaşlar erken gebelik testi olarak hangi markayı kullandınız ve adete kaç gün kala çıktı testte ? Benim adetime 7 gün var sol kasığımda 1 haftadır ağrı var bu sabah bir test yaptım Maalesef negatif çıktı.

Eemhnds

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2019
24
6
Arkadaşlar erken gebelik testi olarak hangi markayı kullandınız ve adete kaç gün kala çıktı testte ? Benim adetime 7 gün var sol kasığımda 1 haftadır ağrı var bu sabah bir test yaptım Maalesef negatif çıktı.
Aynı durumdayız benimde 7 gün kaldı sağ kasığımda ağrı var belimde ağrıyo days comfort diye bi erken gebelik testi yaptım 2. Çizgi beyaz bi şekilde çıktı o yüzden bekliyorum adet gününün geçmesini

Yukarı Alt